Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,jestem nowym użytkownikiem tej stronki,pochodzę z Białegostoku,od 5lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi,napalonych na takie auta jak audi,obecnie posiadam a4,staruszek 1995r.ale jest spoko. :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,jestem nowym użytkownikiem tej stronki,pochodzę z Białegostoku,od 5lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi,napalonych na takie auta jak audi,obecnie posiadam a4,staruszek 1995r.ale jest spoko.

witamy witamy

zajrzyj na spota we wtorek

Opublikowano

Witam,jestem nowym użytkownikiem tej stronki,pochodzę z Białegostoku,od 5lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi,napalonych na takie auta jak audi,obecnie posiadam a4,staruszek 1995r.ale jest spoko.

Stary.. Ocipiałeś ?

Witam,jestem nowym użytkownikiem tej stronki,pochodzę z Białegostoku,od 5lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi,napalonych na takie auta jak audi,obecnie posiadam a4,staruszek 1995r.ale jest spoko.

Witam :hi:,pochodzę z Białegostoku ale od 3lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi z autami jakim jest audi,posiadam a4,staruszek z 1995r.1.6 ale jest spoko.jak w przyszłości autko to tylko A6.

Witam,jestem nowym użytkownikiem,pochodzę z Białegostoku od 5 lat mieszkam w Raszynie chętnie bym zapoznał miłośników audi,osobiście posiadam a4,staruszka z1995r. pozdrawiam Piotr

Witam wszystkich klubowiczów,ładne autka, ale ja mam swoje nie zastąpione a4, staruszek 1995r. ale jest spoko, pozdrawiam

*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

:kox:

Opublikowano

Witam,jestem nowym użytkownikiem tej stronki,pochodzę z Białegostoku,od 5lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi,napalonych na takie auta jak audi,obecnie posiadam a4,staruszek 1995r.ale jest spoko.

niestety nie znajdziesz tu napalonych na :audi: ale znajdziesz za to po brzegi napalonych na :drunk::drinks::boobs::sexinbed::sex::banan1::seksiasty::banan3: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

a tak na poważnie to na spot przyjedz :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

będę się starał by we wtorek,pracuję do 18-stej ale mam spoko pracodawcę,myślę że dam radę,pozdrawiam i przyczepności.

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 12:11_________________________________________________Góral,mam możliwośc kupna WAG1 za 70zł.opłaca się?

Opublikowano

Witam,jestem nowym użytkownikiem tej stronki,pochodzę z Białegostoku,od 5lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi,napalonych na takie auta jak audi,obecnie posiadam a4,staruszek 1995r.ale jest spoko. :hi:

Siemasz :good:

spot jest jak co tydzień we wtorek o 19 na parkingu pod Torwarem :cool1::kox:

Opublikowano

Witam,jestem nowym użytkownikiem tej stronki,pochodzę z Białegostoku,od 5lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi,napalonych na takie auta jak audi,obecnie posiadam a4,staruszek 1995r.ale jest spoko.

Stary.. Ocipiałeś ?

Witam,jestem nowym użytkownikiem tej stronki,pochodzę z Białegostoku,od 5lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi,napalonych na takie auta jak audi,obecnie posiadam a4,staruszek 1995r.ale jest spoko.

Witam :hi:,pochodzę z Białegostoku ale od 3lat mieszkam w Raszynie,chętnie poznam ludzi z autami jakim jest audi,posiadam a4,staruszek z 1995r.1.6 ale jest spoko.jak w przyszłości autko to tylko A6.

Witam,jestem nowym użytkownikiem,pochodzę z Białegostoku od 5 lat mieszkam w Raszynie chętnie bym zapoznał miłośników audi,osobiście posiadam a4,staruszka z1995r. pozdrawiam Piotr

Witam wszystkich klubowiczów,ładne autka, ale ja mam swoje nie zastąpione a4, staruszek 1995r. ale jest spoko, pozdrawiam

*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

:kox:

Widzę mamy nowego spamera.. :naughty:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 12:26_________________________________________________

wtorek o 19 na parkingu pod Torwarem :cool1::kox:

Zluzuj bo chłopaczyna uwierzy i pojedzie na torwar.. Do tych Twoich wieprzowinek.. :decayed:

Opublikowano

Góral,mam możliwośc kupna WAG1 za 70zł.opłaca się?

A co to jest ? :mysli:

Opublikowano

Góral,mam możliwośc kupna WAG1 za 70zł.opłaca się?

A co to jest ? :mysli:

program do wagowania , nie znasz sie ????

Opublikowano

sorki ale jestem pierwszy raz na tej stronce,więc sam rozumiesz,zdarza się, :a4fan:

Opublikowano

na torwarze przynajmniej dziewczyny sie kręcą :tongue4:

Opublikowano

za 70zł to chyba nie jest aż tak wiele,i tak miałem jechac na komputer więc go wezmę,może nie tylko dla mnie się przyda.

Opublikowano

sorki ale jestem pierwszy raz na tej stronce,więc sam rozumiesz,zdarza się, :a4fan:

nie przejmuj sie , to normalka , najważniejsze zebyś sie nie "zraził" :wink4:

Opublikowano

siema trole :hi:

Alez było wczoraj pięknie pod M1-Ikea itd.

Policyjny transit vs S4 0-1 :naughty:

Opublikowano

na torwarze przynajmniej dziewczyny sie kręcą :tongue4:

Taa.. Poziek i Poziek.. no i jeszcze Poziek :gwizdanie:

Opublikowano

i Poziek :>

Opublikowano

Góral,mam możliwośc kupna WAG1 za 70zł.opłaca się?

A co to jest ? :mysli:

program do wagowania , nie znasz sie ????

Serio ?

A możesz mi podesłać jakieś info o tym programie ?[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 13:08_________________________________________________

na torwarze przynajmniej dziewczyny sie kręcą :tongue4:

Nazywajcie się jak chcecie :decayed::polew:

Opublikowano

będę się starał by we wtorek,pracuję do 18-stej ale mam spoko pracodawcę,myślę że dam radę,pozdrawiam i przyczepności.

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 12:11_________________________________________________Góral,mam możliwośc kupna WAG1 za 70zł.opłaca się?

chcesz sobie autko podpiąć kup kabelek do tego jakiś program vag com i będziesz miał zawsze błędy wykasować się przyda :good:

Opublikowano

będę się starał by we wtorek,pracuję do 18-stej ale mam spoko pracodawcę,myślę że dam radę,pozdrawiam i przyczepności.

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 12:11_________________________________________________Góral,mam możliwośc kupna WAG1 za 70zł.opłaca się?

chcesz sobie autko podpiąć sobie kup do tego jakiś program i będziesz miał zawsze błędy wykasować się przyda :good:

ja tylko przypomnę że jakiś program i jakiś kabelek = strzał Airbagów :decayed: niezapomniane wrażenia a może nawet laptop zamiast przednich zębów :naughty:

Opublikowano

ja tylko przypomnę że jakiś program i jakiś kabelek = strzał Airbagów :decayed: niezapomniane wrażenia a może nawet laptop zamiast przednich zębów :naughty:

Eee ...

No risk, no fun :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.