Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamieniać 17 alu na 15 stal...

ja to i tak zmieniam same gumy. alu 17 zostaje takze na wygladzie nie strace nic. Tylko sie zastanawiam po prostu na czym lepiej bedzie sie jeździło przy obecnej pogodzie. Zimówki pewnie będą piszczeć niemiłosiernie... ?

Chyba poczekam do pierwszego śniegu jednak.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No chlopie...

Zimowki to piszcza jak jest 15-20 stopni, a nie blizej zera jak teraz...

Mi sie teraz duzo lepiej jezdzi na zimie niz na letnich.

Opublikowano

no musze powiedziec ze ja jezdze juz od pierwszego sniegu na zimowkach i naprawde jest zacne. Zmienilem z 17 na 15 ale tez alu :)

Opublikowano

awaria szamba , ścieków po sam dekiel , przyjechał monter z pomocnikiem , monter bierze klucz , wkłada głowe w ścieki i coś tam przykręca , po minucie wyjmuje głowe , zaciąga powietrza , i mowi do pomocnika : podaj mi kombinerki , bierze kombinerki i znowu nura w ścieki , znowu mija minuta , wyciąga głowe ze ścieków i mowi do pomocnika : ucz sie chłopaku , ucz bo bedziesz całe życie klucze podawał :kox:

Opublikowano

57e7b7972f.jpeg

Och pojechał by z nią w te cycochy :decayed::naughty: :naughty: :kox:

Dobry materiał na wieczorne korepytecje z cipkologii :kox:

Opublikowano

oooj tak laska zacna. Cycochy pierwsza klasa aczkolwiek mam wrażenie, że jednak sa miekkie i wiszą znacznie. Wiadomo, że duży cyc musi wisieć troche ale tu chyba jest ponad norme... Co nie zmienia faktu, że nie pogardziłbym nia absolutnie :naughty:

a z oponami się wstrzymam chyba jeszcze, teraz ma padać troche i myśle, że letnie beda mi lepiej się na mokrym trzymaly niż zimowe. Sprawdzimy. A w razie co mam wulkanizatora obok firmy, to mu rano wstawie i w olnej chwili mi wymieni jak bede w robocie.

Opublikowano

chyba jakaś podpucha , chć błyszczy się pięknie :wink4:

Opublikowano

Czajna mości panowie cycuszkowie :decayed:

Opublikowano

Czajna mości panowie cycuszkowie :decayed:

ale jak widać czajna zrobiła wrażenie :naughty:
Opublikowano

no i najlepsze jest ze jest tego sporo wiecej na ebaju

tu jest zestaw ktory wyglada naprawde zacnie i robi wrazenie bardziej niz kompletnego

ale cena 4300 z przesylka daaaaaaje do myslenia

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/RARE-AUDI-VW-TURBO-KIT-1997-2004-Audi-A4-1-8T-T3_W0QQitemZ270479017247QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item3ef9ce451f[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 11:59_________________________________________________a np same turbubulum Garretta kosztuje juz duuuuuuuzo wiecej

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Garrett-A4-Passat-1-8T-B5-GT2871R-Eliminator-Turbo-Kit_W0QQitemZ160318213667QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item2553b5ce23[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 11:59_________________________________________________

ja osobiscie chcialbym podniesc moc do 250km nie wiecej - wiec nie ma sie co silic z takim turbubulum poprostu chcialbym cos nieduzo wiekszego od tego co mam.

wiem ze sam soft to za malo :\[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 12:01_________________________________________________Pany a ile moze kosztowac FMIC i te graty wokolo niego ? moze sie oplaca wziazc ten zestaw za 2,5 tys zajechac i kupic turbulum tylko :D

Opublikowano

ja chce koło 200 i na wiosne powinienem tyle mieć :wink4:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 12:09_________________________________________________

Pany a ile moze kosztowac FMIC i te graty wokolo niego ?

ale chcesz kupić jakąś nówke z chin czy dopasować od Iveco/Transita ????

Opublikowano

kolo 200 to ci rozwiaze sam Virus.

ja bym chcial ciut wiecej. Wiem ze powyzej 250 to nie ma sensu na oske ladowac

Opublikowano

A co to wątek techniczny ? :naughty:

Opublikowano

A co to wątek techniczny ? :naughty:

Ty lepiej ucz sie moderowac, a nie sie czepiasz :decayed:

Opublikowano

kolo 200 to ci rozwiaze sam Virus.

ja bym chcial ciut wiecej. Wiem ze powyzej 250 to nie ma sensu na oske ladowac

wirus to pewnie ze 180 , ja bede miał do wiosny Tipa + FMIC-a i jade wtedy do GoodHope , jestem juz po słowie , zobaczymy ile wyjdzie :naughty: :naughty: :naughty:

A co to wątek techniczny ? :naughty:

nie fikaj medaliku

Ty lepiej ucz sie moderowac, a nie sie czepiasz :decayed:

A to przymierzacie Nosfera do moderatorów ?? :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A co to wątek techniczny ? :naughty:

Ty lepiej ucz sie moderowac, a nie sie czepiasz :decayed:

Nosfer bedzie moderatorem ? :decayed:

:evil: :evil:

Opublikowano

A przyjebać zaraz po kropku :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.