Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze raz dzieki,a co do soboty-to na krzywy ryj mi sie nie zdarza :naughty:

a wyglądasz na takiego któremu sie zdarza , i to nawet bardzo czesto :kox:

:polew: :polew:

cześć piękny inaczej :decayed:

Opublikowano

Powitać Pany,

Szybkie pytanko montowanie manetki na pełny fis wszystko co z tym związane 250 zl dużo czy opłaca się ?

Opublikowano

Powitać Pany,

Szybkie pytanko montowanie manetki na pełny fis wszystko co z tym związane 250 zl dużo czy opłaca się ?

Szybka dopowiedz..

Nie wiem :decayed:

Opublikowano

Powitać Pany,

Szybkie pytanko montowanie manetki na pełny fis wszystko co z tym związane 250 zl dużo czy opłaca się ?

Szybka odwpowiedź 2 ...

Dajcie mu "kropka" za te pytania :decayed: i zaraz potem Panu moro99 dokładnie za to samo :decayed::kox:

Opublikowano

dobra ok już nic nie będę pisał zamknąłem się w sobie :slina:

Opublikowano

dobra ok już nic nie będę pisał zamknąłem się w sobie :slina:

:decayed:

Myślę, że tragedii nie ma.. Ale nie dasz rady sam ?

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=odblokowanie+fis

Zobacz co potrzeba i policz czy 250zł to dużo. Dla jednego będzie sporo, dla drugiego mało :wink4:

Opublikowano

dobra ok już nic nie będę pisał zamknąłem się w sobie :slina:

:decayed:

Myślę, że tragedii nie ma.. Ale nie dasz rady sam ?

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=odblokowanie+fis

Zobacz co potrzeba i policz czy 250zł to dużo. Dla jednego będzie sporo, dla drugiego mało :wink4:

nie no szczerze Ci powiem ze ja nie chce tego robić już pisałem jestem szczególnie uzdolniony w drugą stronę jak mam robić

coś jeszcze airbaga odpinać ;) wiem że się nic nie stanie przeczytałem tego tutka kilka razy mam wszystko co potrzeba ale

chyba nie mam jaj a później kaski na coś jak pistole :)

a nie no vaga nie mam :) właściwie nie mam kabla ;) poza tym nie znam się jeszcze coś namieszam w kompie i już w ogóle polegnę :)

ale wiem ze muszę się kiedyś złamać i usiąść popatrzeć ;)

Opublikowano

No więc na podstawie zebranych materiałów oraz doświadczenia życiowego oblicz czy się opłaca w twoim przypadku :) - takie rzeczy też na spotach się robiło, ale ziiimnooo tera :decayed:

Opublikowano

dobra ok już nic nie będę pisał zamknąłem się w sobie :slina:

:decayed:

Myślę, że tragedii nie ma.. Ale nie dasz rady sam ?

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=odblokowanie+fis

Zobacz co potrzeba i policz czy 250zł to dużo. Dla jednego będzie sporo, dla drugiego mało :wink4:

nie no szczerze Ci powiem ze ja nie chce tego robić już pisałem jestem szczególnie uzdolniony w drugą stronę jak mam robić

coś jeszcze airbaga odpinać ;) wiem że się nic nie stanie przeczytałem tego tutka kilka razy mam wszystko co potrzeba ale

chyba nie mam jaj a później kaski na coś jak pistole :)

a nie no vaga nie mam :) właściwie nie mam kabla ;) poza tym nie znam się jeszcze coś namieszam w kompie i już w ogóle polegnę :)

ale wiem ze muszę się kiedyś złamać i usiąść popatrzeć ;)

Zauważyłem , że brak wiary w siebie odbiera Ci chęci do samodzielnej egzystencji na tym szarym jak pisda* świecie ... Psychollog Redżi pomoże :good:

400 zł za godzinę poświęconą Twojemu użalaniu się nad sobą :tongue4::decayed:

* Ha nie udało wam się tego ocenzurowac Adminy przebrzydłe :tongue4:

