Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na dupoliza już umiesz

Nie dostrzegasz ironi Panie kolego :wink4:

Pany kiedy jedziemy sie gdzies poslizgac?

Dzisiaj! :naughty:

dzisiaj nie dam rady bo mam wigilie ze znajomymi ale jutro :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na dupoliza już umiesz

Nie dostrzegasz ironi Panie kolego :wink4:

Pany kiedy jedziemy sie gdzies poslizgac?

Dzisiaj! :naughty:

Ja dostrzegam wszystko, co nie stoi na przeszkodzie żeby to wykorzystać :>

Opublikowano

Ja dostrzegam wszystko, co nie stoi na przeszkodzie żeby to wykorzystać :>

stosujesz moje metody :tongue4: lalusiu :decayed:

Opublikowano

Na dupoliza już umiesz

Nie dostrzegasz ironi Panie kolego :wink4:

Pany kiedy jedziemy sie gdzies poslizgac?

Dzisiaj! :naughty:

Ja dostrzegam wszystko, co nie stoi na przeszkodzie żeby to wykorzystać :>

Chłop żywemu nie przepuści :naughty: ...przed Tobą to nic się nie ukryje :polew:

Siemano młode wilki :hi:

Opublikowano

Ku..va, Kto zna konstrukcje snapshot'a zeby odzyskac dane z backup'u???? Sprawa dosc pilna. Google tego nie wie, wiec nie probujcie :confused4:

Kto dzisiaj sie wybiera na slizgawke na Cargo?

Opublikowano

Kto dzisiaj sie wybiera na slizgawke na Cargo?

Tomek dawaj na Bronisze :wink4:

Opublikowano

Kto dzisiaj sie wybiera na slizgawke na Cargo?

Tomek dawaj na Bronisze :wink4:

Za daleko z Mokotowa.

Opublikowano

Wlasnie jade do domu - ja pierdoole co sie dzieje na miescie !!!! Szok

Opublikowano

Wlasnie jade do domu - ja pierdoole co sie dzieje na miescie !!!! Szok

nie dobijaj mnie...

Opublikowano

Wlasnie jade do domu - ja pierdoole co sie dzieje na miescie !!!! Szok

Jakich okolic unikac?

Opublikowano

Jakich okolic unikac?

Wszystkich :P

Byłem właśnie odśnieżać pod firmą, zmarzłem jak cholera ale ciesze się, że caly czas pada. Jade się poślizgać dzisiaj :naughty:

Jak tylko wsiadam do auta i rozgrzeje mi się w środku to zaczynam kochac zime :D i jeszcze jak na desce w górach jestem. :)

Ale współczuje wszystkim, którzy pracują na dworzu. Masakra...

Opublikowano

Ale kurde silnik zimny wszystko zimne , tak sobie walisz z pilota przy kawce bryka odmarzła ciepło , kox , ale 8 tyś to przesada lekka. Może farelka i kabel do domu , heheh

Webasto daje radę. Ale i tak najlepszy ogrzewany garaż :)

nie prawda

posyp solą samochód i zostaw w ogrzewanym garażu :thumbdown:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 16:32_________________________________________________

i Poziu nie bój się korzeni

jest nas trzech, w każdym z nas inna krew :gwizdanie:

Opublikowano

posyp solą samochód i zostaw w ogrzewanym garażu :thumbdown

ale Malika garaż jest inny :kox: :kox: i taki jest najlepszy i basta :decayed:

Opublikowano

Byłem właśnie odśnieżać pod firmą

Dobrze Ci płacą chociaż?

Opublikowano

AaaaydaaaahoooooUUUU! Dojechales? :decayed:

Ja ruszam z pracy dzis chyba po 19-20 dopiero...

Opublikowano

JA wlasnie kończe wigilię na dziś.. Zaraz do domu wracam..

Zobaczymy jak to wyjdzie..

Opublikowano
  • Autor

eeeeeee nie ma tragedii 2.5h z Wyszkowa na Ursynów :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.