Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:nabijasie::sesese:

Czekam na drugiego ananaska ( Pana Moderatora ) ... co powie :polew:

ja pier***e , myślałem ze sie naprawde wkurwiłeś

przez chwile zrobiło mi sie ciebie szkoda

:bag:

Dobra , dobra ... kto Cię nie zna ten Cię kupi :thumbdown:

Ogolić jajka i do przedszkola :blink: .... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany ..mata coś na przeziębienie ??

Bo w łikend mam fajnych gości :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dobra , dobra ... kto Cię nie zna ten Cię kupi :thumbdown:

Ogolić jajka i do przedszkola :blink: .... :polew: :polew: :polew:

fakju

Opublikowano

Dobra , dobra ... kto Cię nie zna ten Cię kupi :thumbdown:

Ogolić jajka i do przedszkola :blink: .... :polew: :polew: :polew:

fakju

Nie bądź wólgarny :tongue4: i się nie złość :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pany ..mata coś na przeziębienie ??

Bo w łikend mam fajnych gości :kox: :kox: :kox: :kox:

przywiozę Ci leki :naughty:

Dobra , dobra ... kto Cię nie zna ten Cię kupi :thumbdown:

Ogolić jajka i do przedszkola :blink: .... :polew: :polew: :polew:

fakju

Nie bądź wólgarny :tongue4: i się nie złość :naughty:

najlepsi kumple :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Żebyś wiedział :good::kox:

Opublikowano

kumuś wp***dol spuszcze jak do jutra nie dostanę PW co i jak z wyjazdem do Piczki z Lubartowa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

kumuś wp***dol spuszcze jak do jutra nie dostanę PW co i jak z wyjazdem do Piczki z Lubartowa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kolkov to jest najlepszy kumpel wie kiedy z nienacka pindolnąć :polew:

PS strzelam Poziu .... Moskal ????

Opublikowano

przywiozę Ci leki :naughty

Ja się wyleczę do łyk'endu co by się z Tobą pochorować :kox::naughty:

Rezamy co tym rzutem ? :kox:

kumuś wp***dol spuszcze jak do jutra nie dostanę PW co i jak z wyjazdem do Piczki z Lubartowa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Się obudził :tongue4: Niektórzy to już drugą turę lecą :lol1:

Opublikowano
  • Autor

Ja się wyleczę do łyk'endu co by się z Tobą pochorować :kox::naughty:

dopsze :good:

Rezamy co tym rzutem ? :kox:

końcówki mocy na relingach :kox:

kumuś wp***dol spuszcze jak do jutra nie dostanę PW co i jak z wyjazdem do Piczki z Lubartowa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Się obudził :tongue4: Niektórzy to już drugą turę lecą :lol1:

właśnie nie wiem o kogo chodzi :mysli: PIXI twierdzi że Moskal coś zawinił :D

Opublikowano

Grześ ja tylko zgadywałem :embarrassed:

Opublikowano

kumuś wp***dol spuszcze jak do jutra nie dostanę PW co i jak z wyjazdem do Piczki z Lubartowa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja bym pojechał ale mi nikt nie proponował :gwizdanie:

Opublikowano

O karwa ale namieszałem ;( a byłem prawie pewny że to Ty Moskal

Opublikowano

O karwa ale namieszałem ;( a byłem prawie pewny że to Ty Moskal

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

O karwa ale namieszałem ;( a byłem prawie pewny że to Ty Moskal

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No dobra masz rację :wallbash: ...potrafię się przyznać do błędu :chytry::polew:

Opublikowano

O karwa ale namieszałem ;( a byłem prawie pewny że to Ty Moskal

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No dobra masz rację :wallbash: ...potrafię się przyznać do błędu :chytry::polew:

:bag:

Opublikowano

Coś głowę schował w torbę powiesz coś .... :kwasny:

Opublikowano

kumuś wp***dol spuszcze jak do jutra nie dostanę PW co i jak z wyjazdem do Piczki z Lubartowa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja bym pojechał ale mi nikt nie proponował :gwizdanie:

Pany..przyjdzie wiosna..rozłożę namioty na kostce przed domem i zapraszam śmiało :kox: :kox: Bo w sezonie zimowym jedna para to max :disgust::kwasny:

Będzie można zrobić jakieś mocno zakrapiane barbekju or bonfajer :naughty: :naughty: :naughty:

Taka agroturystyka, że się posracie ze szczęścia we wszystkich kolorach tęczy ( od odbitej kostki brukowej ) :lol1::polew:

Opublikowano

Ragga ....kiedyś zrobie Ci nalot :naughty: jak będę jechał do Zamościa do rodziny Ojca ( :drunk:).... ale od Ciebie już stara będzie prowadzić :kox:

Opublikowano

Ragga ....kiedyś zrobie Ci nalot :naughty: jak będę jechał do Zamościa do rodziny Ojca ( :drunk:).... ale od Ciebie już stara będzie prowadzić :kox:

:good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.