Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pier***e , Prezes wkurwiony

:shocked: :shocked: :blink::shocked: :shocked:

co ?

Prezes ma gołębie serce i nigdy nie jest wkurwiony na swoje owieczki :cool1::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zobaczymy ....[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 15:18_________________________________________________czy któryś z szanownych moderatorów mógłby na swieta sprezentować mi kropka ??? nic jeszcze w tym roku nie dostałem

warnpmod.gifzachowanie nie zgodne z regulaminem

Opublikowano

Zgłosiłem Cię do moderatora.. :good:

Opublikowano

Zgłosiłem Cię do moderatora.. :good:

wyprzedziłeś mnie o 5 sekund :kox:

Opublikowano

Zgłosiłem Cię do moderatora.. :good:

dzieki , na ciebie zawsze mozna liczyc.

ale mozna tak podjebać kogos do siebie ??? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Zgłosiłem Cię do moderatora.. :good:

dzieki , na ciebie zawsze mozna liczyc.

ale mozna tak podjebać kogos do siebie ??? :gwizdanie: :gwizdanie:

Można :good: :good: :decayed:

Podjebałem Cię tak na poważnie.

Jak się uda to Cię uciszą na święta :polew: :polew:

Opublikowano

ale on nic nie zrobił jeszcze

wiec za nic nie mogą dać :cool1:

Opublikowano

ale on nic nie zrobił jeszcze

wiec za nic nie mogą dać :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobrze to uzasadniłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked:

no to Moskal zaszalał....[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 15:25_________________________________________________a pisałem mu co zrobić, to spieprzył akcje :confused4:

Opublikowano

Nie ja sprezentowalem moskalowi kropka, ale pojechal za ostro :gwizdanie:

moskal.jpg

Opublikowano

No o tym mówię właśnie, że za ostro, ech :decayed:

nowicjusz w kropkach jest z niego jednak, powinien się od księgowego uczyć :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ma teraz "bombkę" :decayed:

Opublikowano

Nie ja sprezentowalem moskalowi kropka

proszę powiedz, że Cuber :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie ja sprezentowalem moskalowi kropka

proszę powiedz, że Cuber :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Niestety Michałku ale ja :naughty: Jak maja byc zmiany to sam rozumiesz najlepiej :wink4:
Opublikowano

Nie ja sprezentowalem moskalowi kropka

proszę powiedz, że Cuber :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Niestety Michałku ale ja :naughty: Jak maja byc zmiany to sam rozumiesz najlepiej :wink4:

ale czy ja płaczę jak warchoły z radumia ? :tongue4: nie ma się co tłumaczyć Piotruniu :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Kórwa..wy to macie najebane pod sufitem :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kórwa..wy to macie najebane pod sufitem :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

po co ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

moskal, oproznij skrzynke PW, bo Wihajster nie moze Ci odpowiedziec, ze juz nigdy nic nie napiszesz na tym forum... :polew: :polew:

Opublikowano

zobaczymy ....[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 15:18_________________________________________________czy któryś z szanownych moderatorów mógłby na swieta sprezentować mi kropka ??? nic jeszcze w tym roku nie dostałem

warnpmod.gifzachowanie nie zgodne z regulaminem

Chciałem tylko powiedzieć, że nie zgodne pisze się łącznie. :evil: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.