Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odezwał się ex drajwer forda fikusa :tongue4:

Ba !! niewykluczone że niedługo znowu będę szcześliwym posiadaczem Focusa :naughty::dance:

ale wersji WRC??

Niee

1.4 el-pi-dżi

bedzie z ragga ustawki robil?? :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, był wczoraj ten spot w Arkadii?

Opublikowano

Panowie, był wczoraj ten spot w Arkadii?

nie przyjechałeś więc chłopaków tez nie było :thumbdown:

Opublikowano

Panowie, był wczoraj ten spot w Arkadii?

wczoraj wszyscy najważniejsi byli na Torwarze :wink4::good:

Opublikowano

Panowie, był wczoraj ten spot w Arkadii?

nie przyjechałeś więc chłopaków tez nie było :thumbdown:

jeszcze zdziwiony. wszyscy czekali a tu d*pa[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 14:56_________________________________________________

Panowie, był wczoraj ten spot w Arkadii?

wczoraj wszyscy najważniejsi byli na Torwarze :wink4::good:

podgrzewali czlonki o wydech :gwizdanie:

Opublikowano

Odezwał się ex drajwer forda fikusa :tongue4:

Ba !! niewykluczone że niedługo znowu będę szcześliwym posiadaczem Focusa :naughty::dance:

fajny kolega byłeś :decayed:

również :decayed:

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 15:01_________________________________________________

Odezwał się ex drajwer forda fikusa :tongue4:

Ba !! niewykluczone że niedługo znowu będę szcześliwym posiadaczem Focusa :naughty::dance:

ale wersji WRC??

nie tam ;-)) lepsza opcja - te co to się nie psujoM i jeżdzoM bez oleju :decayed:

Opublikowano

Perpetuum mobile??

Opublikowano

Perpetuum mobile??

kombinuj - blisko Jesteś :naughty:

Opublikowano

Odezwał się ex drajwer forda fikusa :tongue4:

Ba !! niewykluczone że niedługo znowu będę szcześliwym posiadaczem Focusa :naughty::dance:

fajny kolega byłeś :decayed:

również :decayed:

:buziak:

Opublikowano

Odezwał się ex drajwer forda fikusa :tongue4:

Ba !! niewykluczone że niedługo znowu będę szcześliwym posiadaczem Focusa :naughty::dance:

Opowiem swojej córce jak dorośnie.." Znałem Ajadaha...poczciwy był z niego maderfaker..zią na wysokim poziomie..ale przeszedł na ciemną stronę mocy skundlonych aut z pod znaku F.." :tongue4::decayed:

Opublikowano

"3 x F"

"fiat, ford i francuskie" ... :decayed::naughty:

Opublikowano

adamooo nie powiesz bo to nic standardowego ;) dogadalem sie wstepnie z kalim :) Dogadam ze sprzedajacym i zobacze czy mam na co wysrac sie z kasy i zapozyczyc :evil:

Opublikowano

hehe, byłem trochę zakręcony wczoraj i wstąpiłem do Blue City - coś mi ktos namącił z tym BC. A przecież to miała być Arkadia. Dobry bajer nie jest zły ale faktycznie jak dupek pokrecilem się po parkingu BC.

Opublikowano

hehe, byłem trochę zakręcony wczoraj i wstąpiłem do Blue City - coś mi ktos namącił z tym BC. A przecież to miała być Arkadia. Dobry bajer nie jest zły ale faktycznie jak dupek pokrecilem się po parkingu BC.

Dobrze, że nie uderzyłeś na Torwar :decayed:[br]Dopisany: Luty 10, 2010, 06:07:26 _________________________________________________Jak ktoś ma fetysza to znajdzie co tu dla siebię :tongue4:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12171785

Opublikowano

Odezwał się ex drajwer forda fikusa :tongue4:

Ba !! niewykluczone że niedługo znowu będę szcześliwym posiadaczem Focusa :naughty::dance:

Opowiem swojej córce jak dorośnie.." Znałem Ajadaha...poczciwy był z niego maderfaker..zią na wysokim poziomie..ale przeszedł na ciemną stronę mocy skundlonych aut z pod znaku F.." :tongue4::decayed:

i kto mi to mówi - Poziek -> jeździ japoncem, Raga - japońcem, Onika w audi nie widziałem od roku ( FORD RULEZ :naughty: ), Oskar - widziany był w białym Sirocco, Lexpar - BMW 735

yeah-bać Audi :decayed:

. .. nie ma to jak służbowy :decayed:

Opublikowano

Raga - japońcem

Ja się pozbywam..i wracam do marki :tongue4:

Dziś byli oglądacze..normalnie muszę sobie kupić łuk i strzały :kox:

Oskar - widziany był w białym Sirocco

A to lanser złocisto włosy :decayed::D

. .. nie ma to jak służbowy :decayed:

Aaaaa...to tu jest pies pogrzebany :naughty::tongue4:

Opublikowano

:wink4:

ide grać bo Kokos już na XFirze zalogowany

Opublikowano

Raga - japońcem

Ja się pozbywam..i wracam do marki :tongue4:

Dziś byli oglądacze..normalnie muszę sobie kupić łuk i strzały :kox:

Oskar - widziany był w białym Sirocco

A to lanser złocisto włosy :decayed::D

. .. nie ma to jak służbowy :decayed:

Aaaaa...to tu jest pies pogrzebany :naughty::tongue4:

to kiedy pojdzie do zyda??

Opublikowano

to kiedy pojdzie do zyda??

Jak się trafi jakiś normalny kupiec, a nie same imbecyle i zawracacze dopy :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.