Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

proponuje zeby identyfikatory kazdy nosil :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

proponuje zeby identyfikatory kazdy nosil :wink4:

dosyć, w pracy kazali :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Żółwik :kox::drinks:

Opublikowano

to 2,5 też odpada, zostaje tylko 3.0

fajnie by było ale podobno te pierwsze to tak samo jak i 2.5 awaryjne a z tego co udało mi się wyczytać na forum to ostatnie z lat 2003-2004 już były poprawione i nie miały chorób dzieciństwa :>

Siema,

Jak zapodasz wirusa to w 1,9 Q nie ma tragedii. Dosyć sprawnie się przemieszcza.

no też prawda ale do 2.5 też można nieprawdaż?? :> a chciałbym pogadac z ludźmi którzy mogli by mi troche uswiadomić wszystko żebym miał w miare poukładane wszystko żeby kupić coś porządnego i żebym z trgo zadowolony był dlatego chce do was wpaść, no i się przedstawie napewno :>

Opublikowano

Eeee.. myśleliśmy, że chcesz wpaść bo jesteś towarzyski, a Ty wpadasz tylko dlatego, że potrzebujesz informacji..

-- To Ja nie przyjeżdżam. Nie będę się fatygował.

Opublikowano

no też prawda ale do 2.5 też można nieprawdaż?? :> a chciałbym pogadac z ludźmi którzy mogli by mi troche uswiadomić wszystko żebym miał w miare poukładane wszystko żeby kupić coś porządnego i żebym z trgo zadowolony był dlatego chce do was wpaść, no i się przedstawie napewno :>

Nie dowiesz się za wiele ....

Nie będzie mnie dzisiaj :lol1:

No, chyba że Redżi coś podpowie :decayed:

Opublikowano

A jedzie w ogóle ktoś w te śniegi i korki ? :kox:

Opublikowano

BTW: na spoty to przyjeżdża jakieś V6 2.5 ti-di-aj?

Czy same sieczkarnie 1.9? :kox:

Opublikowano

Żółwiu - najlepszego :hi:

[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 16:24:40_________________________________________________

Q nie Q , ale wczoraj tak sie wjebałem w zaspe że masakra , 4 kółka w powietrzu i lipa , nie mogłem drzwi otworzyć :P dobrze że koło domu to łopatkę miałem :D

To samo wczoraj wieczorem zrobiłem z X1.

W garniaku ze szpadlem pod autem sie grzebałem :polew:

[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 16:26:00_________________________________________________

P.S. Podpiszcie mnie pod mailem, który piszecie do Żółwia - wiem, ze się chłopak wzruszy :decayed:

Opublikowano

A jedzie w ogóle ktoś w te śniegi i korki ? :kox:

Chętnie bym przyjechał ale jestem już na na bani :decayed:

Ciasteczka, prezenty i oczywiście pyszna wódeczka w pracy :decayed:

Opublikowano

Nie będzie mnie dzisiaj :lol1:

Rezasz trzeci BT ? :naughty::kox:

No, chyba że Redżi coś podpowie :decayed

A co ja wiem..Tyś jest mistrzem w przekazywaniu ohów i ahów na temat 2.5 :decayed:

Męsko :D

Opublikowano

I mnie nie bedzie też. padam dzisiaj na pysk i nie chce stac i zamulać. Za tydzień się pojawię z niespodzianką :naughty:

Opublikowano

Za tydzień się pojawię z niespodzianką :naughty

Kupiłeś nowe kapsle do forta ? :tongue4:

Opublikowano

A jedzie w ogóle ktoś w te śniegi i korki ? :kox:

Ja tam jak zwykle bede :decayed:
Opublikowano

A jedzie w ogóle ktoś w te śniegi i korki ? :kox:

Ja tam jak zwykle bede :decayed:

no nie w to nie uwierze :):polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A jedzie w ogóle ktoś w te śniegi i korki ? :kox:

Ja tam jak zwykle bede :decayed:

Może lepiej spotkamy się pod pocztą w Otrębusach ? :kox::polew:

Las jest niedaleko to i się dresiarza wywoła :polew:

Opublikowano

dzięki za życzenia chłopaki :good:

wiciu wzruszyłem się :wink4:

poziu ponad 60 strzeliło ale jakoś się trzymam

wnuczki już do szkoły prowadzam :decayed:

widzę, że już kolega analek1 odbierał zyczenia za mnie :polew:

Opublikowano

dzięki za życzenia chłopaki :good:

wiciu wzruszyłem się :wink4:

poziu ponad 60 strzeliło ale jakoś się trzymam

wnuczki już do szkoły prowadzam :decayed:

widzę, że już kolega analek1 odbierał zyczenia za mnie :polew:

nie jestes w arkadii zeby swietowac??

Opublikowano

dzięki za życzenia chłopaki :good:

wiciu wzruszyłem się :wink4:

poziu ponad 60 strzeliło ale jakoś się trzymam

wnuczki już do szkoły prowadzam :decayed:

widzę, że już kolega analek1 odbierał zyczenia za mnie :polew:

Z Żółwikiem świętujemy na Torwarze. Wszystkiego naj mordo :buziak:
Opublikowano

nie jestes w arkadii zeby swietowac??

jestem ale ...... w domu na L4 :decayed:

sęks Norbusiu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.