Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

co sie cieszysz??

:bag:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

karwa na tym mrozie musze samochod reanimowac :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kup se dizla, podobno palą od kopa :kox:

Opublikowano

:hi:

karwa na tym mrozie musze samochod reanimowac :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kup se dizla, podobno palą od kopa :kox:

A jak! :decayed:

Opublikowano

u mnie też -19 zapalił prawie od strzała musiałem ze 3 sekundy zakręcić dobrze koledzy mówią kup DIESLA :decayed:

Opublikowano

u mnie pali od strzala niewazne jaka temp.

czasami od 2 czy 3 obrotu ale nigdy dluzej niz 1 sek nie kreci :)

Opublikowano

karwa na tym mrozie musze samochod reanimowac :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kup se dizla, podobno palą od kopa :kox:

pali bez problemu :cool1:

gorzej ze wyjebalo caly olej z silnika :kwasny:

Opublikowano

gorzej ze wyjebalo caly olej z silnika :kwasny:

zrobiłeś juz??? , rozjebało filtr ????

Opublikowano

dopiero kupilem oliwe i nowy filtr i teraz zbieram sily zeby wyjsc i w tym mrozie sie bawic.

Jeszcze mnie kobita opierdala ze lazienke mialem sprzatac :embarrassed:

Opublikowano

Jeszcze mnie kobita opierdala ze lazienke mialem sprzatac :embarrassed:

a ona od czego jest ?? :kox: :gwizdanie:

idz napraw , mróz ma zelżeć dopiero koło czwartku

Opublikowano

a dziś zapowiadają że będzie troszkę zimniej więc lepiej idź uporaj się z samochodem

Opublikowano

dopoki jest slonce to troszke cieplej jest.

wypilbym jakis rum na rozgrzanie ale po pijaku to cholera wie jakbym to zlozyl :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie pali od strzala niewazne jaka temp.

czasami od 2 czy 3 obrotu ale nigdy dluzej niz 1 sek nie kreci :)

Tylko Ty trzymasz paździerza na garażowanym podziemnym cycu :tongue4:

...a Bubejszyn pod klockiem z wielkiem pyty (?) :decayed::naughty:

Opublikowano

u mnie pali od strzala niewazne jaka temp.

czasami od 2 czy 3 obrotu ale nigdy dluzej niz 1 sek nie kreci :)

Tylko Ty trzymasz paździerza na garażowanym podziemnym cycu :tongue4:

...a Bubejszyn pod klockiem z wielkiem pyty (?) :decayed::naughty:

ja poszedłem na łatwizne , rozeznałem na parkingu podziemnym u mnie pod blokiem jaki miejsca sa nieruszone od czasu oddania budynku (czyli rok) , wjebałem sie na takie i juz miesiąc parkuje za free :polew:

auto czysciutkie , cieplutkie , porezać mozna na podkoszulku , jednym słowem bajka. oczywiście zrobiłem sobie dupochron i wywiesiłem kartke na klatce ze chetnie wynajme miejsce w parkingu podziemnym :wink4::naughty::kox:

Opublikowano

Co za leszczyna :polew::decayed::kox:

Opublikowano

u mnie pali od strzala niewazne jaka temp.

czasami od 2 czy 3 obrotu ale nigdy dluzej niz 1 sek nie kreci :)

Tylko Ty trzymasz paździerza na garażowanym podziemnym cycu :tongue4:

...a Bubejszyn pod klockiem z wielkiem pyty (?) :decayed::naughty:

Nooo a ja startuje spod pracy to myslisz ze jak jest ? :P

-12 C pokazuje ale nic jej nie rusza :P

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

nie jest tak zle z temperatura, dalo sie wytrzymac, gorzej ze wymienilem filtr oleju, dokrecilem na maxa odpalilem auto i d*pa... zaczelo lac jak z wiadra...

Opublikowano

ale co się stało wogóle ?

Opublikowano

nie jest tak zle z temperatura, dalo sie wytrzymac, gorzej ze wymienilem filtr oleju, dokrecilem na maxa odpalilem auto i pupa... zaczelo lac jak z wiadra...

to c**jnia :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.