Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

godzine temu sie z nim widziałem i nic nie wspomnial , to łajza

Ja pier*ole Moskal ma rację nawet nic nie pisnął :no:

Kokos wszystkiego najlepszego , 100lat , masę kasy itd. :cool1:

Mogłeś postawić chociaż po bigmac-u :slina:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziwisz się ? Pewnie byś chciał żeby jakąś wódę postawił także wolał siedzieć cicho i upiekło mu się :naughty: :naughty: :naughty:

normalne , zwłaszcza ze piłem piwko i miałem szofera :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

107 lat kokos

przecietny osiol tyle zyje :P :gwizdanie:

Opublikowano

Dziwisz się ? Pewnie byś chciał żeby jakąś wódę postawił także wolał siedzieć cicho i upiekło mu się :naughty: :naughty: :naughty:

normalne , zwłaszcza ze piłem piwko i miałem szofera :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Pan to ma dobrze , jedzie wszystkim po całości i jeszcze go woźą :wallbash: jak Ty to robisz :mysli:

Opublikowano

jak Ty to robisz :mysli

Niskotopliwa :naughty:

wazelina-techniczna_b.jpg

:D

Opublikowano

godzine temu sie z nim widziałem i nic nie wspomnial , to łajza

Ja pier*ole Moskal ma rację nawet nic nie pisnął :no:

Kokos wszystkiego najlepszego , 100lat , masę kasy itd. :cool1:

Mogłeś postawić chociaż po bigmac-u :slina:

bylo pamietac :polew:,a zreszta to zarcie jest niezdrowe ,uwierz mi ,ja bym tego nie jadl :wink4:

Opublikowano

jak Ty to robisz :mysli

Niskotopliwa :naughty:

wazelina-techniczna_b.jpg

:D

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i c h u j chciałem przywieźć butelke na to picie co to dzwoniłeś kokosiasty ale teraz nie przywiozę...sam postawisz urodzin :kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:ową

Opublikowano

Masz rację Paweł co ślepemu po oczach - wystarczyło w kalendarz zerknąć , a co do niezdrowego żarcia to napewno mnie przekonałeś zwłaszcza że sam byś nie jadł :polew: :polew:

Opublikowano

i c h u j chciałem przywieźć butelke na to picie co to dzwoniłeś kokosiasty ale teraz nie przywiozę...sam postawisz urodzin :kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:ową

no problemo :cool1:

Opublikowano

ja pier.dole ,co za pedały w tej warszawie mieszkają , spadnie troche sniegu i jadą 7 km/h :thumbdown:

Opublikowano

i c h u j chciałem przywieźć butelke na to picie co to dzwoniłeś kokosiasty ale teraz nie przywiozę...sam postawisz urodzin :kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:ową

no problemo :cool1:

k**wa, ale koleś z Ciebie :kox:

Żyj zdrów, niech Ci stoi jak najdłużej :naughty:

I obyś się nigdy na VIP-a nie załapał, bo to są cieniasy i cierpią na przedwczesne wytryski :gwizdanie:

Opublikowano

ja pier.dole ,co za pedały w tej warszawie mieszkają , spadnie troche sniegu i jadą 7 km/h :thumbdown:

na szczęście na święta wszyscy wyjada :decayed:

Opublikowano

ja pier.dole ,co za pedały w tej warszawie mieszkają , spadnie troche sniegu i jadą 7 km/h :thumbdown:

na szczęście na święta wszyscy wyjada :decayed:

w tym cała nadzieja :good:

Opublikowano

:decayed:

Panowie ma ktoś pozyczyć dysk zewnętrzny albo pena min 16GB

kolega Koko przeprowadzkę danych robi i mu bardzo potrzebny

Opublikowano

dobry Pany :)

Opublikowano

Najlepszego Kokos i 100 lat rezania przy :audi:

Opublikowano

Siemanko.. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.