Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

P.S. Z ciekawosci ile miala w skali APGAR??

co za kórwa zboczeniec :kox:

Zadaj sobie pytanie : "ile pkt może mieć dziecko w skali APGAR po takim ojcu jak Ragga ???"

:polew: :polew: :polew:

nie wiem z czego sie śmiejesz , mialem dyche na myśli :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tez mniej nie dawalem ale z ciekawosci pytam :tongue4:

a ciesze sie bo wczoraj prawie 12 godzin pod, nad i w samochodzie spedzilem :kox:

Opublikowano

a ciesze sie bo wczoraj prawie 12 godzin pod, nad i w samochodzie spedzilem :kox:

a cóż sie znowu stao ????

Opublikowano

nic, tak poprostu sobie robilem rozne rzeczy, wymienilem WG, rozebralem pol silnika, poprawialem po mechanikach kilka rzeczy, jutro wydech bede spawal. takie tam pierdolety :kox:

Opublikowano

nic, tak poprostu sobie robilem rozne rzeczy, wymienilem WG, rozebralem pol silnika, poprawialem po mechanikach kilka rzeczy, jutro wydech bede spawal. takie tam pierdolety :kox:

i co , hula juz wszystko jak należy ???

Opublikowano

Nie sprawdzilem jeszcze, auto stoi w garazu z wyjetym wydechem, calym dolotem i jutro czekam na spawanie. mam nadzieje ze mi sie uda zrobic. Dzisiaj siedzialem wycinalem kwasowke, zobaczymy co z tego jutro wyjdzie. bedzie troche zabawy z tym i mam nadzieje ze nie rozwale kata bo bede musial na twojej rurce wracac...

Od kiedy PIXI jest czerwony?? Gratki awansu do starszyzny klubu :gwizdanie:

Opublikowano

Od kiedy PIXI jest czerwony??

to tylko podpucha , dostał na tydzień czasu :wink4:

Opublikowano

Od kiedy PIXI jest czerwony??

to tylko podpucha , dostał na tydzień czasu :wink4:

chyba za to ze ostatnio pol spotu siedzial ze szmatka i wycieral szybki i kazda kropelke wody :naughty:

Opublikowano

Od kiedy PIXI jest czerwony??

to tylko podpucha , dostał na tydzień czasu :wink4:

chyba za to ze ostatnio pol spotu siedzial ze szmatka i wycieral szybki i kazda kropelke wody :naughty:

Buba :baseball: ale racja :grzywa:- :polew: i nawet nie zaprotestuje :gwizdanie: a co do tygodnia to nie mogłem lepiej trafić ( prezent świąteczny ) :kox:

Opublikowano

Od kiedy PIXI jest czerwony??

to tylko podpucha , dostał na tydzień czasu :wink4:

chyba za to ze ostatnio pol spotu siedzial ze szmatka i wycieral szybki i kazda kropelke wody :naughty:

Buba :baseball: ale racja :grzywa:- :polew: i nawet nie zaprotestuje :gwizdanie: a co do tygodnia to nie mogłem lepiej trafić ( prezent świąteczny ) :kox:

a po świętach wszystko wraca do normy:P
Opublikowano

Zamiast mi pogratulować to nabija się ze mnie :ranting1: oZI spać nie możesz :polew: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 01:03_________________________________________________

prezent? to byłby RS :tongue4:

No no , mnie wystarczy różowy kolorek bo do RS w paczce brakuje stacji benzynowej :kox:

Opublikowano

PIXI hmm masz krótką pamięć albo wczoraj poświętowałeś kolorek;P gratulowałem CI parę stron temu nawet dziękowałeś ;P chyba że hurtem to robiłeś :decayed:

Opublikowano

Zamiast mi pogratulować to nabija się ze mnie :ranting1: oZI spać nie możesz :polew: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 01:03_________________________________________________

prezent? to byłby RS :tongue4:

No no , mnie wystarczy różowy kolorek bo do RS w paczce brakuje stacji benzynowej :kox:

Gratuluje i ja.

Ale tak na koniec roku walić składkę :naughty: a za 2 m-ce następna .. rozrzutny Adaś Jesteś :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 08:07_________________________________________________

Dzis chyba zalicze spota, bo musze wpasc do Arkadii na male zakupy :tongue4:

dafaj Mikey - dzisiaj będziemy się opłatkiem łamać :decayed:

wpadaj leniu - ja też musze połazić więc będę miał kompana

kupujecie pampersy na święta co by od konsoli nie musieć odchodzić ? :naughty:

pampersów mam w domu w pyte - mogę Ci pożyczyć bo słyszałem ze potrzebne :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 08:11_________________________________________________

U mnie konsola sie ostatnio kurzy... ;( :cool1:

A na swieta zostaje sama...

wow to pożycz mi - zaopiekuje się nią i kierownicą :naughty:

nie może przecież zostać sama ... :naughty:

Opublikowano

siema laski :hi: , jak pięknie obudzić sie 9:00 rano ze świadomością , ,ze zaczęły się święta :naughty:

Opublikowano

siema laski :hi: , jak pięknie obudzić sie 9:00 rano ze świadomością , ,ze zaczęły się święta :naughty:

Co za różnica? :naughty:

I tak dzień zaczynasz od forum .... :decayed:

Opublikowano

siema laski :hi: , jak pięknie obudzić sie 9:00 rano ze świadomością , ,ze zaczęły się święta :naughty:

Co za różnica? :naughty:

I tak dzień zaczynasz od forum .... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I tak dzień zaczynasz od forum .... :decayed:

akurat pierwszy został odpalony x :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

akurat pierwszy został odpalony x :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Karp już zatłuczony?

Mieszkanie wysprzątane?

Za robotę byś się wziął, kobicie pomógł a nie się opierd*****

:lol1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.