Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko we wtorki macie spoty?? Będe w Wa-wie do 30 a bym wpadł do was... :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko we wtorki macie spoty?? Będe w Wa-wie do 30 a bym wpadł do was... :naughty:

WTORKI :good:

Opublikowano

Ale dzisiaj klekoty padaja. Prawie na kazdym skrzyzowaniu jakis stoi i sie laduje :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko we wtorki macie spoty?? Będe w Wa-wie do 30 a bym wpadł do was... :naughty:

do 30-ego masz jeden wtorek po drodze więc zdążysz :wink4:

Opublikowano

Tylko we wtorki macie spoty?? Będe w Wa-wie do 30 a bym wpadł do was... :naughty:

Na Torwarze :good: :good: Zapraszam o 19 :kox:

Opublikowano

Tylko we wtorki macie spoty?? Będe w Wa-wie do 30 a bym wpadł do was... :naughty:

Na Torwarze :good: :good: Zapraszam o 19 :kox:

znowu zamieszanie robisz :bicz3:

Opublikowano

Ale dzisiaj klekoty padaja. Prawie na kazdym skrzyzowaniu jakis stoi i sie laduje :gwizdanie:

Ja tam nie miałem żadnych problemów.

Tylko we wtorki macie spoty?? Będe w Wa-wie do 30 a bym wpadł do was... :naughty:

Na Torwarze :good: :good: Zapraszam o 19 :kox:

Ty już nie myl ludziom w głowie. Przy -20 nie da się palić grilla. A laski w bikini dawno już pijane od tego grzania się alkoholem.

Opublikowano

ale będę jechał w środę rano :wink4: We wtorek jestem w Gdańsku na lotnisku :hi:

Opublikowano

ale będę jechał w środę rano :wink4: We wtorek jestem w Gdańsku na lotnisku :hi:

To dawaj w środę w Promenadzie :good::decayed:

Opublikowano

Tzn ?? Gdzie dokładniej i o ktorej :naughty:

Opublikowano

tylko sie cieplo ubierz :gwizdanie:

Opublikowano

Tzn ?? Gdzie dokładniej i o ktorej :naughty:

Zagadaj do tego usera:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/adecneo-u6405.html

on jest zawsze bardzo pomocny dla nowych :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Chce reprezentować Bydgoszcz zobaczyć jak w Wa-wie wyglądają spoty.Ok zagadam :hi: dziekówka

Opublikowano

Tzn ?? Gdzie dokładniej i o ktorej :naughty:

Zagadaj do tego usera:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/adecneo-u6405.html

on jest zawsze bardzo pomocny dla nowych :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Chce reprezentować Bydgoszcz zobaczyć jak w Wa-wie wyglądają spoty.Ok zagadam :hi: dziekówka

Spoty są zawsze we wtorki. No chyba że jesteś ładną cycatą blondynką :naughty: to mogę podejść w tą środę. A informacja gdzie i kiedy, zawsze jest na górze w wątku.

Opublikowano

Dobry :hi:

Dzisiaj mi się śniło, że spotkałem Nosferczaka majowego siurdaka :decayed:

Ja patrzę..a on w takiej oliwkowej Esce B5..w środeczku takie Recaro czarne ze środeczkami z alcantary..carbony no normalnie na maxa :kox:

Przemo..graj no w lotto może wygrasz na jaką paczkę dropsów :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

siema cipeczki :hi:

ale jest masakrycznie zimno. Ale escorcina sprawyje sie ładnie, zadnych problemów. A nie chce mysleć co by było jakbym kupił 18-letniego diesla. Pewnie bym go wiecej pchał niz jeździł.

Tylko musze jeszcze troche chłodnicy zasłonić kartonem bo przy takich mrozach sie niedogrzewa. Także bedzie szybka modyfikacja kawałkiem kartonu :naughty:

a prawie subaru za szybkie dla mnie, bałbym sie takim diabłem jeździć.

Opublikowano

na b6 stać ale na płyn do sprysków już nie

bca74eac922b63d2m.jpg

Opublikowano

Ojciec zalał paska na BP i gnój zamarzł :D:decayed:

Opublikowano

Dobry :hi:

Dzisiaj mi się śniło, że spotkałem Nosferczaka majowego siurdaka :decayed:

Ja patrzę..a on w takiej oliwkowej Esce B5..w środeczku takie Recaro czarne ze środeczkami z alcantary..carbony no normalnie na maxa :kox:

Przemo..graj no w lotto może wygrasz na jaką paczkę dropsów :naughty: :naughty: :decayed:

:polew: :polew: :polew::D

k**wa to zagram chyba :polew::good:

Jak wygram to normalnie tez Ci kupię :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.