Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak więc .... zachód nie jest gupi i dobrych aut za friko nie puszczają

Szyderę czas zacząć: :decayed::naughty: te "nie do końca dobre" jeżdżą teraz w A4-klub.pl :lol1:

Wszystkie to teraz "igiełki" szorowane megłajersami i z motulami zmienianymi co 10 tysi :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak więc .... zachód nie jest gupi i dobrych aut za friko nie puszczają

aaa powiem Ci , że przypadki się zdarzają..owy Mer'sedes był z Italii a tam ludzie lubią często zmieniac auta bo mają dobre promocje i kreski..albo dzióbnie, przestraszy się kosztów naprawy i sprzedaje.

Tak samo jak ostatnio miał koleś nówkę sztukę Honde CBR 600 ..przebieg 120 Km. Koleś przejechał się, przestraszył się i moto rok stało w garażu..teraz chce sprzedac za połowę ceny :decayed:

Są ludzie i ludziska i różne przypadki :)[br]Dopisany: Wrzesień 17, 2009, 11:24:57 _________________________________________________

mój koleś

Znaczy się..chłopak Twój ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Lampy to za tanio ..ja sprzedałem popękane Sonary za 200 zł :decayed:

Opublikowano

Lampy to za tanio ..ja sprzedałem popękane Sonary za 200 zł :decayed:

Przecież nie bede przepłacał.. :decayed:

W końcu pochodze w Wielkopolski.. A wiesz jacy są poznaniacy.. :naughty: Na szczeście ja do Poznania ladych pare km mialem

Opublikowano

tak więc .... zachód nie jest gupi i dobrych aut za friko nie puszczają

Szyderę czas zacząć: :decayed::naughty: te "nie do końca dobre" jeżdżą teraz w A4-klub.pl :lol1:

Wszystkie to teraz "igiełki" szorowane megłajersami i z motulami zmienianymi co 10 tysi :decayed:

dokładnie tak - ale jak się nie ma miedzi ............. :decayed:

Opublikowano

Znaczy się..chłopak Twój ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Lampy to za tanio ..ja sprzedałem popękane Sonary za 200 zł :decayed:

Ragga nie mierz kazdego swoją miarką , prosze :wink4:

moje tez maja pourywane/poklejone zaczepy po strzale w Nadarzynie

Opublikowano

ale jak się nie ma miedzi ............. :decayed

To się na d*pie siedzi :decayed:

Opublikowano

ale jak się nie ma miedzi ............. :decayed

To się na pupie siedzi :decayed:

Tyle że nie swojej, a kobiecej.. :gwizdanie:

Opublikowano

Ragga nie mierz kazdego swoją miarką , prosze :wink4

Ja mam Żonę..dziecko w drodze i lubię soczyste piczki.. :decayed:

Także jestem całkowicie normalny :kox:

Opublikowano

Ja mam Żonę..dziecko w drodze i lubię soczyste piczki.. :decayed:

Ja mam konkubine , dziecko juz na świecie i też lubie soczyste piczki :decayed:

więc nie sap :wink4:

Opublikowano
:D
Opublikowano

:D

:kox:

Opublikowano

No a ja wiedziałem, że na A4 klub to sami normalni ludzie są :evil::decayed:

BTW :hi:

Opublikowano

No a ja wiedziałem, że na A4 klub to sami normalni ludzie są

No baa...

Opublikowano

No a ja wiedziałem, że na A4 klub to sami normalni ludzie są

No baa...

...i kto w to uwierzy?!

Opublikowano

No a ja wiedziałem, że na A4 klub to sami normalni ludzie są

No baa...

...i kto w to uwierzy?!

Eeee... A czemu mają w to nie wierzyć??

Opublikowano

Siema człenie i typy :hi:

Opublikowano

Skąd masz topór?

- Królowa elfów mi dała.

- Czad. A topór skąd masz?

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

Troche toporny ten dowcip :kox:

Opublikowano

Troche toporny ten dowcip :kox:

jak dla mnie - wyrąbany

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.