Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ragga za co wyłapałeś czerwoną piz*ę ? :naughty: :naughty:

Przeleciałem się trochę po Korzeniu :decayed::kox: :kox: :kox::polew: :polew:

Pany..co myślita o tym kondonie ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10792302 :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wiecie jak się pije " rambo tequilla" ??

:polew:

" a najdziwniejszy sposób jaki znam to sposob "rambo teqila"... jak pracowałem za barem w hotelu, przyszedł raz murzyn z rpa i pyta czy znam ten sposób...ja mówie ze nie to on ze mi pokaze...takiego hardcoru nie wiedzialem... sól wciągnął do nosa, cytryna sobie przejechał po oku i teqile wypił... " :decayed:

jeb.any :shocked:

_________________________________________________

Bubejszyn gratulejszyn :good:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 12:34_________________________________________________

Pany..co myślita o tym kondonie ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10792302 :wink4:

a to nie jest tak że kłatro w B5 miało 180KM :?:

Opublikowano

a to nie jest tak że kłatro w B5 miało 180KM :?:

nie[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 12:40_________________________________________________

Ragga za co wyłapałeś czerwoną piz*ę ? :naughty: :naughty:

kto wie, może kiedyś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no co za koguty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10792302 :wink4:

a to nie jest tak że kłatro w B5 miało 180KM :?:

Jest ..ale wtedy to możesz się czuć wybrańcem jak Neo w Matrixie :decayed::D

Jak to oceniata ?

Fotel ładny i podgrzewanie moszny jest :good:

Kłatro i T jest :good:

Kolor trochę jak mydelniczna..ale jak moskal jeździ na miedzi to ja mogę na mydelniczce :D:polew:

Nowa kiera jest :good:

kto wie' date=' może kiedyś :polew: :polew: :polew:

[/quote']

Od Ciebie ? :naughty:

Podobno gieje nie potrafią się bić :decayed::friends::hahaha:

Opublikowano

hyhyhyhhyy j**any :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Korzeń - chyba tego tak nie zostawisz ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Korzeń - chyba tego tak nie zostawisz ? :naughty: :naughty:

Nie..

Wysłał mi kwiaty kurierem :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:bag:

Opublikowano
  • Autor
:D
Opublikowano

no - jak każdy kondon - na RAZ będzie dobry :decayed:

Poziek kiedyś mówił po pijaku, że on zakłada dwa razy bo nigdy go nie brudzi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

I nie mów, że nie kłamco przebrzydły...Kolkov świadkiem był :naughty::decayed:

Opublikowano

zapewne wynika to z faktu, że kto inny spija soczek :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

zapewne wynika to z faktu, że kto inny spija soczek :kox: :kox: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ide stąd bo udziela mi się jakaś zajebioza :decayed::kox:

Opublikowano

Korzeń - chyba tego tak nie zostawisz ? :naughty: :naughty:

Nie..

Wysłał mi kwiaty kurierem :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:bag:

guuuupku kwiaty sa dla córki, to w ramach przeprosin

że ma takiego ojca :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zajebioza :decayed::kox:

masz rację, ciachnęłoby się coś :decayed:

Opublikowano

guuuupku kwiaty sa dla córki, to w ramach przeprosin

że ma takiego ojca :polew: :polew: :polew: :polew:

heh..

Ja wysłałem Twojej matce film jak dymają Cię rezusy z Arabii Saudyjskiej za 4 riale i przejażdżkę na garbatym osiołku :D:decayed::polew:

Nie omieszkałem wspomnieć o Twoim romansie z Dj'em z Utopii na ostatniej imprezie pt .. " Lubie lizać winyla " :polew: :polew:

zajebioza :decayed::kox:

masz rację, ciachnęłoby się coś :decayed:

Nie omieszkał by :kox:

Opublikowano

słabe :thumbdown:

zakończę to jako ten mądrzejszy :takiego:

Opublikowano
:dziura:
Opublikowano

:dziura:

siema Przemo :hi:

gdzies ty tam wlazł ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.