Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślisz ?? :naughty: :naughty:

Wydaje mi się..że jedynie to można dla niego zrobić :naughty::decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hallo

Opublikowano

Zgarnąłeś kropa za obrazę ? :polew: :polew:

Gorsze rzeczy czytałem już w tym wątku :gwizdanie:

hallo

..to jaaa....

Opublikowano

allo allo :hi:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 07:45_________________________________________________

Zgarnąłeś kropa za obrazę ? :polew: :polew:

Gorsze rzeczy czytałem już w tym wątku :gwizdanie:

widocznie nie każdy jest nie do tknięcia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema mysie knoty :decayed:

Opublikowano

Gorsze rzeczy czytałem już w tym wątku :gwizdanie:

hallo

..to jaaa....

...pędzę do Ciebie światłowodem ... :polew: :polew:

Opublikowano

Zgarnąłeś kropa za obrazę ? :polew: :polew:

a juz myslałem ze to na mnie sie uparli , Ragga napisz mi na PW na kim wziąć odwet w Bukowinie , jeden i tak ma juz zrobioną z dópy jesień średniowiecza ,z rozpędu z moim przyjacielem załatwimy drugiego :naughty: :gwizdanie:

Moskala nie ma co brać bo to bydle z rozpędu weźmie trzy na raz ..a jak mało to wydyma jeszcze pokojówkę :polew: :polew: :kox: :kox:

ja chce tylko pokojówke , te trzy zostawie wam :wink4:

Opublikowano

Ziomy, pilna sprawa. Czym najtaniej wysłać paczkę?

Chodzi o skrzynię biegów, ma ktoś jakieś doświadczenia z 50kg częściami?

Z góry dzięki za info.

Opublikowano

Ziomy, pilna sprawa. Czym najtaniej wysłać paczkę?

Chodzi o skrzynię biegów, ma ktoś jakieś doświadczenia z 50kg częściami?

Z góry dzięki za info.

gls

Opublikowano

jakiś orientacyjny koszt?

DHL chciał mnie naliczyć na 600zł

Opublikowano

Gorsze rzeczy czytałem już w tym wątku :gwizdanie

:decayed:

widocznie nie każdy jest nie do tknięcia :polew: :polew: :polew:

Rwij sandały nędzny sługusie :decayed::kox:

a juz myslałem ze to na mnie sie uparli ' date=' Ragga napisz mi na PW na kim wziąć odwet w Bukowinie , jeden i tak ma juz zrobioną z dópy jesień średniowiecza ,z rozpędu z moim przyjacielem załatwimy drugiego :naughty: :gwizdanie:

Poszło PW :decayed::polew:

Zrobicie mu rewolucje jak w pupie po śliwkach :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox: ?

ja chce tylko pokojówke , te trzy zostawie wam :wink4:

Jeeeebany...jak zwykle ..zawinąć wiśnie z tortu , a kolegów opchnąć cipką z włosem :angry::D:kox:

Opublikowano

GLS wozi do 30kg

Opublikowano

spetsnaz

Może na paletę i Opkiem ?

Jak się pytałem to za paletę brali 150 zł.

Opublikowano

spetsnaz

Może na paletę i Opkiem ?

Jak się pytałem to za paletę brali 150 zł.

dokładnie - euro paleta 20 pln i przesyłka dużo tańsza ... procedury są super :naughty:

Opublikowano

spetsnaz

Może na paletę i Opkiem ?

Jak się pytałem to za paletę brali 150 zł.

dokładnie - euro paleta 20 pln i przesyłka dużo tańsza ... procedury są super :naughty:

Jak się zmieści na mini paletę ( pół eurówki ) to będzie jeszcze taniiii panie Szpecu :tongue4:

Opublikowano

dobra, dzięki za info. Będę ogarniał

Opublikowano

dobra, dzięki za info. Będę ogarniał

to już trzecia? :gwizdanie:

Opublikowano

czwarta..

Opublikowano

czwarta..

:doh1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.