Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis chyba zalicze spota, bo musze wpasc do Arkadii na male zakupy :tongue4:

dafaj Mikey - dzisiaj będziemy się opłatkiem łamać :decayed:

wpadaj leniu - ja też musze połazić więc będę miał kompana

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzis chyba zalicze spota, bo musze wpasc do Arkadii na male zakupy :tongue4:

dafaj Mikey - dzisiaj będziemy się opłatkiem łamać :decayed:

wpadaj leniu - ja też musze połazić więc będę miał kompana

kupujecie pampersy na święta co by od konsoli nie musieć odchodzić ? :naughty:

Opublikowano

U mnie konsola sie ostatnio kurzy... ;( :cool1:

A na swieta zostaje sama...

Opublikowano

Raga gratki :) nie za szybko coś urodziła ?

Przecież niedawno dopiero opijaliśmy zajście :decayed: a tu nagle porody :kox:

Opublikowano

A na swieta zostaje sama...

pożycz mi :naughty:

Z konsola jest jak z kobieta... :polew: :polew:

Opublikowano

Z konsola jest jak z kobieta... :polew: :polew:

Sama się pożycza? :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie, a kobiety nie można bez opieki pozostawić na swięta samej. :decayed:

Opublikowano

Dzięki za dobre słowa :good:

Mniodzio prezent pod choinkę :cool1: nie mogłem lepszego dostać :decayed:

Pogratulować! Właściwy człowiek w klubowych szeregach. Teraz musisz sobie jakiś różowy ciuszek sprawić :-)

JaroD[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 16:34_________________________________________________

Dziś o 13:35 urodziła się moja ślicznotka :rose::giveheart:

Waży 3,1 KG i mierzy 56 cm.

Walka trwała od 04: 00 :decayed:

Mama i Córcia mają się dobrze.

Gratulacje! Dla dumnego ojca i dzielnej mamy za walkę.

PS. No i już od razu wspólczucie jak za jakieś 18 lat zaczną do córki przychodzić absztyfikanci :cool1:

JaroD

Opublikowano

kórwa , zwaliłem muze z ipoda tylko tak sie jakoś złożyło że nie jest posegregowane albumami tylko jest jeden folder a w nim 2513 kawałków. i weź to teraz poukładaj... całe święta :confused4:

zaproś rodzine - puzzle muzyczne - pyszna zabawa :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w wigilie ??? :blink:

Opublikowano
  • Autor

kórwa , zwaliłem muze z ipoda tylko tak sie jakoś złożyło że nie jest posegregowane albumami tylko jest jeden folder a w nim 2513 kawałków. i weź to teraz poukładaj... całe święta :confused4:

zaproś rodzine - puzzle muzyczne - pyszna zabawa :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w wigilie ??? :blink:

no co Ty :fool: takie rzeczy to w pierwszy dzień Świąt, oglądając jednocześnie Kevina :polew:

Opublikowano

<bart> w majowke

<bart> bylismy pic i pilismy 3 dni z rzedu

<bart> niektorzy ogromne ilosci

<bart> 3 dnia kumpel poszedl do kibla

<bart> po chwili przerazliwy krzyk "WYSRAŁEM JELITA"

<bart> jak przyjechala karetka okazalo sie ze koles mial tasiemca ktory nie wytrzylal stezenia alkoholu

<bart> i po prostu chcial sie ratowac

:polew:

Opublikowano

<bart> w majowke

<bart> bylismy pic i pilismy 3 dni z rzedu

<bart> niektorzy ogromne ilosci

<bart> 3 dnia kumpel poszedl do kibla

<bart> po chwili przerazliwy krzyk "WYSRAŁEM JELITA"

<bart> jak przyjechala karetka okazalo sie ze koles mial tasiemca ktory nie wytrzylal stezenia alkoholu

<bart> i po prostu chcial sie ratowac

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: po prostu do łez :polew: :polew: :polew:

zapił robaka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

<bart> w majowke

<bart> bylismy pic i pilismy 3 dni z rzedu

<bart> niektorzy ogromne ilosci

<bart> 3 dnia kumpel poszedl do kibla

<bart> po chwili przerazliwy krzyk "WYSRAŁEM JELITA"

<bart> jak przyjechala karetka okazalo sie ze koles mial tasiemca ktory nie wytrzylal stezenia alkoholu

<bart> i po prostu chcial sie ratowac

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 20:39_________________________________________________

Witam :hi:

Dziś o 13:35 urodziła się moja ślicznotka :rose::giveheart:

Waży 3,1 KG i mierzy 56 cm.

Walka trwała od 04: 00 :decayed:

Mama i Córcia mają się dobrze.

GRATULACJE

P.S. Z ciekawosci ile miala w skali APGAR??

Opublikowano

:hi:

Tak coś świątecznie :tongue4:

Opublikowano

P.S. Z ciekawosci ile miala w skali APGAR??

co za kórwa zboczeniec :kox:

Zadaj sobie pytanie : "ile pkt może mieć dziecko w skali APGAR po takim ojcu jak Ragga ???"

Opublikowano

:hi:

Tak coś świątecznie :tongue4:

miała kobitka niezły głos

Opublikowano

P.S. Z ciekawosci ile miala w skali APGAR??

co za kórwa zboczeniec :kox:

Zadaj sobie pytanie : "ile pkt może mieć dziecko w skali APGAR po takim ojcu jak Ragga ???"

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.