Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko trzeba miec dostep

wredna bestia :decayed:

kolejny cffffaniaczek :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziek ja tylko stwierdzam fakty. ;)

Do klubowicza się nie śpiesze, jak przyjdzie na mnie kolej to myśle, że szanowne grono mnie o tym powiadomi a na razie ciesze się, że się już wkupiłem w łaski :P i czuje sie jak swój a nie obcy :good:

Jade zaraz do ASO po zaworki. We wtorek zmieniamy swiece i zaworki. Poziek wpadnij z chęcią pomocy :decayed:

Opublikowano

i czuje sie jak swój a nie obcy :good:

AndyN tez tak myślał :kox::decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 13:44_________________________________________________

We wtorek zmieniamy swiece i zaworki. Poziek wpadnij z chęcią pomocy :decayed

Zagadaj z Tosikiem on ma monopol na usługi mechaniczne na spocie :kox: :kox:

Opublikowano

i czuje sie jak swój a nie obcy :good:

AndyN tez tak myślał :kox::decayed:

... a od tej pory ma w d.u.p.i.e udzielanie się w działach technicznych. Skutecznie zdemotywowano.

Opublikowano

... a od tej pory ma w d.u.p.i.e udzielanie się w działach technicznych. Skutecznie zdemotywowano.

Pokazujesz tym samym, że decyzja odrzucenia była jednak poprawna.

Opublikowano

i czuje sie jak swój a nie obcy :good:

AndyN tez tak myślał :kox::decayed:

... a od tej pory ma w d.u.p.i.e udzielanie się w działach technicznych. Skutecznie zdemotywowano.

:decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

Andy może to i lepiej, tym samym ludzie zaoszczędzą trochę kasy i nie kupią drugiego modułu BT :decayed::tongue4: :tongue4: :polew:

Opublikowano

... a od tej pory ma w d.u.p.i.e udzielanie się w działach technicznych. Skutecznie zdemotywowano.

hm... jesli mam byc szczery to nie rozumiem takiego podejscia.

Kiedys na AKP krzyczales, ze forum powinno byc miejscem, gdzie wymienia sie wiedze i doswiadczenie bezinteresownie, a teraz pokazales, ze jednak tak nie jest...

Opublikowano

... a od tej pory ma w d.u.p.i.e udzielanie się w działach technicznych. Skutecznie zdemotywowano.

Pokazujesz tym samym, że decyzja odrzucenia była jednak poprawna.

Poprawcie to: http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html

Bo teoria sobie a praktyka sobie.

EOT

=====

Flyer, znasz moje GG, możesz wysłać PW. Zapraszam.

Opublikowano

Bo teoria sobie a praktyka sobie.

Jak to w życiu.

Opublikowano

Oskaro lubisz taki bufet co :naughty: :naughty:

09semababes-04.jpg_820_w700.jpg

Pozioma mała czarna na wiatrak

09semababes-08.jpg_820_w700.jpg

second-wave inflow for Moskal

09semababes-12.jpg_820_w700.jpg

Łukaszek wiem że lubisz 'czarnym' jeździć :naughty:

09semababes-26.jpg_820_w700.jpg

a tu coś dla mnie - stoisko z kołpakami :polew:

09semababes-24.jpg_820_w700.jpg

Opublikowano

Ale moja najładniejsza :good::notworthy: Dzięki Adasiu :wink4:

Miałem się jeszcze zapytać o wydech na spocie ale jak włączył się alarm w jakimś aucie to już chyba nie ma potrzeby :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Łukaszek wiem że lubisz 'czarnym' jeździć :naughty:

POziomową też bym nie pogardził :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Łukaszek wiem że lubisz 'czarnym' jeździć :naughty:

POziomową też bym nie pogardził :naughty: :naughty: :naughty:

wal się :tongue4: :tongue4: masz swoje :decayed:

No chyba, że chcesz ją "na moskala" to spoko :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

moskal, ale kurfa ropuche dostales :polew: :polew:

Najfaniejsza Oskarowa :good:

Reszta jakas taka sztuczna... szczegolnie poziomkowa, wyglada jak Surogatka :decayed:

Opublikowano

Reszta jakas taka sztuczna... szczegolnie poziomkowa, wyglada jak Surogatka :decayed:

Jesteś zazdrosna bo tobie nie dał i teraz mi wytykasz, ty psie ogrodnika :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

wal się :tongue4: :tongue4: masz swoje :decayed:

No chyba, że chcesz ją "na moskala" to spoko :naughty::kox: :kox:

Nie chce "na moskala" - jak to ostatnio usłyszałem od naszego przyjaciela Klubowicza: tłok powinien pracować w cylindrze, a nie w wydechu :kox::naughty::tongue4:

moskal, ale kurfa ropuche dostales :polew: :polew:

To przerobiony facet :kox:

Opublikowano

moskal[/b], ale kurfa ropuche dostales

On lubi przypierdolić więc kierowałem się po kat.wagowej :decayed:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 14:18_________________________________________________

Miałem się jeszcze zapytać o wydech na spocie ale jak włączył się alarm w jakimś aucie to już chyba nie ma potrzeby :naughty: :naughty: :decayed:

było spoko - kolesiowi z Hondy aż klucze wypadły :polew: :polew:

Opublikowano

Byłbym zapomniał i dla Raggusia - smołked Aj end Tajt boobies :naughty: :naughty:

09semababes-22.jpg_820_w700.jpg

Opublikowano

Dla mnie ta... mamy wspolne zainteresowania :decayed: :decayed:

http://assjatka.wrzuta.pl/film/3WUPLmxkDDg/65579_1

widzisz, nie będę jak ty i pogratuluję ci dziewczyny, fajna sunia :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.