Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

witaj w różu :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A rozwiążcie moj dylemat. Co jest z autem Kolkova? stoi jeszcze u mnie czy zabrał w niedziele w dzień czy jakoś nad ranem jak wychodziliście ode mnie?

zabrałem w niedzielę po południu, a nie dzwoniłem bo mi teleflon padł :kwasny:

No to zagadka rozwiązana :good:

PIXI Gratuluje statusu. Teraz możesz bardziej zadawac sie z NOSFEREM niz ja. :polew: Pogratulował :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

witaj w różu :kox:

k**wa.. Wykrakaliśmy w sobotę :kox:

Teraz to się będzie woził.. :polew:

Opublikowano

witaj w różu :kox:

Dzięki Gregory :good:

A rozwiążcie moj dylemat. Co jest z autem Kolkova? stoi jeszcze u mnie czy zabrał w niedziele w dzień czy jakoś nad ranem jak wychodziliście ode mnie?

zabrałem w niedzielę po południu, a nie dzwoniłem bo mi teleflon padł :kwasny:

No to zagadka rozwiązana :good:

PIXI Gratuluje statusu. Teraz możesz bardziej zadawac sie z NOSFEREM niz ja. :polew: Pogratulował :naughty: :gwizdanie:

No teraz to nie wiem czy ja będę chciał :polew: Dzięki KALI :good:

witaj w różu :kox:

ku***a.. Wykrakaliśmy w sobotę :kox:

Teraz to się będzie woził.. :polew:

Czemu nie , ale cicho siedziałem bo nie miałem pojęcia ile czasu trwa zmiana statusu :gwizdanie:

Opublikowano

Tobie Mój Panie :evil:

dziekuje :wink4:

kto ci kórwa dał klubowicza ???? [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 16:08_________________________________________________

Czemu nie , ale cicho siedziałem bo nie miałem pojęcia ile czasu trwa zmiana statusu :gwizdanie:

coś tam wspominałeś ale myślałem ze to po wódce :kox:

Opublikowano

38674279001e9eb64b2bf35e

:kox:

dawno tu nie zaglądałem, widzę, iż mnie ominęło jakieś chlańsko ;(

Opublikowano
:embarrassed::no: gdzież bym śmiał w błąd wprowadzać Mój Panie :polew:
Opublikowano

dawno tu nie zaglądałem, widzę, iż mnie ominęło jakieś chlańsko ;(

Trzeba było wpaść wczoraj do mnie.. Skończyłem o 3 a dziś do pracy autobusem k.mać!!

PIXI Gratulacje

Opublikowano

Gratulejszyn PIXI... :cool1:

Opublikowano

Trzeba było wpaść wczoraj do mnie.. Skończyłem o 3 a dziś do pracy autobusem k.mać!!

ja po weekendzie do świąt na L4 - wyprawa do sopotu pociągiem przerosła moją odporność organizmu :decayed:

Opublikowano

wyprawa do sopotu pociągiem przerosła moją odporność organizmu :decayed:

Moją odporność zlamał 1l Johnego Walkera

BTW.

wyprawa do sopotu pociągiem

Dlaczego nie samochodem?

Opublikowano

wyprawa do sopotu pociągiem przerosła moją odporność organizmu :decayed:

Moją odporność zlamał 1l Johnego Walkera

BTW.

wyprawa do sopotu pociągiem

Dlaczego nie samochodem?

w czwartek musiałem pojechać, a w piątek wrócić, więc musiałem podjąć decyzję - albo samochód, albo picie - wybrałem picie :cool1:

Opublikowano

w czwartek musiałem pojechać, a w piątek wrócić, więc musiałem podjąć decyzję - albo samochód, albo picie - wybrałem picie :cool1:

:good:

Ja wczoraj miałem sobie tylko troche wypić.. :gwizdanie:

Opublikowano

dawno tu nie zaglądałem, widzę, iż mnie ominęło jakieś chlańsko ;(

Trzeba było wpaść wczoraj do mnie.. Skończyłem o 3 a dziś do pracy autobusem k.mać!!

PIXI Gratulacje

Gratulejszyn PIXI... :cool1:

Dzięki za dobre słowa :good:

Mniodzio prezent pod choinkę :cool1: nie mogłem lepszego dostać :decayed:

Opublikowano

Witam :hi:

Dziś o 13:35 urodziła się moja ślicznotka :rose::giveheart:

Waży 3,1 KG i mierzy 56 cm.

Walka trwała od 04: 00 :decayed:

Mama i Córcia mają się dobrze.

Opublikowano
  • Autor

Witam :hi:

Dziś o 13:35 urodziła się moja ślicznotka :rose::giveheart:

Waży 3,1 KG i mierzy 56 cm.

Walka trwała od 04: 00 :decayed:

Mama i Córcia mają się dobrze.

GRATULACJE

Opublikowano

Witam :hi:

Dziś o 13:35 urodziła się moja ślicznotka :rose::giveheart:

Waży 3,1 KG i mierzy 56 cm.

Walka trwała od 04: 00 :decayed:

Mama i Córcia mają się dobrze.

No no Tatuś Gratulacje :naughty: (niech się dobrze chowa ) :hi:

Będę w Zamościu w Święta mogę zajechać i looknąć na live ( może siekniemy po ziarenku za zdrowie młodej i pod te Święta ) :kox: można by Lukas-a wyrwać na małe co nie co :gwizdanie:

Opublikowano

PIXI

Ragga

Gratulacje dla was

Opublikowano

PIXI

Ragga

Gratulacje dla was

Dzięki wielkie :hi:

Opublikowano

Witam :hi:

Dziś o 13:35 urodziła się moja ślicznotka :rose::giveheart:

Waży 3,1 KG i mierzy 56 cm.

Walka trwała od 04: 00 :decayed:

Mama i Córcia mają się dobrze.

No, gratulejszyn Cycu! :good:

To rozumiem, ze do Świąt nie trzeźwiejesz :decayed:

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 18:25:16_________________________________________________Pixi - coś sie widzę zaróźowiłeś. Od mrozu? Czy jakaś dzierlatka po jajkach tenteges ... :decayed:

Gratulacjon

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.