Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapomniałem że dziś skacze ... ;( a miałem oglądać :wallbash:

Opublikowano

elo bydlęta :hi:

Opublikowano

:siema:

moskal moja walentynko co dzisiaj robimy :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

moskal moja walentynko co dzisiaj robimy :naughty: :gwizdanie:

jestem otwarty na wszelkie propozycje ale później jade po podsufitke do Piastowa - mini spot gdzies na trasie ???

Opublikowano

Moja kobieta przyjezdza za kilka godzin i jakby sie dowiedziala ze w walentynki jade spotkac sie z moskalem zeby pogadac o d*pach, golych babach, cyckach i czy Poziek jest fajny a juz napewno najmniej o samochodach to zgadnij co by bylo??

Opublikowano

Moja kobieta przyjezdza za kilka godzin i jakby sie dowiedziala ze w walentynki jade spotkac sie z moskalem zeby pogadac o d*pach, golych babach, cyckach i czy Poziek jest fajny a juz napewno najmniej o samochodach to zgadnij co by bylo??

byłby wp***dol :kox: :gwizdanie:

Poziek fajny ??? :shocked:

fajny to jest kotek , piesek , kucyk a nie obleśny ogr

Opublikowano

wp***dol to moze nie ale juz by nie bylo okladow z mlodej piersi :gwizdanie:

Opublikowano

wp***dol to moze nie ale juz by nie bylo okladow z mlodej piersi :gwizdanie:

to nie ma co ryzykować :thumbdown:

pyndla juz umyłeś z tej okazji ??

Opublikowano

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11501318 :wtf:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:47_________________________________________________

wp***dol to moze nie ale juz by nie bylo okladow z mlodej piersi :gwizdanie:

to nie ma co ryzykować :thumbdown:

pyndla juz umyłeś z tej okazji ??

dopiero z pracy wrocilem i zrobilem sobie kawe ale wszystko w swoim czasie :cool1:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:48_________________________________________________cos chyba dobra sciema z tym przebiegiem, na bank krecony :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Adaś szpszedaje padaczke ???

dopiero z pracy wrocilem i zrobilem sobie kawe ale wszystko w swoim czasie :cool1:

miałeś nocke ??? i nie idziesz ziuziu ??

a ja byłem wczoraj na koncercie Dody :kox: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

polozylem sie spac o 12 bo telefon ogarnialem i obudzilem sie o 9.30 :gwizdanie:

wziales mi autograf??

Opublikowano

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11501318 :wtf:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:47_________________________________________________

wp***dol to moze nie ale juz by nie bylo okladow z mlodej piersi :gwizdanie:

to nie ma co ryzykować :thumbdown:

pyndla juz umyłeś z tej okazji ??

dopiero z pracy wrocilem i zrobilem sobie kawe ale wszystko w swoim czasie :cool1:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:48_________________________________________________cos chyba dobra sciema z tym przebiegiem, na bank krecony :kox: :gwizdanie:

Nawet widać kto na spoty przyjeżdża ;-)

Opublikowano

wziales mi autograf??

nie, ale zostawiłem sobie na pamiątke zużytą prezerwatywe :decayed:

dobra impra była , miałem vipowskie zaproszenie piwo/wóda free , no i mój niedoszły szwagier sie zayebał na maxa a równo pilismy , no i zielone szło cały czas a to mu nie słuzy w połączeniu z alko :gwizdanie:

polozylem sie spac o 12 bo telefon ogarnialem i obudzilem sie o 9.30 :gwizdanie:

to gdzie ty w koncu robisz : serwis GSM czy pogotowie ?? :gwizdanie:

Opublikowano

ooo stary ile ja mam fakultetow :kox:

moj kumpel chodzil z nia do liceum i dawala wszystkim rowno. szczegolnie w kiblach na imprezach :gwizdanie:

Opublikowano

moj kumpel chodzil z nia do liceum i dawala wszystkim rowno. szczegolnie w kiblach na imprezach :gwizdanie:

moge potwierdzic ze zostało jej to do dzisiaj :good:

ale odjeżdżała Q7 :gwizdanie:

Opublikowano

jak kiedys sobie kupie Q7 to dam ci potrzymac kluczyki :gwizdanie:

Opublikowano

jak kiedys sobie kupie Q7 to dam ci potrzymac kluczyki :gwizdanie:

mnie sie nie widza takie auta :thumbdown:

Opublikowano

ja to lubie :kox: rodzinne auto. robilem sobie kiedys kalkulacje na takiego Q7 to mi wyszlo prawie 800k zl za nowe :gwizdanie: ale nawet nie full opcja

Opublikowano

Buba dawaj tą swoją niewiastę do Pałacu Miłości Poziomka w Nadarzynie :good:

A ty sobie pojedziesz na spotkanie z moskalem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.