Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podobno jakiś szaleniec skuterem śnieznym po wisłostradzie dopierdziela i coś tam Di Curva wrzeszczy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a mówili, że wrzeszczy do telefonu ? :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

dzis pobilem swoj rekord w drodze do pracy... Ursynow > Zoliborz w 18 min, bez zadnego czerwonego swiatla :kox:

Chyba kur.wa helikopterem!! Z pragi na mokotów 1h, a normalnie ok 20 min. Po drodze widziałem 1 pług.. Defacto nie odśnieżający ani nie sypiący solą..

Opublikowano

Chyba kur.wa helikopterem!! Z pragi na mokotów 1h, a normalnie ok 20 min. Po drodze widziałem 1 pług.. Defacto nie odśnieżający ani nie sypiący solą..

Zauwaz mistrzu cietej riposty, ze to bylo wczoraj :naughty:

Opublikowano

Chyba kur.wa helikopterem!! Z pragi na mokotów 1h, a normalnie ok 20 min. Po drodze widziałem 1 pług.. Defacto nie odśnieżający ani nie sypiący solą..

Zauwaz mistrzu cietej riposty, ze to bylo wczoraj :naughty:

Fail. :polew:

ja na Jerozolimskich przez 2 godziny nie widziałem żadnej.. A w ogóle przez całą drogę też się żadna nie przewinęła..

j**ana zima - zaskoczyła nas w połowie grudnia :thumbdown:

Opublikowano

Karwa pały mnie zwineły bo jechałem chodnikiem do roboty :D:D Koreczki megaaaaaaaaaa :sick3:

Opublikowano

Karwa pały mnie zwineły bo jechałem chodnikiem do roboty :D:D Koreczki megaaaaaaaaaa :sick3:

P jadać do Piaseczna stoi w korku przy zjeździe do Castle del Poziek

Opublikowano

Chyba kur.wa helikopterem!! Z pragi na mokotów 1h, a normalnie ok 20 min. Po drodze widziałem 1 pług.. Defacto nie odśnieżający ani nie sypiący solą..

Zauwaz mistrzu cietej riposty, ze to bylo wczoraj :naughty:

No ja mówie o dniu wczorajszym.. Dziś było troche gorzej.. 1h 20 min [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 11:24_________________________________________________

ja na Jerozolimskich przez 2 godziny nie widziałem żadnej.. A w ogóle przez całą drogę też się żadna nie przewinęła..

Zima zaskoczyła drogowców :polew:

Opublikowano

Karwa pały mnie zwineły bo jechałem chodnikiem do roboty :D:D Koreczki megaaaaaaaaaa :sick3:

P jadać do Piaseczna stoi w korku przy zjeździe do Castle del Poziek

:kox: :kox: barykadę postawiłem i po 5zeta biorę za przejazd :kox:

Opublikowano
Zima zaskoczyła drogowców

No czepiasz sie , jak mogli wiedzieć że 16 grudnia spadnie śnieg , hyhyhy

Opublikowano
Zima zaskoczyła drogowców

No czepiasz sie , jak mogli wiedzieć że 16 grudnia spadnie śnieg , hyhyhy

No tak prędzej w lipcu-sierpniu powinni się go spodziewać.. :decayed:

Opublikowano

btw. Panowie ma ktoś dojście do CB ? potzrebuje na prezent dla brata Presidenta Johnny II - allegro po 430 pln - ma ktoś taniej ? [/color]

(A)rturo - Admin A3 clubu (jest też u nas pod tym samym nickiem) ma używke za 375. Dogadaj się z nim. Pisał, że ma wszystko, pudełka, papiery, gwarancja itd.

Siemanko mordeczki :hi:

Jest pieknie na dworzu, a miny ludzi widzacych kombi lecące bokiem bezcenne. :quattro::banan::krol:

Opublikowano

Glupio na prezent uzywke kupowac ;)

***

Trzech facetów kawal zycia zbieralo na wyjazd do Kenii. Jedli suchy

chleb, popijajac woda, w koncu uzbierali i wyjechali.

Pewnego wieczoru jeden z nich mówi:

- Moze napijemy sie wódeczki?

Drugi:

- No raczej!

Trzeci sie wkurzyl:

- To ja pól zycia prawie nic nie jem, nie pije, oszczedzam, zebysmy

wyjechali... Zbieram na to, zebym mógl sobie pozwolic na zwiedzanie,

na wycieczki... A wy wydajecie na wódkę?? pier**lę! -

i obrazony poszedl spac.

Dwóch wiec poszlo, kupilo 2 flaszki, opili sie zdrowo i wrócili do domu.

Rano wstaja, patrza, a obrazalskiego nie ma. Wychodza przed kwatere...

a tam lezy krokodyl - wielki, tlusty krokodyl z otwarta paszcza! A z

tej paszczy wystaje glowa tego trzeciego... Stoja

tacy jeszcze pozamiatani i jeden mówi:

- Na wódke k**wa sępił, a spiworek to Lacoste...

Opublikowano

:siema: pipeczki

:shocked:

http://www.tvnwarszawa.pl/ulice.html

ruszam na stolicę :decayed:

Powodzenia :polew:

Opublikowano

Ma ktoś namiar na tego super szczura od webasto w rembertowie ? Bo pizga w dupsko rano.

Opublikowano

Ma ktoś namiar na tego super szczura od webasto w rembertowie ? Bo pizga w dupsko rano.

Nie głupi pomysł.. Ile teraz webasto kosztuje?

Opublikowano

A karwa znalazłem już chyba ten namiar i dzwoniłem , bez sterownika w bryce wszystko w pilocie ,wyświetlacz ,temp w samochodzie ,wodotryski +/- 8 tyś , f*ck !!!

Opublikowano

A karwa znalazłem już chyba ten namiar i dzwoniłem , bez sterownika w bryce wszystko w pilocie ,wyświetlacz ,temp w samochodzie ,wodotryski +/- 8 tyś , f*ck !!!

Kalesony kup.Wyjdzie taniej :decayed:

Opublikowano

Ale kurde silnik zimny wszystko zimne , tak sobie walisz z pilota przy kawce bryka odmarzła ciepło , kox , ale 8 tyś to przesada lekka. Może farelka i kabel do domu , heheh

Opublikowano

ja gdzieś w Tv widziałem że z 4 k już można niezłe założyć :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.