Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ano się porobiło przez ten intiernet...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czytam o dziwce już kolejny artykuł, strasznie to mną wstrząsnęło. Zero szacunku

a taki jest finał - gość nie wytrzymał perspektywy dymania w tyłek ale tym razem jego własny w pudle więc się wyłączył

http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,11913095,wiadomosc.html?ticaid=19928

Opublikowano

za szybki jesteś Tatuś :decayed

..a Ty jesteś bardziej pierdolnięty niż ustawa przewiduje ..w dodatku masz małego pyrdka i jedyne co posuwasz to dziurki od klucza i zamki gerdy..w dodatku robisz najchoojowszą rzecz pod słońcem...próbujesz być fajny..oczywiście nie wychodzi Ci dlatego twoje teksty podpierdalają głębokim wazeliniarstwem :decayed:

aloha

warnwarn.gifTroszkę przegięcie (ogólne forum) - obraza

Opublikowano

słodko :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:D
Opublikowano

widze ze peace&love dzisiaj :naughty:

Opublikowano

Ragga co sie stao ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ragga co sie stao ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no przeciez napisal :decayed:

ale mnie wk***ia brak polskich znakow na tym j**anym kompie

Opublikowano

Ragga co sie stao ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wstałem po popołudniowej drzemce :decayed: i taki miałem przypływ szczerości na takie teksty .

Opublikowano
:ssij:
Opublikowano

:ssij:

W dopie to mam i wszelkie Twoje niedorozwinięte gadki :hi:

Opublikowano

wyruchałby co :decayed:

Opublikowano

wyruchałby co :decayed:

A co ..stawiasz ? :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

dla ciebie mam już upatrzoną....tak cie przerobi, że nie będziesz wiedział jak do domu wrócić :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dla ciebie mam już upatrzoną....tak cie przerobi, że nie będziesz wiedział jak do domu wrócić :naughty: :naughty: :naughty:

Bajerant :hahaha:

Wchodzę w TO ... ale ŁukaszRR jedzie z nami :cygaro::polew: :polew: ..bo się chłopak zamęczy na tym mixerze :kox: :kox:

Opublikowano

dla ciebie mam już upatrzoną....tak cie przerobi, że nie będziesz wiedział jak do domu wrócić :naughty: :naughty: :naughty:

Bajerant :hahaha:

Wchodzę w TO ... ale ŁukaszRR jedzie z nami :cygaro::polew: :polew: ..bo się chłopak zamęczy na tym mixerze :kox: :kox:

lepiej nie...on jest jak konfident i pewnie wyciągnie cichaczem kamerkę i będzie nagrywał :decayed:

Opublikowano

lepiej nie...on jest jak konfident i pewnie wyciągnie cichaczem kamerkę i będzie nagrywał :decayed

No to to ..może Nosferczaka :kox: :kox:..chłopakowi przyda się porządne dymanie przed upadkiem majowym ?? :naughty: :naughty: :decayed:

Moskala nie ma co brać bo to bydle z rozpędu weźmie trzy na raz ..a jak mało to wydyma jeszcze pokojówkę :polew: :polew: :kox: :kox:

Opublikowano

lepiej nie...on jest jak konfident i pewnie wyciągnie cichaczem kamerkę i będzie nagrywał :decayed

No to to ..może Nosferczaka :kox: :kox:..chłopakowi przyda się porządne dymanie przed upadkiem majowym ?? :naughty: :naughty: :decayed:

Moskala nie ma co brać bo to bydle z rozpędu weźmie trzy na raz ..a jak mało to wydyma jeszcze pokojówkę :polew: :polew: :kox: :kox:

Zajebioza ... :nabijasie::buahaha: nie będą zadowoleni :gwizdanie:

Opublikowano

lepiej nie...on jest jak konfident i pewnie wyciągnie cichaczem kamerkę i będzie nagrywał :decayed

No to to ..może Nosferczaka :kox: :kox:..chłopakowi przyda się porządne dymanie przed upadkiem majowym ?? :naughty: :naughty: :decayed:

myślisz ?? :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.