Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Plebs oraz kolegów moderatorów, adminów, vipów i prezesa :hi::polew:

muszę cię zmartwić :naughty:

moda nie dostaniesz, no chyba że przeprowadzisz się do Częstochowy albo kurde Szczecina :kox: Bo ZK chce mieć moda z byle jakiego miasta byle nie okolic Warszafki :kox: :kox: :kox:

ja jestem ze wsi Tarchomin - dajcie mi :polew: :polew: :polew: :polew:

za blisko :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Plebs oraz kolegów moderatorów, adminów, vipów i prezesa :hi::polew:

muszę cię zmartwić :naughty:

moda nie dostaniesz, no chyba że przeprowadzisz się do Częstochowy albo kurde Szczecina :kox: Bo ZK chce mieć moda z byle jakiego miasta byle nie okolic Warszafki :kox: :kox: :kox:

ja jestem ze wsi Tarchomin - dajcie mi :polew: :polew: :polew: :polew:

za blisko :kox:

kurva przeprowadze się do Rowów ale muszę miec MODA ... diesla mam będę dojeżdzał :decayed:

swoją drogą - moderator z Rowów -> jak to dumnie brzmi :decayed:

Opublikowano

Do Radomia lepiej :kox: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 10:22_________________________________________________

moda nie dostaniesz, no chyba że przeprowadzisz się do Częstochowy albo kurde Szczecina

gdzie jest "Kurde Szczecin" ? :decayed::polew:

Opublikowano

Siema wszystkim

Opublikowano

gdzie jest "Kurde Szczecin" ? :decayed::polew:

to pytanie byłoby zasadne gdybym kurde napisał z wielkiej litery :gwizdanie:

a tak mogę powiedzieć: goń się modzie :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

gdzie jest "Kurde Szczecin" ? :decayed::polew:

to pytanie byłoby zasadne gdybym kurde napisał z wielkiej litery :gwizdanie:

a tak mogę powiedzieć: goń się modzie :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

Dobra kurde :polew: Będziesz coś kurde chciał :polew:

Whoopie Goldberg* :nabijasie:

*jak wystawiłeś wygilię klubową, ponad herbatkę z teściową po buchu nadaliśmy Ci tą ksywę:

- Jesteś jak Whoopie Goldberg: Czarny, Żyd i do tego kobieta :polew:

Opublikowano

Dobra kurde :polew: Będziesz coś kurde chciał :polew:

Jak będę chciał, żeby komuś dali kropka to napiszę do Mirona :kox:

Opublikowano

Dobra kurde :polew: Będziesz coś kurde chciał :polew:

Jak będę chciał, żeby komuś dali kropka to napiszę do Mirona :kox:

Napiszesz:

"Cześć Miron, mam klienta na kropka"

-"Cześć.. sp***rzaj"

:polew:

Opublikowano

Love is all around :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czy jako przyszły moderator Nosfer powinien mieć możliwość stawiania kropków ?

Tak - 8 (24.2%)

Nie - 2 (6.1%)

Tylko Poźkowi - 23 (69.7%) :naughty:

Głosów w sumie: 33

Opublikowano

siemanko cipeczki :hi:

udało mi się wczoraj do wieczora posprzatać, naczynia jutro oddam jak uda mi się na spota dotrzeć. wyniosłem 2 siatki butelek do smieci. Ale wigilia się udała. Dostalem w spadku bluze moskala :P

A rozwiążcie moj dylemat. Co jest z autem Kolkova? stoi jeszcze u mnie czy zabrał w niedziele w dzień czy jakoś nad ranem jak wychodziliście ode mnie?

Opublikowano

Dostalem w spadku bluze moskala :P

ciesz się , kosztowała wiecej niż Twoja edukacja :naughty:

Co sie ze zgredem dzieje ??? , nie odzywa sie :thumbdown:

Opublikowano
db1ee10de1.jpeg[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 12:24_________________________________________________1f08f0d812.jpeg
Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

gdzie jest "Kurde Szczecin" ? :decayed::polew:

to pytanie byłoby zasadne gdybym kurde napisał z wielkiej litery :gwizdanie:

a tak mogę powiedzieć: goń się modzie :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

Dobra kurde :polew: Będziesz coś kurde chciał :polew:

Whoopie Goldberg* :nabijasie:

*jak wystawiłeś wygilię klubową, ponad herbatkę z teściową po buchu nadaliśmy Ci tą ksywę:

- Jesteś jak Whoopie Goldberg: Czarny, Żyd i do tego kobieta :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie może być - najtwardszy z twardych, twardszy i bardziej ortograficzny niż TurbodymoMan złożył broń u teściowej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A rozwiążcie moj dylemat. Co jest z autem Kolkova? stoi jeszcze u mnie czy zabrał w niedziele w dzień czy jakoś nad ranem jak wychodziliście ode mnie?

zabrałem w niedzielę po południu, a nie dzwoniłem bo mi teleflon padł :kwasny:

Opublikowano

Dostalem w spadku bluze moskala :P

ciesz się , kosztowała wiecej niż Twoja edukacja :naughty:

Co sie ze zgredem dzieje ??? , nie odzywa sie :thumbdown:

Co już Ci smutno :polew: Siema wszystkim - zaganiany jestem ( Swięta ) .

Wigilia :kox: :kox: :kox: podziękował wszystkim i Tobie Mój Panie :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.