Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli wychodzi 1 k na 1 minute.

w tym tempie za dzien pracy miałbym:

60 x 8 = 480 tysi. Popracowałbym miesiąc i mial wyjebane do konca życia :naughty:

EDIT:

dobra suka jest :slina: :slina: :slina:

http://videos.streetfire.net/video/Ms-MagnaFlow-Jocelyn_718591.htm

tak tak , ale 3 tygodnie w gorsecie musiałem śmigać , chociaż tak naprawde śmigałem w nim z 5 godzin przez te 3 tygodnie :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tu też nieźle wyszła :tongue4:

<embed src="http://videos.streetfire.net/vidiac.swf?video=2eee1d64-dcc9-48aa-a205-9acc011ad440" width="428" height="352" allowFullScreen="true" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed>
[url="http://videos.streetfire.net/video/Ms-MagnaFlow-Jocelyn_169153.htm"]Ms.+MagnaFlow+Jocelyn+Ireland[/url]

Opublikowano

...i jak było? :naughty

Był kozak trasa na lajcie myknęła dobre jaja były tam na miejscu no a Wujek Mr.Moskal nie nudził się chociaż i miał z kim pośpiewać :tongue4::kox:

Opublikowano
  • Autor

...i jak było? :naughty

Był kozak trasa na lajcie myknęła dobre jaja były tam na miejscu no a Wujek Mr.Moskal nie nudził się chociaż i miał z kim pośpiewać :tongue4::kox:

wyobrażam Was sobie jak jedziecie i śpiewacie Budkę Suflera :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

:naughty:

bom09_123.jpg

Opublikowano

Kolkov co to za chabeta ?? :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Śpiewaliśmy "deszcze niespokojne"

Opublikowano
  • Autor

Kolkov co to za chabeta ?? :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

zapomniałem że specjalnie dla Ciebie trza wklejać więcej mięska :decayed:

26518_1178006423_dd04_p.jpeg

Śpiewaliśmy "deszcze niespokojne"

całą drogę :?: :blink: biedny musti :polew:

Opublikowano

Kolkov co to za chabeta ?? :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

zapomniałem że specjalnie dla Ciebie trza wklejać więcej mięska :decayed:

26518_1178006423_dd04_p.jpeg

Śpiewaliśmy "deszcze niespokojne"

całą drogę :?: :blink: biedny musti :polew:

Ha ha oj Kolkov nie było tak źle zmienialiśmy się z Moskalem on "Deszcze niespokojne" ja "Przeżyj to sam" :polew: "Budka suflera" też była ale w Vocalu a potem zmiana na dicho :kox:

Opublikowano

zapomniałem że specjalnie dla Ciebie trza wklejać więcej mięska :decayed:

nie az tyle , ale nie tak jak poprzedni ze jej żebra spadły na podłoge :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ha ha oj Kolkov nie było tak źle zmienialiśmy się z Moskalem on "Deszcze niespokojne" ja "Przeżyj to sam" :polew: "Budka suflera" też była ale w Vocalu a potem zmiana na dicho :kox:

norrrrrrrrrrrmalnie wyje...bał bym się ze śmiechu :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

booooobs :naughty:

hottest_female_sports_uniforms_29.jpg

Opublikowano

Ha ha oj Kolkov nie było tak źle zmienialiśmy się z Moskalem on "Deszcze niespokojne" ja "Przeżyj to sam" :polew: "Budka suflera" też była ale w Vocalu a potem zmiana na dicho :kox:

norrrrrrrrrrrmalnie wyje...bał bym się ze śmiechu :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

booooobs :naughty:

hottest_female_sports_uniforms_29.jpg

to wszystko jest ch..j , przez 600 km wyprzedził nas jeden samochód :kox:

no i musti pierwszy raz w życiu zobaczył że auto może na 3 biegu jechać 160km/h :kox::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

to wszystko jest ch..j , przez 600 km wyprzedził nas jeden samochód :kox:

no i musti pierwszy raz w życiu zobaczył że auto może na 3 biegu jechać 160km/h :kox::polew: :polew:

ktoś miał odwagę łyknąć F1parówe :?: czy objechał Cie jak skręcałeś na stację :?:

Opublikowano

to wszystko jest ch..j , przez 600 km wyprzedził nas jeden samochód :kox:

no i musti pierwszy raz w życiu zobaczył że auto może na 3 biegu jechać 160km/h :kox::polew: :polew:

ktoś miał odwagę łyknąć F1parówe :?: czy objechał Cie jak skręcałeś na stację :?:

przed sierpcem na 50-tce octavia mnie łyknęła , nie chcialem ryzykować bo tam lubią stac a ja mam 17pkt na koncie :kox:

Opublikowano

norrrrrrrrrrrmalnie wyje...bał bym się ze śmiechu

haha było troche śmiechu najlepsze było na miejscu :koleś przychodzi do recepcji mówiąć chciałem się zapisać do lekarza babka mówi dane poproszę szuka karty pacjenta i d*pa nie ma pyta zatem kiedy był ostatnio w przychodni facet mówi że w piątek ta szuka szuka szuka i nadal nic po chwili pyta faceta a Pan mi powie z kim pan był ostatnio u lekarza:Koleś odpowiada z sobą a wszyscy pompa myśleliśmy z Moskalem że tam polegniemy poprostu była mega akcja ale co najlepsze przyszła druga i karta sie znalazła.Kolkov stwierdziłem z Wujkiem Moskalem że częściej będziemy ruszać w takie trasy jaja jak fest dicho grało :polew:

Opublikowano

Byłbym zapomniał i dla Raggusia - smołked Aj end Tajt boobies :naughty: :naughty:

09semababes-22.jpg_820_w700.jpg

Już myślałem, że o mnie zapomniałeś :decayed::kox: :kox: :kox:

A ja wspomniałem Cię jak mówili w TV , że na Tarcho prondu nie ma :polew: :polew:

Byłbym zapomniał i dla Raggusia - smołked Aj end Tajt boobies :naughty: :naughty:

obawiam sie, ze ragga zgubilby sie w tych lokach :kox:

Szedłbym prosto..aż napotkałbym na ..wargi :naughty::decayed:

to go będziemy namiętnie szukać - w każdym zakamarku :naughty:

:brawo: Ragguś ?? :brawo: Ragguś ?? :sex::banan1::naughty: :naughty:

Na poczcie byłem :decayed:

Opublikowano

koledzy załatwicie mi gdzieś ta część do zapalniczki

NBCq0.jpg

:kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: proszę :cool1: :cool1: :cool1:

może ma gdzieś ktoś jakiś szrot bądź ASO koło siebie??

Opublikowano

Mam deżavi :embarrassed:

Czy mi się wydaje ?

Opublikowano
no i musti pierwszy raz w życiu zobaczył że auto może na 3 biegu jechać 160km/h

ale 170 też by poszła, na 4-ce 200 i jeszcze 5 zostaje :naughty:

Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.