Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłbym zapomniał i dla Raggusia - smołked Aj end Tajt boobies :naughty: :naughty:

obawiam sie, ze ragga zgubilby sie w tych lokach :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Byłbym zapomniał i dla Raggusia - smołked Aj end Tajt boobies :naughty: :naughty:

obawiam sie, ze ragga zgubilby sie w tych lokach :kox:

to go będziemy namiętnie szukać - w każdym zakamarku :naughty:

Opublikowano

to go będziemy namiętnie szukać - w każdym zakamarku :naughty:

:brawo: Ragguś ?? :brawo: Ragguś ?? :sex::banan1::naughty: :naughty:

Opublikowano

to go będziemy namiętnie szukać - w każdym zakamarku :naughty:

Po milimetrze aż znajdziemy :naughty:

Opublikowano

Dla mnie ta... mamy wspolne zainteresowania :decayed: :decayed:

http://assjatka.wrzuta.pl/film/3WUPLmxkDDg/65579_1

Najlepszy moment jak skacze na skoczni :kox: Ja ta natura fajnie faluje :decayed:

Opublikowano

to go będziemy namiętnie szukać - w każdym zakamarku :naughty:

Po milimetrze aż znajdziemy :naughty:

trzeba pamietać o latarkach czołowych :wink4: coby mieć wolne ręce :naughty:

Opublikowano

trzeba pamietać o latarkach czołowych :wink4: coby mieć wolne ręce :naughty:

Jeden będzie świecił, drugi będzie szukał ... a potem odwrotnie :polew:

Opublikowano

trzeba pamietać o latarkach czołowych :wink4: coby mieć wolne ręce :naughty:

Jeden będzie świecił, drugi będzie szukał ... a potem odwrotnie :polew:

tylko żebyśmy w jakieś g...wno nie wpadli :decayed:

Opublikowano

tylko żebyśmy w jakieś g...wno nie wpadli :decayed:

A mówią, że wdepnięcie przynosi szczęście :kox:

Opublikowano

KTM X-BOW (versja Carbon) :kox:

ktm-x-bow-superlight_21.jpgKTM-X-BOW-Superlight-car-wallpapers.jpg

Wiecie, że to cacko ma regulowane pedały...? :polew:

Opublikowano

tylko żebyśmy w jakieś g...wno nie wpadli :decayed:

A mówią, że wdepnięcie przynosi szczęście :kox:

no tak ale jak wpadniemy to pewnie po same latarki :decayed: czy ja wiem - az tak mi na Ragusiu nie zależy :decayed:

Opublikowano

KTM X-BOW (versja Carbon) :kox:

Wiecie, że to cacko ma regulowane pedały...? :polew:

Mhmm, dlatego ze ma wbudowane na stale siedzenia. Byl ostatnio testowny przez AKornackiego. Silnik 2.0TFSI i 600km masy :kox:

Opublikowano

może i nie zalezy az tak ale szukać warto. Może nie będzie gównianych komplikacji a satysfakcja z odnalezienia zguby bedzie rozkoszą :decayed:

Opublikowano

KTM X-BOW (versja Carbon) :kox:

Wiecie, że to cacko ma regulowane pedały...? :polew:

Mhmm, dlatego ze ma wbudowane na stale siedzenia. Byl ostatnio testowny przez AKornackiego. Silnik 2.0TFSI i 600km masy :kox:

moze byc, caterham r500 wazy 506

Opublikowano

hmmm skoro tak dużo tutaj graczy to wkleję coś dla nich - sam myślę by się na to wybrać:

Opublikowano
:bry: a my z Moskalem wkońcu wróciliśmy z Bydgoszczy
Opublikowano

a my z Moskalem wkońcu wróciliśmy z Bydgoszczy

...i jak było? :naughty:

Pamiętam, że trasa Toruń - Bydgoszcz ma obficie ustawione pobocze :naughty::kox:

Opublikowano

moskal, ale kurfa ropuche dostales :polew: :polew:

mam względy u Adasia :kox:

przejechałem 300 km w jedną strone na komisje lekarska która trwała 4 minuty , komisja jednoosobowa , lekarz pyta co mi zostało po wypadku , powiedziałem że nie moge skręcić głową na maxa w lewo bo mnie boli ,zapisał w papierach i powiedział "to ja panu dziekuje" , to ja tez podziekowałem , wyszedłem z gabinetu i 4000pln wpadło na konto :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.