Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Starcy głoszą, że Echo tego Plaskacza do dzisiaj unosi się gdzieś w Nadarzyńskich Lasach.. I biada temu kto go usłyszy :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kurfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj się śmiejecie ale odegram się niedługo...pantoflarze :decayed: niech no tylko minie wam głupawka :naughty: :naughty:

Opublikowano

dzisiaj się śmiejecie ale odegram się niedługo...pantoflarze :decayed: niech no tylko minie wam głupawka :naughty: :naughty:

:bag:

Opublikowano

dzisiaj się śmiejecie ale odegram się niedługo...pantoflarze :decayed: niech no tylko minie wam głupawka :naughty: :naughty:

:D

poz.jpg

:lol1::bag:

Opublikowano

Cze,

Wreszcie dodzwoniłem się do Rogala. Korekta będzie 25.02.2010. :))

Opublikowano

Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

Opublikowano

Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

:polew: :polew:

szoking :kox:

Opublikowano

Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

AVF + Q..= Robić ! :kox:

Opublikowano

YO Bydlaki

Nie wierze żeby Poziu jebnął taki błąd i się oświadczył - NIE MA CHUUJA :sick3:

Opublikowano

Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

:polew: :polew:

szoking :kox:

chodzi mi o to, że czym więcej kuni pod noga tym bardziej ją dociskam :evil: a teraz sobie serią dostojnie jeżdzę i mam w dupu ściganie się. No chyba, że jest śnieg to wtedy moja silna wola wysiada z auta a ja się bawię Q.

Musze podjechać na hamownię bo nie wydaje mi się że mam serię, 2 razy się ścigałem z 1,9 Q i w obu przypadkach byłem szybszy. Z lżejszym paskiem też dałem radę

Opublikowano

poz.jpg

:lol1::bag:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Biere..

:hi:

Opublikowano

YO Bydlaki

Nie wierze żeby Poziu jebnął taki błąd i się oświadczył - NIE MA CHUUJA :sick3:

dokładnie :good: statuła męskiej wolności i niezależności, wiecznie twarda pyta i niedościgniony ruchacz nawet wiewiórczych dziupli okazałby się ..... różowym bamboszem :decayed:

ps. a tak poważnie jeśli to prawda ( w co mooocno wątpię ) graty :good: wkońcu pierwsza w życiu męska decyzja

Opublikowano

dokładnie :good: statuła męskiej wolności i niezależności, wiecznie twarda pyta i niedościgniony ruchacz nawet wiewiórczych dziupli okazałby się ..... różowym bamboszem :decayed:

:laghing2: :evil2:

ps. a tak poważnie jeśli to prawda ( w co mooocno wątpię ) graty :good: wkońcu pierwsza w życiu męska decyzja

Podejrzewam, że jeśli było by to prawdą to info miało by status TOP SECRET :kox::decayed:

Opublikowano

ps. a tak poważnie jeśli to prawda ( w co mooocno wątpię ) graty :good: wkońcu pierwsza w życiu męska decyzja

Adaś palnij się w łeb :naughty::decayed: [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 14:10_________________________________________________

Podejrzewam, że jeśli było by to prawdą to info miało by status TOP SECRET :kox::decayed:

dlaczego ? :decayed::kox:

Opublikowano

Adaś palnij się w łeb :naughty::decayed:

ok - wszystko jasne ...wiewiórki nadal nie mogą spać spokojnie - nigdy nie wiadomo jaki PTASZEK zajrzy do dziupli:decayed:

Opublikowano

nigdy nie wiadomo jaki PTASZEK zajrzy do dziupli :decayed:

wiecznie jurny :decayed: pamiętaj, że przeciwieństwa się przyciągają dlatego też tak cie lubię pantoflu :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

dlaczego ? :decayed::kox:

Ptak wolności uj***ł by se skrzydełka swoim własnym dziobem ? :lol1:

..ale trza Ci przyznać Twój status na FB był już mega wyczynem..to i może do cyrkonii już mały krok :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

Gamofob po prostu :decayed:

Opublikowano

dlaczego ? :decayed::kox:

Ptak wolności uj***ł by se skrzydełka swoim własnym dziobem ? :lol1:

..ale trza Ci przyznać Twój status na FB był już mega wyczynem..to i może do cyrkonii już mały krok :decayed::naughty: :naughty:

ćwoku status był chyba z rok bez zmian

zaczęły się jazdy jak ustawiłem, że jestem singlem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mośku :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.