Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

karwa ale pechowo weekend mi sie zaczal :wallbash:

coś więcej w temacie ? co się stało ?
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: a ja zaraz zapindalam na uczelnie - co w k..wa wiecie o zimnie :P

epopeje bym mógł o niej napisać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

za cara to byly mrozy

Opublikowano

:hi:

karwa ale pechowo weekend mi sie zaczal :wallbash:

coś więcej w temacie ? co się stało ?

:hi:

karwa ale pechowo weekend mi sie zaczal :wallbash:

coś więcej w temacie ? co się stało ?

20091219193.jpgw1296.png

wkurwilem sie na maxa. dluga historia co sie stalo.

nawet nie wiedzialem ze tak trudno znalezc klape tylna w kolorze srebrnym. na alledrogo jest masa ale nie te kolory. musze znalesc taka zeby nie byla nigdzie malowana, szpachlowana, poprostu taka jak zeby mi nikt nie powiedzial pozniej ze waloda ostro w dupe byla. jutro startuje na slomczyn bo tam chyba najszybciej mozna znalezc.

jeszcze przeklejenie szyby ale najgorsza jest utrata najlejki klubowej :wallbash: ;(

Opublikowano

Misiaki, nie ma ktoś trochę ORI płynu do wspomagania (ten zielony) - nie uśmiecha mi się kupowanie całego litra, a mam trochę poniżej minimum ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Buba łączę się z Tobą w bólu, też muszę zakupić klapę tylną w kolorze LZ5T (w razie jakby ktoś coś wiedział :decayed: )

Jak kupujesz klapę to tylko z szybą :!: Kombinacje ze wstawianiem szyby są nie wskazane :no:

Opublikowano

Buba łączę się z Tobą w bólu, też muszę zakupić klapę tylną w kolorze LZ5T (w razie jakby ktoś coś wiedział :decayed: )

Jak kupujesz klapę to tylko z szybą :!: Kombinacje ze wstawianiem szyby są nie wskazane :no:

Why??

Opublikowano

ja mam :)

A wziąłbyś na spota ? :naughty:

Opublikowano

ja mam :)

A wziąłbyś na spota ? :naughty:

pewnie że weźnie :naughty: przecież nie będzie taki :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

A wziąłbyś na spota ?

mógłbyś dzisiaj odebrać, odpowiedz tylko pozytywnie na PW i zjaw się na wigilii :good:

Opublikowano

najgorsza jest utrata najlejki klubowej :wallbash: ;(

dam ci , ostało mi sie pare :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 17:50_________________________________________________Kali , golić jaja ???? będą jakies foki ?? :kox:

Opublikowano

Kox foteczki wyszły :kox:

bullk.jpg

77070384.jpg

84551713.jpg

74071438.jpg

Opublikowano

Było machnąc foty w biegu :kox: :kox:

..ale i tak som fajne.. :decayed:

Opublikowano

ale mam kaca , o ja cie pier**le :kox:

Opublikowano

ale mam kaca , o ja cie pier***e :kox:

to już wiem dlaczego nie byłeś dziś pierwszy :decayed:

Opublikowano

ale mam kaca , o ja cie pier***e :kox:

to już wiem dlaczego nie byłeś dziś pierwszy :decayed:

dałem szanse innym :wink4:

Opublikowano

tylko nikt z niej nie skorzystał :gwizdanie:

Opublikowano

Uwaga uwaga , w PL w końcu zacznie działać system TMC przekazujący informacje o utrudnieniach na drodze . Zdjęcie z testów tuż przed wprowadzeniem :

http://i50.tinypic.com/35auhyg.jpg

Opublikowano

Uwaga uwaga , w PL w końcu zacznie działać system TMC przekazujący informacje o utrudnieniach na drodze . Zdjęcie z testów tuż przed wprowadzeniem :

http://i50.tinypic.com/35auhyg.jpg

dobre :polew: :polew:

Opublikowano

dobra ankieta :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.