Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziewczęta kto dziś się na Bronisze pisze ? :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko mordeczki :hi:

Kokos najlepszego, obyś się w wióry nie zamienił :decayed:

W sobote będziemy swiętować.

Dziewczęta kto dziś się na Bronisze pisze ? :kox:

ta droga dojazdowa obok ogrodzenia? Szeroka co po łuku idzie?

Może ja bym się pisał, w sumie daleko nie mam :good:

Opublikowano

Dziewczęta kto dziś się na Bronisze pisze ? :kox:

Gdzie i o ktorej :naughty: przyjade moim FWD i bede robil obciach AWD :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

W sobote będziemy swiętować.

to kiedy w końcu ta impreza ???

Opublikowano

W sobote będziemy swiętować.

to kiedy w końcu ta impreza ???

no masz napisane w sobotę :tongue4::polew:
Opublikowano

W sobote będziemy swiętować.

to kiedy w końcu ta impreza ???

no masz napisane w sobotę :tongue4::polew:

nie wiedziałem że to jedna i ta sama :kox:

Opublikowano

ŚNIEG :banan: :banan: :banan: :banan: :banan::banan1: :banan1: :banan::banan2: :banan2:

a Ty gdzie jesteś ? żeś śnieg zobaczył :tongue4:

Coś już tam pokryło. Pora rozgrzać potwora na śnieg. Jak pokryje jeszcze parę cm. to zapraszam na kulig :kox:

Opublikowano

hehe no ta kurde muszę coś zrobić no muszę muszę ;) ktoś kiedyś pisał o jednym warsztacie chyba na Pradze ale za cholerę nie mogę znaleźć teraz ich nazwy :/

Na pradze to może Szewczyk :decayed: Albo na markowskiej masz serwis niby autoryzowany opla ale tam robią chyba wszystkie fury.. i obok tez jest jakis mały

Opublikowano

Coś już tam pokryło. Pora rozgrzać potwora na śnieg. Jak pokryje jeszcze parę cm. to zapraszam na kulig :kox:

Zadzwonimy do ciebie... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ludki jakby ktoś chciał w piątek albo sobotę wyskoczyć na impreze to zapraszam do Magnetic'a www.klubmagnetic.pl mam w pyte wejsciówek za free, zresztą i tak pewnie tam bede to sie dogadamy.. [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 12:52_________________________________________________

Coś już tam pokryło. Pora rozgrzać potwora na śnieg. Jak pokryje jeszcze parę cm. to zapraszam na kulig :kox:

Zadzwonimy do ciebie... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ciekawe ile audiolek uciągnie.. :gwizdanie:

Opublikowano

ŚNIEG... nie ma to jak zaczac tydzien od wyjazdu bokiem z garazu :kox:

..a potem się obudzić :decayed:

Opublikowano

ŚNIEG... nie ma to jak zaczac tydzien od wyjazdu bokiem z garazu :kox:

..a potem się obudzić :decayed:

... z filarem garażu w miejscu pasażera z przodu ....

:naughty::decayed:

Opublikowano

Ciekawe ile audiolek uciągnie.. :gwizdanie:

Ciekawe ile Audiolek mnie dogoni?

Opublikowano

jeszcze raz dzieki,a co do soboty-to na krzywy ryj mi sie nie zdarza :naughty:

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

jeszcze raz dzieki,a co do soboty-to na krzywy ryj mi sie nie zdarza :naughty:

Jak byśmy Cię nie znali, to może byśmy uwierzyli.. :decayed:

Opublikowano

jeszcze raz dzieki,a co do soboty-to na krzywy ryj mi sie nie zdarza :naughty:

Jak byśmy Cię nie znali, to może byśmy uwierzyli.. :decayed:

musisz byc taki szczery do bolu?

Opublikowano



klasyk :>
Opublikowano

jeszcze raz dzieki,a co do soboty-to na krzywy ryj mi sie nie zdarza :naughty:

a wyglądasz na takiego któremu sie zdarza , i to nawet bardzo czesto :kox:

siema brzydale :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.