Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra ankieta :polew: :polew:

wczoraj tak przy wódce wyszło :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra ankieta :polew: :polew:

wczoraj tak przy wódce wyszło :kox:

no to dobrze, że mnie nie było bo bym wam pewnie pokazał Lożę VIPów :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no to dobrze, że mnie nie było bo bym wam pewnie pokazał Lożę VIPów :kox: :kox: :kox:

taaaa , wałęsasz sie po jakiś żydowskich wigiliach czy jak to sie tam nazywa

Opublikowano

dobra ankieta :polew: :polew:

ale widać że zagłosowałeś już na Siebie :decayed:

Opublikowano

dobra ankieta :polew: :polew:

:kox: :kox:

ku***a, jak im się wczoraj zapętliła taśma to myślałem, że jebnę.. łachudry z podwarszawskich wsi.. :polew:

Opublikowano
  • Autor

oj Nosfer nie przesadzaj :wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kolkov a Ty zabrales auto ode mnie? czy stoi jeszcze na osiedlu?

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

siema dziewczęta

oj Nosfer nie przesadzaj :wink4::polew: :polew: :polew:

własnie Nosfer

Opublikowano

Witam Plebs oraz kolegów moderatorów, adminów, vipów i prezesa :hi::polew:

Opublikowano

Witam Plebs oraz kolegów moderatorów, adminów, vipów i prezesa :hi::polew:

Nie podlizuj się :naughty:

Opublikowano

:bry:

Witam Plebs oraz kolegów moderatorów, adminów, vipów i prezesa :hi::polew:

Pniesz sie na szczeblach kariery...

Tylko się nie wypierdol :naughty:

bo bęszie bolało...

Opublikowano

Witam Plebs oraz kolegów moderatorów, adminów, vipów i prezesa :hi::polew:

Czyli jednak ankieta ma w sobie nutkę prawdy ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Witam Plebs oraz kolegów moderatorów, adminów, vipów i prezesa :hi::polew:

Czyli jednak ankieta ma w sobie nutkę prawdy ? :naughty: :naughty: :naughty:

nawet dwie nutki :kox:

Opublikowano

:bry:

Witam Plebs oraz kolegów moderatorów, adminów, vipów i prezesa :hi::polew:

Pniesz sie na szczeblach kariery...

Tylko się nie wypierdol :naughty:

bo bęszie bolało...

Naucz się pisać :naughty:

Witam Plebs oraz kolegów moderatorów, adminów, vipów i prezesa :hi::polew:

Czyli jednak ankieta ma w sobie nutkę prawdy ? :naughty: :naughty: :naughty:

Ta ankieta to raczej wyraz waszych złośliwości.. :gwizdanie:

Opublikowano

Ta ankieta to raczej wyraz waszych złośliwości.. :gwizdanie:

My złośliwi ? Skądże znowu :naughty:

Opublikowano

Witam Plebs oraz kolegów moderatorów, adminów, vipów i prezesa :hi::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam Plebs oraz kolegów moderatorów, adminów, vipów i prezesa :hi::polew:

muszę cię zmartwić :naughty:

moda nie dostaniesz, no chyba że przeprowadzisz się do Częstochowy albo kurde Szczecina :kox: Bo ZK chce mieć moda z byle jakiego miasta byle nie okolic Warszafki :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ta ankieta to raczej wyraz waszych złośliwości.. :gwizdanie:

przyszłemu moderatorowi nie przystoi oskarżać niewinnych userów , zwłaszcza tych z niższą rangą

Opublikowano

Witam Plebs oraz kolegów moderatorów, adminów, vipów i prezesa :hi::polew:

muszę cię zmartwić :naughty:

moda nie dostaniesz, no chyba że przeprowadzisz się do Częstochowy albo kurde Szczecina :kox: Bo ZK chce mieć moda z byle jakiego miasta byle nie okolic Warszafki :kox: :kox: :kox:

ja jestem ze wsi Tarchomin - dajcie mi :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.