Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raggaman Gratulacje dla Ciebie, a zdrowia dla Twoich pań

...

Będę w Zamościu w Święta mogę zajechać i looknąć na live ( może siekniemy po ziarenku za zdrowie młodej i pod te Święta ) :kox: można by Lukas-a wyrwać na małe co nie co :gwizdanie:

Tylko na święta czy dłużej jak dłużej to we wtorek po świętach mamy takie klubowe spotkanko w barze :gwizdanie: szczegóły będą w wątku spotów zamojskich link w moim podpisie no i może Lukas też zawinie :wink4:

Chętnie ale wiesz jak jest po Świętach do roboty[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 21:38_________________________________________________

Gratulejszon PIXI i gratulejszon Ragga. Trza zrobić teraz jakąś ankietę żeby wybrać imię :decayed:

Dzięki Adrian :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raggaman Gratulacje dla Ciebie, a zdrowia dla Twoich pań

...

Będę w Zamościu w Święta mogę zajechać i looknąć na live ( może siekniemy po ziarenku za zdrowie młodej i pod te Święta ) :kox: można by Lukas-a wyrwać na małe co nie co :gwizdanie:

Tylko na święta czy dłużej jak dłużej to we wtorek po świętach mamy takie klubowe spotkanko w barze :gwizdanie: szczegóły będą w wątku spotów zamojskich link w moim podpisie no i może Lukas też zawinie :wink4:

Chętnie ale wiesz jak jest po Świętach do roboty[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 21:38_________________________________________________

Gratulejszon PIXI i gratulejszon Ragga. Trza zrobić teraz jakąś ankietę żeby wybrać imię :decayed:

Dzięki Adrian :good:

rowniez sie dolacze ,podwojne graty Redżi I Pixi :good::drunk:

Opublikowano

Danke Panie Kokos :kox:

Opublikowano

Witam :hi:

Dziś o 13:35 urodziła się moja ślicznotka :rose::giveheart:

Waży 3,1 KG i mierzy 56 cm.

Walka trwała od 04: 00 :decayed:

Mama i Córcia mają się dobrze.

Widzisz jak ładnie Ci kiedyś wywróżyłem ... szkoda tylko, że się nie pospieszyła o te kilka godzin, bo tak jej dzień i miesiąc urodzin byłby taki sam jak mój :polew:

GRATULACJE MŁODY !!! :kox:

Opublikowano

Ragga gratki dzieciaka[; PIXI-emu kolorku ;) :oklaski:

Opublikowano

Ragga gratki dzieciaka[; PIXI-emu kolorku ;) :oklaski:

Podziękował :good:

Opublikowano

Ragga gratki dzieciaka[; PIXI-emu kolorku ;) :oklaski:

Podziękował :good:

róż jest fajny;]
Opublikowano

Ragga gratki dzieciaka[; PIXI-emu kolorku ;) :oklaski:

Podziękował :good:

róż jest fajny;]

I fajni ludzie :good:

Opublikowano

PIXI - gratulacje.

PS Teraz mnie też możesz podziękować :decayed:

Opublikowano

Ps. Poziek...tera Twoja kolej :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

NIE MÓWIĘ NIE :kox:

Opublikowano

PIXI - gratulacje.

PS Teraz mnie też możesz podziękować :decayed:

No właśnie :) dzięki :good:

Opublikowano

Witam :hi:

Dziś o 13:35 urodziła się moja ślicznotka :rose::giveheart:

Waży 3,1 KG i mierzy 56 cm.

Walka trwała od 04: 00 :decayed:

Mama i Córcia mają się dobrze.

Graty Ragga , teraz jeszcze tylko powiedz nam kto jest ojcem :wink4:

Acha , chciałbym ci zakomunikować że dołączyłes do grona facetów ,którzy muszą żyć ze swiadomością , że najprawdopodobniej za jakies 15-16 lat jakis młody fagas będzie pukał ich kochane rozpieszczone córeczki w :dziura:

:kox: :kox: :kox:

Wahałem się ..być czy nie być podczas porodu..byłem..

to podstawa :good: też ciąłem pępowine :wink4:

A właściwie : siema dziewczęta :hi:

Opublikowano

Witam :hi:

Dziś o 13:35 urodziła się moja ślicznotka :rose::giveheart:

Waży 3,1 KG i mierzy 56 cm.

Walka trwała od 04: 00 :decayed:

Mama i Córcia mają się dobrze.

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

szkoda tylko, że się nie pospieszyła o te kilka godzin, bo tak jej dzień i miesiąc urodzin byłby taki sam jak mój :polew:

Co ty Blondas ! Urodziny masz dzisiaj ? :kox:

Opublikowano

szkoda tylko, że się nie pospieszyła o te kilka godzin, bo tak jej dzień i miesiąc urodzin byłby taki sam jak mój :polew:

Co ty Blondas ! Urodziny masz dzisiaj ? :kox:

chyba przedwczoraj :decayed:

Opublikowano

A :doh1: nie doczytałem :kox:

To nie będzie Wszystkiego Najlepszego :evil::decayed:

Opublikowano

Co ty Blondas ! Urodziny masz dzisiaj ? :kox:

Miałem ... kilka h przed urodzeniem się małej Raggamanowej :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Nawet nie przysłałeś mi życzeń ani prezentu ... nici z moda :polew: :polew: :polew:

To nie będzie Wszystkiego Najlepszego :evil::decayed:

Co za bydlę :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wysłałem Ci Meguiars Anal Lubrykant formula 54x00 :kox::decayed:

Sto Lat byku :thumbup::drunk:

Opublikowano

Wysłałem Ci Meguiars Anal Lubrykant formula 54x00 :kox::decayed:

Sto Lat byku :thumbup::drunk:

Prezent odbiorę dzisiaj na spocie :polew: :polew: :polew:

Dzięki :tongue4:

Opublikowano

Widzisz jak ładnie Ci kiedyś wywróżyłem ... szkoda tylko, że się nie pospieszyła o te kilka godzin, bo tak jej dzień i miesiąc urodzin byłby taki sam jak mój :polew:

GRATULACJE MŁODY !!! :kox:

No masz Ty talent :decayed: Szkoda, że nie zrobiłeś mi premium pakietu z 6 w lotka :kox: :kox:

Dzięki dzięki :good:

Ps. Za to że mi tak wywróżyłeś będziesz Ojcem Chrzestnym :polew: :polew:

Na komunię quada..na osiemnastkę Mini Coopera :polew::D

Ps. Poziek...tera Twoja kolej :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

NIE MÓWIĘ NIE :kox:

Zrobiłem screena i trza pokazac Krysi, jako dowód że się zgodziłeś :kox::D

Wysłałem Ci Meguiars Anal Lubrykant formula 54x00 :kox::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.