Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

widzę MoorPH, ze odkryłeś basha :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzę MoorPH, ze odkryłeś basha :kox:

Nie..

www.kretyn.com :decayed:

basha to ja juz od dawna znam.. [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 16:32_________________________________________________Co tu taka Cisza?

Opublikowano

Ale boby z Was :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

db48688476fd3f6a.jpg

[br]Dopisany: Listopad 04, 2009, 08:47:57 _________________________________________________I to co Michał lubi najbardziej... lans nuta :polew: :polew:

97afd6d607ef427d.jpg

Opublikowano

:shocked:

Skąd ty to wykopałeś ?? :decayed:

j**any paparazzi :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

:shocked:

Skąd ty to wykopałeś ?? :decayed:

j**any paparazzi :naughty::kox: :kox:

Znalazłem w sieci..to i wiele innych obciążających Cię zdjęc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

97afd6d607ef427d.jpg

:doh1: :laghing2: :doh1: :no4: :doh1: :laghing2: :doh1: :no4:

Opublikowano

pingle :kox:

:naughty:

Opublikowano

pingle :kox:

:naughty:

:polew:

Poziek mógłbyś se zmienic bryle na jakieś bardziej twarzowe, tredni :naughty::decayed:

Opublikowano

pingle :kox:

:naughty:

:polew:

Poziek mógłbyś se zmienic bryle na jakieś bardziej twarzowe, tredni :naughty::decayed:

Od przedszkola je ma :kox::cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Głowa mu urosła tylko wzdłuż.. Wszerz jest taka jak w przedszkolu.. :D

Mam dla Ciebie Hita do lansu i na wyrywanie dupeczek :naughty:

Opublikowano

Po ostatnim wieczorze kawalerskim i naszej wizycie w Melodii mam już nowe pingle :naughty:

Swoją drogą nie wiem czyj kawalerski przebije ten ostatni....ewakuowali cały klub, przyjechała straż pożarna, policja i straż miejska :kox: :kox: :kox:Jakieś pedały postanowili się przyjebać do nas a jak zaczęli dostawać wpierdziel to zaczęli psikać gazem pieprzowym :decayed:

Opublikowano

....ewakuowali cały klub, przyjechała straż pożarna, policja i straż miejska :kox: :kox: :kox:

Jakieś pedały postanowili się przyjebać do nas a jak zaczęli dostawać wpierdziel to zaczęli psikać gazem pieprzowym :decayed:

Chyba raczej CHANEL No.5 skoro to pedryle... :polew:

Opublikowano

Szczypało w oczy w każdym bądź razie :decayed:

Opublikowano

:wink4::good:

A na przyszłość wiedzcie jeśli jeszcze nie wiecie, że gazów nie przemywa się wodą !! :) Nidgy.. Też mam doświadczenia :P

Opublikowano

Szczypało w oczy w każdym bądź razie :decayed:

096ffc299200f51751b08da6d865ae95.jpg

:decayed::naughty:

Opublikowano

I to co Michał lubi najbardziej... lans nuta :polew: :polew:

97afd6d607ef427d.jpg

:polew::D :doh1: :evil2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Ale boby z Was :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: Listopad 04, 2009, 08:47:57 _________________________________________________I to co Michał lubi najbardziej... lans nuta :polew: :polew:

97afd6d607ef427d.jpg

chyba pierdylne sobie nowy avatar :-))

Opublikowano

Kurde..takie zdjęcia są najlepsze :) Na starośc można przypominac sobie różne wygłupy młodości :wink4::good: :good:

To tak jak w sumie ten temat :kox: :kox:

A tak poza konkursem ...gdzie podziewa się S(t)uli vel radny bezradny ? :embarrassed: :embarrassed: :shocked:

Wpada on czasem na spoty, co się z nim dzieje ? :)

Opublikowano

A tak poza konkursem ...gdzie podziewa się S(t)uli vel radny bezradny ? :embarrassed: :embarrassed: :shocked:

Wpada on czasem na spoty, co się z nim dzieje ? :)

No właśnie nic nie wiem :no: :no: :no: a byłem na wszystkich :kox: może jakieś P.W. :naughty:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 06:26_________________________________________________

pingle :kox:

:naughty:

:polew:

Poziek mógłbyś se zmienic bryle na jakieś bardziej twarzowe, tredni :naughty::decayed:

Od przedszkola je ma :kox::cool1: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Głowa mu urosła tylko wzdłuż.. Wszerz jest taka jak w przedszkolu.. :D

Poziek do kórwy nedzy , cztery chamskie szydercze texty a ty nic , zero riposty , zakochałeś sie do chója czy co ????

Bo strace reszte szacunku... :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.