Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4300 świecą o wiele mocniej , pitole wygląd wole coś widzieć , wczoraj stałem pod sklepem z inną b7 , różnica jest kolosalna.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

4300 świecą o wiele mocniej , pitole wygląd wole coś widzieć , wczoraj stałem pod sklepem z inną b7 , różnica jest kolosalna.

jak ci przeszkadza bvarwa 6000 K to weś kup 5000 K czyste białe światło

Opublikowano

nie polecam innych niz ori,czasem mozna sie pozegnac z przetwornica

Opublikowano

4300 świecą o wiele mocniej , pitole wygląd wole coś widzieć , wczoraj stałem pod sklepem z inną b7 , różnica jest kolosalna.

fakt , najlepiej świecą 4300-5000K , ja mam 6000K ale nie wiem jak można wsadzić 12000 :kox:

Opublikowano

Barwa 6000 jest ok ale chodzi o ich moc. Kupiłem już ori philipsa z gw za 180 zł sztuka, pytalem w ASO ,950 sztuka , pojebalo ich.

Opublikowano

ta, do takich akcji trza mieć odpowiednią batutę :cool1:

Batuta na światowym pozio'mie :D:decayed:

Opublikowano

4300 świecą o wiele mocniej , pitole wygląd wole coś widzieć , wczoraj stałem pod sklepem z inną b7 , różnica jest kolosalna.

Rok temu już Ci to mówiłem żebyś zmienił to gówno :tongue4:

Malikowi zresztą też mówiłem to samo to się uparliście na to badziewie, które tak świeci, że nic nie widać :tongue4:

Oniak, zobacz tutaj:

http://allegro.pl/item884771210_oryginal_xenon_d1s_philips_osram_35w_d1s_w_wa.html

U tego gościa zaopatrują się warszawskie salony ASO :naughty:

Boberek też kupował ponad rok temu i świecą rewelacja.

Opublikowano

Wiesz , jak były nowe to nie było widac takiej różnicy ,po jakimś czasie tragedia .

Właśnie od tego gościa kupiłem :D

Opublikowano
Jak się spławia telemarketerów? słyszeli to ? heheh ja pitole
Opublikowano

Stare :tongue4: Poszukaj sobie gościa jak dzwonił z Targówka z neste stacji bo mu się dystrybutor zjebutał. To dopiero hardkor. :polew:

Opublikowano

Stare :tongue4: Poszukaj sobie gościa jak dzwonił z Targówka z neste stacji bo mu się dystrybutor zjebutał. To dopiero hardkor. :polew:

słyszałem to :good:

zj***ł gościa jak burą suke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stare :tongue4: Poszukaj sobie gościa jak dzwonił z Targówka z neste stacji bo mu się dystrybutor zjebutał. To dopiero hardkor. :polew:

słyszałem to :good:

zj***ł gościa jak burą suke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Badyński sie koles nazywal :polew: :polew: :polew: :polew:

4300 świecą o wiele mocniej , pitole wygląd wole coś widzieć , wczoraj stałem pod sklepem z inną b7 , różnica jest kolosalna.

Rok temu już Ci to mówiłem żebyś zmienił to gówno :tongue4:

Malikowi zresztą też mówiłem to samo to się uparliście na to badziewie, które tak świeci, że nic nie widać :tongue4:

Oniak, zobacz tutaj:

http://allegro.pl/item884771210_oryginal_xenon_d1s_philips_osram_35w_d1s_w_wa.html

U tego gościa zaopatrują się warszawskie salony ASO :naughty:

Boberek też kupował ponad rok temu i świecą rewelacja.

wlasnie ostatnio mowil ze juz mu sie koncza,byly ok.ale krotko

Opublikowano

ale parówa pieknie syczy przy zmianie biegu , fiu fiu fiu :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ale parówa pieknie syczy przy zmianie biegu , fiu fiu fiu :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Masz film ? :naughty::decayed::kox:

Opublikowano
Opublikowano
:):good:
Opublikowano

Rób wydech jeszcze i będzie fajnie :kox:

Opublikowano

wydaje mi sie ze DV pada ale kiepsko slychac na filmiku

Opublikowano

Rób wydech jeszcze i będzie fajnie :kox:

poziomek ma mnie umówić na początek przyszłego tydnia zobaczymy co załatwi :wink4:

wydaje mi sie ze DV pada ale kiepsko slychac na filmiku

nigdy nie słyszałem tego dzwięku ze srodka auta i wydawało mi sie dziwne , ale wsadziłem Pauline za ster i przejechała sie kolo mnie , - dzwiek masakra , upuszczanie jak evo/subaryna ,nie ma żadnej różnicy , w środku auta hałas poszedł w góre, ale dzwięk jak suszara zasysa powietrze przez stożek słychac w kabinie masakrycznie. dzisiaj zrobiłem "w koło komina" prawie 130km bez włączonej muzy , zawsze jezdze przy muzyce , dzis była niepotrzebna :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.