Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poziek tylko musi zgolić ta giejowską brode

Jasne, ty musisz zapuszczać taką jak moja trzy miesiace :polew: :polew: :polew::decayed:

no i Poź zna 1500 bitów :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

życie zawsze ktos musi byc lepszy :)

tylko ze bóbr nie drapie sie po d*pie na antenie :) TV :)

Opublikowano

zazdraszczasz ?? oszczędnośc na maszynkach mam :)

ja wcale nie wydaje na maszynki...ja wyrywam :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no to szok :)

dlatego tak często płaczesz jak bóbr :)

Opublikowano

Tak właśnie Piotruniu, tak sobie tłumacz :kox: :gwizdanie: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Tak właśnie Piotruniu, tak sobie tłumacz :kox: :gwizdanie: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

biedaku juz nie masz co odpisać :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wiesz co znaczy PL

Poziek Looser :):kox: :kox: :kox:

Bóbr - Turbodymonmomen - 1:0

Opublikowano

Tak właśnie Piotruniu, tak sobie tłumacz :kox: :gwizdanie: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Ale cieńka riposta :zemdlal: Oooo jaaaa.... Myślałem, że stać Cię na więcej..

Najczęściej słychać takie teksty z ust pryszczatych dzieciaków w piaskownicy :decayed:

Opublikowano

Chłopczyki nie chce mi sie na was tracić mojej cennej energii :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

Pogrążasz się ...

Opublikowano

Tak właśnie Piotruniu, tak sobie tłumacz :kox: :gwizdanie: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Ale cieńka riposta :zemdlal: Oooo jaaaa.... Myślałem, że stać Cię na więcej..

Najczęściej słychać takie teksty z ust pryszczatych dzieciaków w piaskownicy :decayed:

no odkąd nie jest zielony to stracił wigor

PS Poziek, Łukasz obiecał mi ze nauczy mnie :) rzucać klątwy :)

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 13:56_________________________________________________

Chłopczyki nie chce mi sie na was tracić mojej cennej energii :kox: :kox: :decayed:

miękka pytka :):kox: :kox:

Opublikowano

Pogrążasz się ...

Masz podpis niezgodny z regulaminem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A myślałem, że uśmiech na twojej gębie potrafi wywołać tylko ta Pani:

bbr.jpg

:kox: :kox:

Opublikowano

Masz podpis niezgodny z regulaminem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nie chce nic mówić, ale masz rację - 900kB plik to za dużo.

Ale spoko, za chwilę zniknie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pogrążasz się ...

Bądź tak uprzejmy i pomóż koledze:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_zablokowane_polaczenie_bt_rns-t101553.0.html;topicseen

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:05_________________________________________________

Najczęściej słychać takie teksty z ust pryszczatych dzieciaków w piaskownicy :decayed:

Mówisz, że tak właśnie gadasz z ziomami ? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:06_________________________________________________

no odkąd nie jest zielony to stracił wigor

No nie ? Jakoś tak spokojniej na forum i ksiąg skarg nie ma :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A myślałem, że uśmiech na twojej gębie potrafi wywołać tylko ta Pani:

bbr.jpg

:kox: :kox:

jakbys mnie podrapał po brzuszku to moze tez bym sie uśmiechnął :)

:polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:07_________________________________________________słyszałem ze znowu Cie

jakies małe pechy ze strony łukasza jakos sie Ciebie trzymają :)

Opublikowano

jakbys mnie podrapał po brzuszku to moze tez bym sie uśmiechnął :)

giej ?? :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:11_________________________________________________

słyszałem ze znowu Cie

jakies małe pechy ze strony łukasza jakos sie Ciebie trzymają :)

I to jest powód do śmiechu ?? Do chuuuoooja wafla :evil::tongue4:

Opublikowano

I to jest powód do śmiechu ?? Do chuuuoooja wafla :evil::tongue4:

No właśnie nie jest :evil:

Opublikowano

Pogrążasz się ...

Masz podpis niezgodny z regulaminem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Obrońca regulaminu się znalazł :lol1:

Opublikowano

Obrońca regulaminu się znalazł :lol1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Chcecie się brać na riposty to przyjmujta na klaty jak wam zasadze :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.