Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fly ty to masz łeb jednak , hehe

Dzwoniłem Kuniak , 7 tyś :D

I jak się tłumaczyłeś ? decayed grin

Tylko mnie zj***li , ale powiedziałem że kawałek do roboty tylko, potem też zrobił sie korek na chodniku :D

Chudy za co dostałeś nagrodę ? Widzę że coraz więcej dostaje a ja nie.....co trzeba zrobić ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko mnie zj***li

kurde jakoś nigdy nie mogłem uwierzyć w te 50zł :decayed:

Opublikowano

Tylko mnie zj***li

kurde jakoś nigdy nie mogłem uwierzyć w te 50zł :decayed:

może się bałeś zaproponować :naughty:
Opublikowano

Tylko mnie zj***li

kurde jakoś nigdy nie mogłem uwierzyć w te 50zł :decayed:

może się bałeś zaproponować :naughty:

a może on dostał 50 PLN od nich :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

może się bałeś zaproponować :naughty:

no ode mnie jak brali to o jedno zero więcej :evil:

Opublikowano

Poziek od vip-a zawsze wezmą więcej :naughty:

bo ja zawsze do nich grzecznie ale chyba lepiej zacznę z nimi gadać tak jak z mcm00 czyli na wieśniaka :kox:

ale mam nadzieję, że nie będę musiał :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

może się bałeś zaproponować :naughty:

no ode mnie jak brali to o jedno zero więcej :evil:

no to przepłacałeś :naughty:
Opublikowano

ale mam nadzieję, że nie będę musiał :wink4: :gwizdanie:

Oby :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poziek od vip-a zawsze wezmą więcej :naughty:

bo ja zawsze do nich grzecznie ale chyba lepiej zacznę z nimi gadać tak jak z mcm00 czyli na wieśniaka :kox:

"na wieśniaka" :mysli: to zawsze skutkuje :cool1:
Opublikowano

no to przepłacałeś :naughty:

Tobie dałbym 5 zeta :decayed:

Opublikowano

i Poziu nie bój się korzeni

"co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz" :naughty:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 14:18_________________________________________________

no to przepłacałeś :naughty:

Tobie dałbym 5 zeta :decayed:

a za co przecie jo nie z policyji :decayed:
Opublikowano

i Poziu nie bój się korzeni

"co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz" :naughty:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 14:18_________________________________________________[quote

:naughty: jeju ale ty jesteś mega zabawny :kox: powiem ci, że nikt mnie tak nie potrafi wprowadzić mnie w konsternację ja Ty :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 14:23_________________________________________________

a za co przecie jo nie z policyji :decayed:

za każdego alusa, którego umyjesz mi na zlocie :decayed::naughty:

Opublikowano

Nauczcie mnie jak to jest na wieśniaka :polew:

Poziu maj master :decayed:

Opublikowano

Poziu maj master :decayed:

Na dupoliza już umiesz :naughty::polew:

Opublikowano

2.5h dzisiaj stalem w korku od blonia do warszawy. juz chcialem wysiasc i na piechote isc :wallbash:

Pany kiedy jedziemy sie gdzies poslizgac? Szkoda sniegu bo zaraz ma zniknac

Opublikowano

Na dupoliza już umiesz

Nie dostrzegasz ironi Panie kolego :wink4:

Pany kiedy jedziemy sie gdzies poslizgac?

Dzisiaj! :naughty:

Opublikowano

Pany kiedy jedziemy sie gdzies poslizgac?

w piątek u kaliego na chacie :good:

Opublikowano

Poziu maj master :decayed:

wiem, że chcesz moskala wygryźć :naughty: :naughty: :naughty:

jak to jest na wiesniaka podpytaj mcm00 on stosuje i przychodzi mu to z wielka lekkoscią :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

i Poziu nie bój się korzeni

"co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz" :naughty:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 14:18_________________________________________________[quote

:naughty: jeju ale ty jesteś mega zabawny :kox: powiem ci, że nikt mnie tak nie potrafi wprowadzić mnie w konsternację ja Ty :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 14:23_________________________________________________

a za co przecie jo nie z policyji :decayed:

za każdego alusa, którego umyjesz mi na zlocie :decayed::naughty:

to bedzie całe 2 dychy - flacha :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.