Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lampki przyszły

dscn8547.th.jpg dscn8554c.th.jpg dscn8559.th.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wstawiał ese Kaliego do działu "sprzedam auto" a Flyer mu przerzucał do działu "sprzedam" bo nie wolno auta kolegi wystawiac w tamtym dziale. no i pewnie kilka razy powtórzył ten proceder :polew: :polew: :polew: :polew:

kropka mógł mu yebnąć :polew: :polew: :polew: :polew:

Moskalowe bzdury :cool1:

:hi:

Opublikowano

Moskalowe bzdury :cool1:

to coś nabroił ???

Opublikowano

Z kolana w bebechy :polew:

_________________________________________________

Nie macie może jakiegos schematu podłączenie Głośników BOSE w b5 ?

Rozpiski wtyczek i pinów, lub cokolwiek ? :gwizdanie:

Mam głośniki wiązkę główną - niekompletne są kable rozprowadzające do głośników po drugiej stronie samochodu, bez wtyczek. Ale wtyczki przełoże sobie ze starych głośników więc luz.

Na końcu wiązki (do ori radia) sa ze 3 wtyczki, a musze to zmontować w jedną i wpiąć w radio Alpine. ;)

Opublikowano

Mam głośniki wiązkę główną - niekompletne są kable rozprowadzające do głośników po drugiej stronie samochodu, bez wtyczek. Ale wtyczki przełoże sobie ze starych głośników więc luz.

Na końcu wiązki (do ori radia) sa ze 3 wtyczki, a musze to zmontować w jedną i wpiąć w radio Alpine. ;)

Ooo stary , najszczersze kondolencje , czeka cie dłuuuugi weekend :wink4:

Przy twoim rezaniu , mój montaz dwóch par lamp to pikuś , pan pikuś :polew:

Opublikowano

Upierdzielę wtyczki, poszukam schematu do Alpiny... i nie wiem.. będę miał jakieś 9 wtyczek w alpinie i powiedzmy 9 przewodów z bose.. czyli 9do9-tej = 16677181699666569 kombinacji.. :)

Kupię sobie karton fajek i będe siedzial. :kox:

Opublikowano

Kupię sobie karton fajek i będe siedzial. :kox:

tylko to Cie ratuje

Opublikowano

A są wzmacniacze przy tych głośniczkach?

Opublikowano

A są wzmacniacze przy tych głośniczkach?

mówił ze ma komplet

w radiu ma 4x27W RMS to mu powinien pociągnąć :polew: :polew:

Opublikowano

A są wzmacniacze przy tych głośniczkach?

Wzmacniacze ? :mysli:

Osobno do każdego ? :mysli:

Mam Ori wzmacniacz.. No i jeszcze jeden Bl. punkta w szafie.

Planowałem podpiąć to wszystko pod Ori wzmacniacz z którego idzie cała wiązka.

Opublikowano

Ja was rozumiem. Z tego co wiem, to niektóre głośniki audi mają w sobie zamontowany wzmacniacz. I nie jest to takie łatwe podłączenie.

Opublikowano

Ja was rozumiem. Z tego co wiem, to niektóre głośniki audi mają w sobie zamontowany wzmacniacz. I nie jest to takie łatwe podłączenie.

Oglądałem te głośniki. Nie wygląda na to, żeby coś było w nich zamontowane. Normalny głośnik, bez udziwinień. No może tylko z taką fajną maskownicą na dole.. :P

Opublikowano

Aleś mnie wkurwił :kox:

---yyy kto ma sprzedać Ori radio ? :polew: i SUB :D

Mam takie ustrojstwa:

735435554.jpg

Ale w B5 nie było subwoofera chyba :mysli:

Więc chyba brakuje mi tylko radia.

http://www.allegro.pl/item736824159_audi_podlacz_nowe_radio_iso_a4_a6_a8_bose.html

Tylko w t akim wypadku nie będzie działac funkcja BOSE.

Opublikowano

---yyy kto ma sprzedać Ori radio ? :polew: i SUB :D

ja jeszcze niedawno miałem , nawet ma wyjście na zmieniarke ale puściłem za 50 pln Kolkovowi

Opublikowano

Ale w B5 nie było subwoofera chyba :mysli:

Ja mam Buuuufer umcy umcy umcy (oridżinal)

Weź Tosika on Ci pomoże :good:

Wogóle to :bry:

Opublikowano

Nie no spoko. Mam tubę w bagażniku w razie czego..

Tylko podłączyć to wszystko.. :rolleyes: - Nic no.. Wypierdzielę wszystko na przedpokój, poizoluje podolutowuje, popodłączam wjade samochodem do salonu i będę podpinał i sprawdzal czy dziala.

Opublikowano

Ja Ci moge dać popatrzeć, ale dotknąć nie dam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja Ci moge dać popatrzeć, ale dotknąć nie dam [polewy, polewy, hahaha]

Ale masz ori radio ?

Opublikowano

Ja Ci moge dać popatrzeć, ale dotknąć nie dam [polewy, polewy, hahaha]

Ale masz ori radio ?

tak

pelne bose

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.