Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no.. ja już w domu. :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Opublikowano

Dzis juz przyjebalem (troche przegialem z boczkiem) w jeden kraweznik i jak cofam na skreconych kolach, to mi cos kurfa z przodu przeskakuje... ale nie wiem, czy to standardowe dziwne zachowania Q przy maks skreonych kolach, musze jutro obczaic blizej.

a co ma Quattro do jebnięcia przodem w krawężnik - Michu - no plis :decayed: .. pewnie przegub nadwyrężyłeś - nie ma tragedii

Opublikowano

k**wa, jak zrzucić muze którą mam na iPod-ie ???? c**j mnie strzeli zaraz

Opublikowano

http://nasza-klasa.pl/profile/29834591/gallery/album/2/32[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 08:59_________________________________________________

ku***a, jak zrzucić muze którą mam na iPod-ie ???? c**j mnie strzeli zaraz

:polew:

Jesteś już za stary na komputery ? :polew:

Opublikowano

Jesteś już za stary na komputery ? :polew:

chyba tak. :kox:

Opublikowano
8177042f67.jpeg :gwizdanie:
Opublikowano

& she likes doggy style :naughty:

36dd1823f0.jpeg[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 09:23_________________________________________________

ku***a, jak zrzucić muze którą mam na iPod-ie ???? c**j mnie strzeli zaraz

biblioteki pod I-tunes trzeba zczytać chyba i dopiero - jako dysk nie pójdzie

Opublikowano

ku***a, jak zrzucić muze którą mam na iPod-ie ???? c**j mnie strzeli zaraz

Znów masz problemy tymi pornosami ? :decayed:

Dobry :hi:

Opublikowano

Dzis juz przyjebalem (troche przegialem z boczkiem) w jeden kraweznik i jak cofam na skreconych kolach, to mi cos kurfa z przodu przeskakuje... ale nie wiem, czy to standardowe dziwne zachowania Q przy maks skreonych kolach, musze jutro obczaic blizej.

a co ma Quattro do jebnięcia przodem w krawężnik - Michu - no plis :decayed: .. pewnie przegub nadwyrężyłeś - nie ma tragedii

Ziomek, jak np. skrecasz w miejsce parkingowe, to przy maks skreconych kolach jest taki efekt "przeskakiwania" - i ma to kazdy, kto ma Q.

Wczoraj poprostu jak parkowalem tylem w garazu, to czulem jakby przednie kolo zrobilo sie jajem :) - ale dzis bylo wszystko git, pewnie snieg mi sie gdzies dostal i blokowal kolo, bo przed zjazdem do garazu zrobilem pare slajdow pod Lidlem.

Opublikowano

siema :hi:

pany co zrobić z płynem od sprysków, dolać zimowego ? czy jakość próbować wylać letni ? i dopiero nalać zimowego ?

Opublikowano

siema :hi:

pany co zrobić z płynem od sprysków, dolać zimowego ? czy jakość próbować wylać letni ? i dopiero nalać zimowego ?

dolej zimowego i litr "jagodzianki" :good:

Opublikowano

siema :hi:

pany co zrobić z płynem od sprysków, dolać zimowego ? czy jakość próbować wylać letni ? i dopiero nalać zimowego ?

dolej spirytu do zbiorniczka

albo podgrzej zbiorniczek zapalniczką :decayed:

ale wogóle to będziesz kozak jak połączysz obie te czynności :polew:

Opublikowano

siema :hi:

pany co zrobić z płynem od sprysków, dolać zimowego ? czy jakość próbować wylać letni ? i dopiero nalać zimowego ?

dolej spirytu do zbiorniczka

albo podgrzej zbiorniczek zapalniczką :decayed:

ale w ogóle to będziesz kozak jak połączysz obie te czynności :polew:

ok, mam bimber może być :naughty::decayed: chodź nie ukrywam szkoda go trochę :tongue4:
Opublikowano

yrB :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.