Opublikowano

e no to ja jako że nie z miasta mogę zaoferować niższe stawki: za wysłuchanie 200plnów

za mechanikę 200plnów

:decayed::kox:

Opublikowano

No więc na podstawie zebranych materiałów oraz doświadczenia życiowego oblicz czy się opłaca w twoim przypadku :) - takie rzeczy też na spotach się robiło, ale ziiimnooo tera :decayed:

nom jak by bylo cieplo to moznaby pomyslec o spocie ale teraz heheh to raczej by sie nikomu nie chcialo marznac ;)

spoko mysle ze oszczedze sobie stresu i niech zrobia profesjonalnie :) i juz bedzie dobrze :)

a co do braku wiary w siebie eeee mam wiarę w siebie i to dużą tylko brakuje mi czasu na wszystko :) a i doświadczenia w sprawach które nie są

kompletnie moim tematem ;) ale i tak kocham moja b6 ;P tak czy siak raggaman 400 za godzinę profesjonalnie :D tylko u psychologa to się jeszcze chyba

alko pije co ?? ;) tak słyszałem ;) i na filmach widziałem :D wiec się wie za co się płaci ;)

Opublikowano

e no to ja jako że nie z miasta mogę zaoferować niższe stawki: za wysłuchanie 200plnów

za mechanikę 200plnów

:decayed::kox:

+ 100zł za zajęcie się żoną ... :decayed:

Opublikowano

e no to ja jako że nie z miasta mogę zaoferować niższe stawki: za wysłuchanie 200plnów

za mechanikę 200plnów

:decayed::kox:

+ 100zł za zajęcie się żoną ... :decayed:

no jeśli klient ma żonę to oczywiście że tak :cool1:

ps. dzięks Nosfer za uzupełnienie oferty :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale i tak kocham moja b6

Ale nie pukasz w rurkę ? :polew: :polew: :polew:

tylko u psychologa to się jeszcze chyba

alko pije co ??

Można jeszcze pójśc na dziwki..Tylko klient stawia :decayed::D

wiec się wie za co się płaci ;)

Za przekimanie się na leżance :decayed:

Opublikowano

ale i tak kocham moja b6

Ale nie pukasz w rurkę ? :polew: :polew: :polew:

tylko u psychologa to się jeszcze chyba

alko pije co ??

Można jeszcze pójśc na dziwki..Tylko klient stawia :decayed::D

wiec się wie za co się płaci ;)

Za przekimanie się na leżance :decayed:

heheh widzę dogłębna analiza :) hehehe nadajesz sie do tego zawodu :D będziesz naciągał klientów żeby kimali na kozetce a Ty za ich kasę

będziesz latał na ho'sy;) :D:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

heheh widzę dogłębna analiza :) hehehe nadajesz sie do tego zawodu :D będziesz naciągał klientów żeby kimali na kozetce a Ty za ich kasę

będziesz latał na ho'sy;) :D :notworthy

Grunt to znaleźć biuro po sąsiedzku z agencją tak żeby wypady były kontrolowane :decayed::D

Właśnie siedzę w kawiarni na wydziale farmacji w Lublinie.. Zero d*p..wszyscy się uczą.. sztywniactwo wisi w powietrzu ..między ścianami odbijają się hasła związków chemicznych..Aleee kicha :guma:

A słyszałem, że laski z KUL'u są niewyżyte :naughty::decayed:

Opublikowano

Grunt to znaleźć biuro po sąsiedzku z agencją tak żeby wypady były kontrolowane :decayed::D

Właśnie siedzę w kawiarni na wydziale farmacji w Lublinie.. Zero d*p..wszyscy się uczą.. sztywniactwo wisi w powietrzu ..między ścianami odbijają się hasła związków chemicznych..Aleee kicha :guma:

A słyszałem, że laski z KUL'u są niewyżyte :naughty::decayed:

heheeh no powiem Ci ze jakby się tak udało to nic tylko kasę robić i używać :D ;P

wyjmij kluczyki od auta poloz na stoliczku może się coś złowi :D

Opublikowano

Właśnie weszły takie dwie.. brunety :disgust: ..ale jedna fajna.. :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.