Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiedziałem, że wpadniesz na spota w trybie " alone" :naughty: :decayed

spokojnie :decayed:

w tym czasie Paulinka trzaskała mi dobrze na Torwarze :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

..a jak dzwoniłem to myślałem, że te jęki to Twoje " granie na czekanie" :decayed::naughty::polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fakt piknie pojękuje dziewuszka...rasowe brzmienie :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No cóż, Bóg kazał się dzielić. I przynajmniej imion nie myliła :polew:

Opublikowano

I przynajmniej imion nie myliła :polew:

Nie wiem czemu ale krzyczała do mnie WITOLDZIE :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No cóż, Bóg kazał się dzielić...

jak to ktos kiedyś powiedział : " lepiej jeść we dwóch czekoladę niż samemu gówno" :cool1:
Opublikowano

No cóż, Bóg kazał się dzielić...

jak to ktos kiedyś powiedział : " lepiej jeść we dwóch czekoladę niż samemu gówno" :cool1:

ale ci ta kropka pasuje :kox: :kox: :kox:

powiedziałbym, że nie powinieneś się z nią rozstawać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No cóż, Bóg kazał się dzielić...

jak to ktos kiedyś powiedział : " lepiej jeść we dwóch czekoladę niż samemu gówno" :cool1:

ale ci ta kropka pasuje :kox: :kox: :kox:

powiedziałbym, że nie powinieneś się z nią rozstawać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chcę na stałe ale nie chcą mi dać ... :wink4::naughty:
Opublikowano

No cóż, Bóg kazał się dzielić...

jak to ktos kiedyś powiedział : " lepiej jeść we dwóch czekoladę niż samemu gówno" :cool1:

ale ci ta kropka pasuje :kox: :kox: :kox:

powiedziałbym, że nie powinieneś się z nią rozstawać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chcę na stałe ale nie chcą mi dać ... :wink4::naughty:

trzeba było pisać do mnie, jakieś znajomości jeszcze mam :kox: :kox: :naughty: :naughty:

jakbyś chiał się dowiedzieć kto na ciebie nadaje na PW to też się odezwij... :kox: :kox: :kox:

dam ci listę tylko pamiętaj, żeby nie brać mnie pod uwagę na tej liście bo to forum generowało mnie automatycznie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

jakbyś chiał się dowiedzieć kto na ciebie nadaje na PW to też się odezwij... :kox: :kox: :kox:

wisi mi to ... :tongue4:
Opublikowano

jakbyś chiał się dowiedzieć kto na ciebie nadaje na PW to też się odezwij... :kox: :kox: :kox:

wisi mi to ... :tongue4:

że ci wisi to ja wiem...o te viagre w PW to pisałeś już chyba do każdego :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jakbyś chiał się dowiedzieć kto na ciebie nadaje na PW to też się odezwij... :kox: :kox: :kox:

wisi mi to ... :tongue4:

że ci wisi to ja wiem...o te viagre w PW to pisałeś już chyba do każdego :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

i tak na allegro kupiłem ... tu każdy ma, ale nikt odsprzedać nie chce :wink4:
Opublikowano

i tak na allegro kupiłem ... tu każdy ma, ale nikt odsprzedać nie chce :wink4:

warsiawsioki :decayed:

Opublikowano

i tak na allegro kupiłem ... tu każdy ma, ale nikt odsprzedać nie chce :wink4:

warsiawsioki :decayed:

tja ... spod Grójca... :naughty:
Opublikowano

siema bydlaki :hi:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 06:40_________________________________________________

Ty zwyrolu, miernikiem :?:

mam za duże prącie :decayed:

:laghing2:

uderz do Korzenia on miał coś takiego :decayed:

Korzeń ma duże prącie ?? :mysli: nie wygląda :kox:

jakby nie na gwałt to ja będę miał na dniach z powrotem z serwisu

Moge Cię poratować :gwizdanie:... Kiedy? :wink4:

właśnie że na gwałt... dzieki , ale już załatwiłem u Czukundura - Pseudonim emotikonkowy : :witch1:

Proponuje żeby moskal załatwił beczke metalową,

zaden problem :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Dobra dobra.. takie bajki to Moskalowi pociskaj :tongue4:

albo Twojej starej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

joł leszcze :)

Opublikowano
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

SIema przyjaciele niedoli..

Opublikowano

Yo pussies :hi:

I przynajmniej imion nie myliła :polew:

Nie wiem czemu ale krzyczała do mnie WITOLDZIE :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.