Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karp już zatłuczony?

Mieszkanie wysprzątane?

Za robotę byś się wziął, kobicie pomógł a nie się opierd*****

Staaary , trzeba robic tak żeby sie nie narobic. o 16;00 wyjeżdzam na świeta do starych :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raga gratki :) nie za szybko coś urodziła ?

Przecież niedawno dopiero opijaliśmy zajście :decayed: a tu nagle porody :kox:

No 9 miesięcy cycu :decayed:

Czas Ci za***rdala jak wściekły.. Teraz kolej na Ciebie i Nadarzyńską chorągiewkę :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty:

P.S. Z ciekawosci ile miala w skali APGAR??

Stary..powiem Ci szczerze, że nie wiem :( k**wa nie powiedzieli mi nic.. Ten szpital to tylko podpalic..k**wa co za kraj..co za ludzie..

Tyle skomentuje bo nie mam po prostu siły wk***iac się po raz enty..już wczoraj wyżaliłem się Kolkovowi :decayed:

Jeszcze raz dzięki wszystkim :notworthy:

Opublikowano

Za robotę byś się wziął, kobicie pomógł a nie się opierd*****

Andy gadasz teraz jak moja matka :decayed:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 10:33_________________________________________________

Ten szpital to tylko podpalic..ku***a

poczekaj aż będziecie wychodzić :polew: :polew:

Opublikowano

siema laski :hi: , jak pięknie obudzić sie 9:00 rano ze świadomością , ,ze zaczęły się święta :naughty:

Co za różnica? :naughty:

I tak dzień zaczynasz od forum .... :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Za robotę byś się wziął, kobicie pomógł a nie się opierd*****

Andy gadasz teraz jak moja matka :decayed:

i moja :kox:

poczekaj aż będziecie wychodzić :polew: :polew:

Pauline jak wypuszczali to Majka miała żółtaczke na pograniczu , chcialem żeby zostały jeszcze 1 dzień na naświetlaniu , młody lekarz powiedział że nie ma potrzeby.

Za dwa dni Majka żółta jak połowa społeczności Wólki Kosowskiej , jedziemy do szpitala i okazuje sie że Mała musi zostać ale juz bez Pauliny :shocked:

Toż myślałem że ich tam ro***bie wszystkich , piguły mnie chciały wyprosić ze szpitala , a k**wy sie sypały na lewo i prawo , weź teraz dojeżdzaj , zostaw tego dzieciaka z tymi rutyniarkami :thumbdown:

Opublikowano

czy ktos chce kupić turbo timer ?

kumpel ma HKSa za 250 zeta do oddania

:gwizdanie:

Opublikowano

Za robotę byś się wziął, kobicie pomógł a nie się opierd*****

Andy gadasz teraz jak moja matka :decayed:

i moja :kox:

Sam bym czegoś takiego nie wymyślił :decayed:

Opublikowano

uszanowanie :hi:

Opublikowano

Raga gratki :) nie za szybko coś urodziła ?

Przecież niedawno dopiero opijaliśmy zajście :decayed: a tu nagle porody :kox:

No 9 miesięcy cycu :decayed:

Czas Ci za***rdala jak wściekły.. Teraz kolej na Ciebie i Nadarzyńską chorągiewkę :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie wiem czy Świat jest gotowy na małe Adasie :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: Nie wiem czy sam Adaś jest na to gotowy :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pauline jak wypuszczali to Majka miała żółtaczke na pograniczu , chcialem żeby zostały jeszcze 1 dzień na naświetlaniu , młody lekarz powiedział że nie ma potrzeby.

Za dwa dni Majka żółta jak połowa społeczności Wólki Kosowskiej , jedziemy do szpitala i okazuje sie że Mała musi zostać ale juz bez Pauliny :shocked:

Toż myślałem że ich tam ro***bie wszystkich , piguły mnie chciały wyprosić ze szpitala , a k**wy sie sypały na lewo i prawo , weź teraz dojeżdzaj , zostaw tego dzieciaka z tymi rutyniarkami :thumbdown

Weź nic nie mów..Ja mam Święta bez dziewczyn..sylwester pewnie też :(

Opublikowano

Weź nic nie mów..Ja mam Święta bez dziewczyn..sylwester pewnie też :(

Długo ...

Wszystko ze zdrowiem OK?

Opublikowano

Pauline jak wypuszczali to Majka miała żółtaczke na pograniczu , chcialem żeby zostały jeszcze 1 dzień na naświetlaniu , młody lekarz powiedział że nie ma potrzeby.

Za dwa dni Majka żółta jak połowa społeczności Wólki Kosowskiej , jedziemy do szpitala i okazuje sie że Mała musi zostać ale juz bez Pauliny :shocked:

Toż myślałem że ich tam ro***bie wszystkich , piguły mnie chciały wyprosić ze szpitala , a k**wy sie sypały na lewo i prawo , weź teraz dojeżdzaj , zostaw tego dzieciaka z tymi rutyniarkami :thumbdown

Weź nic nie mów..Ja mam Święta bez dziewczyn..sylwester pewnie też :(

Emołszon działa co cyce :naughty:

solidarnie pociesze Was może, że ja też miałem wkurwa na porodówce a już wszystkie te położne jakieś zawzięte na facetów że szok - opierdalają co chwila i traktują Cię jak jakiegoś pojeba któremu trzeba tłumaczyć do czego sztućce służą ...

Opublikowano

bo dla nich to chleb powszedni. poprostu kolejny dzień w pracy :naughty: to sie wkurzają na podjaranych i spanikowanych tatusiów którzy im d*pę zawracają :decayed:

Opublikowano

Dobry dzień..

Z ostatniej chwili Schumacher wraca na tor F1 do teamu Mercedes

Opublikowano

Z ostatniej chwili Schumacher wraca na tor F1 do teamu Mercedes

było...rano w radiu :decayed:

Opublikowano

było...rano w radiu :decayed:

Nie każdy słucha radia..

A ja dopiero to usłyszałem.. Info juz oficjalnie podane..

Opublikowano
Opublikowano

widocznie mu się kasa kończy to wraca :wink4: albo mu się motogp znudziło[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________

hehe saved 5 lost 27 :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

Wszystko ze zdrowiem OK?

Malutka ma drobne przygody i lekarz podał antybiotyk :(

Emołszon działa co cyce :naughty:

solidarnie pociesze Was może, że ja też miałem wkurwa na porodówce a już wszystkie te położne jakieś zawzięte na facetów że szok - opierdalają co chwila i traktują Cię jak jakiegoś pojeba któremu trzeba tłumaczyć do czego sztućce służą ...

Adaś weź nic nie mów.. mnie to traktowali karwa jakby mnie tam nie było..do sali porodowej najebało się studentów tak że nie miałem ochotę nakopac do d*py i wy***ac te gówniary, które mogłyby mówic do mnie per " Pan Panie" :decayed: Ja rozumiem, pokukać..fajnie pięknie..no wychodzi..ale na chooj to stac i się patrzyc jak szpak w piz*ę.

Druga kwestia, że nikt się nie pofatygował do udzielenia jakichkolwiek informacji.

To może pytanie..ile daliście w łapę i jakie były tego efekty ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.