Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Karp już zatłuczony?

Mieszkanie wysprzątane?

Za robotę byś się wziął, kobicie pomógł a nie się opierd*****

Staaary , trzeba robic tak żeby sie nie narobic. o 16;00 wyjeżdzam na świeta do starych :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Raga gratki :) nie za szybko coś urodziła ?

Przecież niedawno dopiero opijaliśmy zajście :decayed: a tu nagle porody :kox:

No 9 miesięcy cycu :decayed:

Czas Ci za***rdala jak wściekły.. Teraz kolej na Ciebie i Nadarzyńską chorągiewkę :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty:

P.S. Z ciekawosci ile miala w skali APGAR??

Stary..powiem Ci szczerze, że nie wiem :( k**wa nie powiedzieli mi nic.. Ten szpital to tylko podpalic..k**wa co za kraj..co za ludzie..

Tyle skomentuje bo nie mam po prostu siły wk***iac się po raz enty..już wczoraj wyżaliłem się Kolkovowi :decayed:

Jeszcze raz dzięki wszystkim :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za robotę byś się wziął, kobicie pomógł a nie się opierd*****

Andy gadasz teraz jak moja matka :decayed:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 10:33_________________________________________________

Ten szpital to tylko podpalic..ku***a

poczekaj aż będziecie wychodzić :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema laski :hi: , jak pięknie obudzić sie 9:00 rano ze świadomością , ,ze zaczęły się święta :naughty:

Co za różnica? :naughty:

I tak dzień zaczynasz od forum .... :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za robotę byś się wziął, kobicie pomógł a nie się opierd*****

Andy gadasz teraz jak moja matka :decayed:

i moja :kox:

poczekaj aż będziecie wychodzić :polew: :polew:

Pauline jak wypuszczali to Majka miała żółtaczke na pograniczu , chcialem żeby zostały jeszcze 1 dzień na naświetlaniu , młody lekarz powiedział że nie ma potrzeby.

Za dwa dni Majka żółta jak połowa społeczności Wólki Kosowskiej , jedziemy do szpitala i okazuje sie że Mała musi zostać ale juz bez Pauliny :shocked:

Toż myślałem że ich tam ro***bie wszystkich , piguły mnie chciały wyprosić ze szpitala , a k**wy sie sypały na lewo i prawo , weź teraz dojeżdzaj , zostaw tego dzieciaka z tymi rutyniarkami :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos chce kupić turbo timer ?

kumpel ma HKSa za 250 zeta do oddania

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za robotę byś się wziął, kobicie pomógł a nie się opierd*****

Andy gadasz teraz jak moja matka :decayed:

i moja :kox:

Sam bym czegoś takiego nie wymyślił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga gratki :) nie za szybko coś urodziła ?

Przecież niedawno dopiero opijaliśmy zajście :decayed: a tu nagle porody :kox:

No 9 miesięcy cycu :decayed:

Czas Ci za***rdala jak wściekły.. Teraz kolej na Ciebie i Nadarzyńską chorągiewkę :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie wiem czy Świat jest gotowy na małe Adasie :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: Nie wiem czy sam Adaś jest na to gotowy :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pauline jak wypuszczali to Majka miała żółtaczke na pograniczu , chcialem żeby zostały jeszcze 1 dzień na naświetlaniu , młody lekarz powiedział że nie ma potrzeby.

Za dwa dni Majka żółta jak połowa społeczności Wólki Kosowskiej , jedziemy do szpitala i okazuje sie że Mała musi zostać ale juz bez Pauliny :shocked:

Toż myślałem że ich tam ro***bie wszystkich , piguły mnie chciały wyprosić ze szpitala , a k**wy sie sypały na lewo i prawo , weź teraz dojeżdzaj , zostaw tego dzieciaka z tymi rutyniarkami :thumbdown

Weź nic nie mów..Ja mam Święta bez dziewczyn..sylwester pewnie też :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź nic nie mów..Ja mam Święta bez dziewczyn..sylwester pewnie też :(

Długo ...

Wszystko ze zdrowiem OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pauline jak wypuszczali to Majka miała żółtaczke na pograniczu , chcialem żeby zostały jeszcze 1 dzień na naświetlaniu , młody lekarz powiedział że nie ma potrzeby.

Za dwa dni Majka żółta jak połowa społeczności Wólki Kosowskiej , jedziemy do szpitala i okazuje sie że Mała musi zostać ale juz bez Pauliny :shocked:

Toż myślałem że ich tam ro***bie wszystkich , piguły mnie chciały wyprosić ze szpitala , a k**wy sie sypały na lewo i prawo , weź teraz dojeżdzaj , zostaw tego dzieciaka z tymi rutyniarkami :thumbdown

Weź nic nie mów..Ja mam Święta bez dziewczyn..sylwester pewnie też :(

Emołszon działa co cyce :naughty:

solidarnie pociesze Was może, że ja też miałem wkurwa na porodówce a już wszystkie te położne jakieś zawzięte na facetów że szok - opierdalają co chwila i traktują Cię jak jakiegoś pojeba któremu trzeba tłumaczyć do czego sztućce służą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo dla nich to chleb powszedni. poprostu kolejny dzień w pracy :naughty: to sie wkurzają na podjaranych i spanikowanych tatusiów którzy im d*pę zawracają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień..

Z ostatniej chwili Schumacher wraca na tor F1 do teamu Mercedes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było...rano w radiu :decayed:

Nie każdy słucha radia..

A ja dopiero to usłyszałem.. Info juz oficjalnie podane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie mu się kasa kończy to wraca :wink4: albo mu się motogp znudziło[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________

hehe saved 5 lost 27 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ze zdrowiem OK?

Malutka ma drobne przygody i lekarz podał antybiotyk :(

Emołszon działa co cyce :naughty:

solidarnie pociesze Was może, że ja też miałem wkurwa na porodówce a już wszystkie te położne jakieś zawzięte na facetów że szok - opierdalają co chwila i traktują Cię jak jakiegoś pojeba któremu trzeba tłumaczyć do czego sztućce służą ...

Adaś weź nic nie mów.. mnie to traktowali karwa jakby mnie tam nie było..do sali porodowej najebało się studentów tak że nie miałem ochotę nakopac do d*py i wy***ac te gówniary, które mogłyby mówic do mnie per " Pan Panie" :decayed: Ja rozumiem, pokukać..fajnie pięknie..no wychodzi..ale na chooj to stac i się patrzyc jak szpak w piz*ę.

Druga kwestia, że nikt się nie pofatygował do udzielenia jakichkolwiek informacji.

To może pytanie..ile daliście w łapę i jakie były tego efekty ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...