Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Misiaki kolorowe.

Jak madzie gdzies jechac

to po 23 :D puki co jest MA SA KRA

Jeszcze ?

Muszę o 21 jechać na Górczewską, ale na samą myśl mi niedobrze po dzisiejszym 2h powrocie do domu :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mniej wiecej o 21 bede wracal z Gorczewskiej do domu... ktos wie jak sie sprawnie przemiescic na Ursynow? :decayed:

Opublikowano

Ja mniej wiecej o 21 bede wracal z Gorczewskiej do domu... ktos wie jak sie sprawnie przemiescic na Ursynow? :decayed:

Metrem

Opublikowano

Ja mniej wiecej o 21 bede wracal z Gorczewskiej do domu... ktos wie jak sie sprawnie przemiescic na Ursynow? :decayed:

dogadaj sie z boberkiem weźmie cie na ramę roweru ;)

Opublikowano

Ja mniej wiecej o 21 bede wracal z Gorczewskiej do domu... ktos wie jak sie sprawnie przemiescic na Ursynow? :decayed:

górą :wink4:
Opublikowano

Ja mniej wiecej o 21 bede wracal z Gorczewskiej do domu... ktos wie jak sie sprawnie przemiescic na Ursynow? :decayed:

pierdolnij dwa driny łiskacza z kolą i wsiadaj do fury :kox: szybko ci czas zleci i miło :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 19:44_________________________________________________

Ja mniej wiecej o 21 bede wracal z Gorczewskiej do domu... ktos wie jak sie sprawnie przemiescic na Ursynow? :decayed:

dogadaj sie z boberkiem weźmie cie na ramę roweru ;)

:bag: :bag: :bag::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

e nie ma tragedii;) Lazurowa -> Karowa 40 min Karowa Bielany 20 [;

Opublikowano

Ja mniej wiecej o 21 bede wracal z Gorczewskiej do domu... ktos wie jak sie sprawnie przemiescic na Ursynow? :decayed:

Jak posiadacz Qu.. powinieneś bokami, a reszta niech się rozstąpi :-)

Opublikowano

kurffa ,przez pruszkow 2km.-godzina :angry:

Opublikowano

kurffa ,przez pruszkow 2km.-godzina :angry:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurffa ,przez pruszkow 2km.-godzina :angry:

Co za gość :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurffa ,przez pruszkow 2km.-godzina :angry:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

z Nadarzyna wracalem :evil:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 20:33_________________________________________________

kurffa ,przez pruszkow 2km.-godzina :angry:

Co za gość :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie-co za gosc ,tylko kurffa -co za miasto :wallbash:

Opublikowano

Poziu maj master :decayed:

Na dupoliza już umiesz :naughty::polew:

:laghing2: :bag:

Opublikowano

A karwa znalazłem już chyba ten namiar i dzwoniłem , bez sterownika w bryce wszystko w pilocie ,wyświetlacz ,temp w samochodzie ,wodotryski +/- 8 tyś , f*ck !!!

Kalesony kup.Wyjdzie taniej :decayed:

nie macie webasta??? he,he tak to jest jak się kupuje brykę w standardzie :polew: :polew: :polew:

ja mam ale nie używam bo w garażu jak na razie mam +11st

Opublikowano

nie macie webasta??? he,he tak to jest jak się kupuje brykę w standardzie :polew: :polew: :polew:

Kurfa mi grzeje ciepłe w nawiewów po 10 Km :bag::decayed:

Hondy to kible :doh1:

Opublikowano

Marynarska (pkp służew)- Bluecity = 2 godziny 10 minut

BlueCity = Factory 2 godziny

Factory = Pruszków 35minut (o godzinie 20.30) :D

+ dzisiejszy dojazd do pracy 2godziny 30minut = 7godzin 5 minut w samochodzie (zrobiłem 50km) / 7 godzin w pracy (bo godzinę się spóźniłem)

:D

czyli średnia prędkość 7km/h o ile dobrze liczę :polew:

Opublikowano

eh te parkingi są nudne

może szkoła Wróbla w sobote?

Opublikowano

eh te parkingi są nudne

może szkoła Wróbla w sobote?

wiesz ile osób się tam wybiera ? :gwizdanie: masakra

Opublikowano

dowiadywałeś się?

Opublikowano

dowiadywałeś się?

ostatnia Ułęż w tym roku i to jeszcze śniegu najebało tak, że nic ci zimówek nie zje :gwizdanie:

na giejforum subaru już szczą po gaciach w temacie 19.12 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.