Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki, który z Was jest gotowy? :decayed:

Pierwszy jest Nosfer :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki, który z Was jest gotowy? :decayed:

Pierwszy jest mój szef - Nosfer :decayed:

Gotowy jak zawsze :naughty:

Opublikowano

ludzie już na święta powyjeżdżali albo Poziek śpi :naughty:

pewnie robi kobiecie śniadanie :kox:

A moze pojechal wybrac pierscionek... :mysli:

:decayed:

a potem:

Prosty komunikat werbalny jako gwarancja efektywności przekazu

informacji:

- Nataszko, zjedz kawałeczek tortu!

- Dziękuję, Jureczku, nie chcę.

- No spróbuj, bardzo smaczny!

- Nie, dziękuję. Ja po osiemnastej już nie jem nic słodkiego.

- Nataszko, proszę.

Jureczku, ja deserów w ogóle nie jadam...

- Żryj ten tort, karwa! Pierścionek w nim jest, żenić się z Tobą

chcę!

Opublikowano

ludzie już na święta powyjeżdżali albo Poziek śpi :naughty:

pewnie robi kobiecie śniadanie :kox:

A moze pojechal wybrac pierscionek... :mysli:

:decayed:

Bracie spod tej samej gwiazdy - Też go to czeka, a wtedy nasza szydera będzie nie do opanowania :polew:

Opublikowano

Bracie spod tej samej gwiazdy - Też go to czeka, a wtedy nasza szydera będzie nie do opanowania :polew:

do tego momentu to mnie z klubu wywalą :kox:

Opublikowano

Bracie spod tej samej gwiazdy - Też go to czeka, a wtedy nasza szydera będzie nie do opanowania :polew:

do tego momentu to mnie z klubu wywalą :kox:

Słusznie :D

Przyjedziemy pod kościół :polew: :polew:

Chyba wolisz przeżyć to bez świadków ? :polew:

Opublikowano

Przyjedziemy pod kościół :polew: :polew:

Oby nie :decayed::polew:

Opublikowano

Przyjedziemy pod kościół :polew: :polew:

Oby nie :decayed::polew:

kościół chyba nie honoruje takich związków :decayed: póki co :decayed:

Opublikowano

Przyjedziemy pod kościół :polew: :polew:

I w tym dniu cała Polska pogrąży się w żałobie... :decayed:

Opublikowano

Przyjedziemy pod kościół :polew: :polew:

I w tym dniu cała Polska pogrąży się w żałobie... :decayed:

W żałobie ? :mysli:

A nad czym tu płakać ? Ja tam wyruszam na wielką fetę :polew:

Ku*wa zobaczycie - jak Poziek się ożeni to z niego nie zejdę przez 5 lat. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ku*wa zobaczycie - jak Poziek się ożeni to z niego nie zejdę przez 5 lat. :polew: :polew: :polew:

Jak tak dalej pójdzie to za tydzień mnie tu nie będzie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Ku*wa zobaczycie - jak Poziek się ożeni to z niego nie zejdę przez 5 lat. :polew: :polew: :polew:

Jak tak dalej pójdzie to za tydzień mnie tu nie będzie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

czyżby już engejdżt ? :decayed:

Opublikowano

to będą szukać teraz na mnie haków najlepiej na bana :kox:

nie ma dowodów na ciebie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to będą szukać teraz na mnie haków najlepiej na bana :kox:

nie ma dowodów na ciebie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurde zaraz zacznę przewalać radumskie i miętkie pytki i kasować te teksty o giejach i asfaltach :kox:

Opublikowano

kurde zaraz zacznę przewalać radumskie i miętkie pytki i kasować te teksty o giejach i asfaltach :kox:

nawet jak skasujesz to ci z ełu skopiowali :wink4:

Opublikowano

kurde zaraz zacznę przewalać radumskie i miętkie pytki i kasować te teksty o giejach i asfaltach :kox:

Stary to Ci miesiac zejdzie :decayed:
Opublikowano

Poziek jak coś to będziesz wpadał do mnie i będziemy pisać razem, żeby nie było, że użyczam konta. :decayed:

a tutaj fajna A3 i laska w zestawie:

attachment.php?attachmentid=4118&d=1260962699

Opublikowano

Poziek jak coś to będziesz wpadał do mnie i będziemy pisać razem, żeby nie było, że użyczam konta. :decayed:

a tutaj fajna A3 i laska w zestawie:

attachment.php?attachmentid=4118&d=1260962699

To może podesłać ci login i hasło moje póki działa ? Poczytasz sobie :naughty: :naughty:

Opublikowano

To może podesłać ci login i hasło moje póki działa ? Poczytasz sobie

dawaj dawaj, zmienie CI hasło i skończe ere Poźka na forum. I ban nie bedzie potrzebny :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.