Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też się nad tym zastanawiam. I nie wiem czy mam się odwoływać czy nie.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja swoje BFC 2.5 wspominam bardzo dobrze. Podczas ponad 2 lat użytkowania nie miałem absolutnie żadnych problemów. W życiu nie zamieniłbym na 4 cylindrowego 1.9.

bo nigdy nie miałeś 4 cylindrowego 1,9 :decayed::wink4:

ale mówiąc poważnie - kultura pracy 1,9 mnie wk***ia - koszty 2,5 TDI również .. trzeba wybrać pomiędzy komfortem a ekonomika i nie ma co dłużej pierdzieć w temacie rzeka ...

Opublikowano

Wybór jest tylko jeden , 3.0 TDI :kox:

Opublikowano

Wybór jest tylko jeden , 3.0 TDI :kox:

w budzie A6 ... to małe gówno A4 też się nudzi :decayed:

Opublikowano

Ale A4 za***rdala , a w A6 jakoś jedzie :)

Opublikowano

Wybór jest tylko jeden , 3.0 TDI :kox:

He he he

To sobie poczytajcie na forum a6 o kłopotach właścicieli z tym silnikiem. 2.5 to przy nim mała miki :decayed::naughty:

EOT

Opublikowano

To ciekawe bo mi się nic nie dzieje , w firmie mam A6 i tez gicio.

Opublikowano

Traktory :gwizdanie:

Opublikowano

Traktory :gwizdanie:

:good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

... które same nie miały V6 ale na forum o tym czytały :tongue4:

Gdzie tam czytały... słyszały od kolegi kolegi, który chyba gdzieś czytał na jakimś forum o przypadłościach zaniedbywanego 2.5 w jakiejś B5. Czy ze zrozumieniem? Wątpię.

Ja swoje BFC 2.5 wspominam bardzo dobrze. Podczas ponad 2 lat użytkowania nie miałem absolutnie żadnych problemów. W życiu nie zamieniłbym na 4 cylindrowego 1.9.

Ja na swojego też nigdy nie narzekałem.

:decayed:

Opublikowano

Andrzejku asie połączeń w systemie Double BT, oraz specu od wszelkich 2.5 Tdi..którego się chwali..bo się go niestety ma :decayed::tongue4:

Pitolenie i tyle

Do jednego wora pod nazwą "2,5 tdi" wrzuca się kilka modeli silnika. I zazwyczaj robią to osoby, które same nie miały V6 ale na forum o tym czytały :tongue4:

Wiedziałeś o tym, że pierwsze V6 AFB produkować zaczęto w 1997 roku? I jest to niby to samo co BAU/BCZ/BDG/BDH z 2003 roku?

EOT

Jakby te kible były dobre to auta z tymi silnikami nie leciały by na łeb na szyję..na ryj cenowo :naughty:

Tyle w temacie :hi:

Traktory :gwizdanie:

:doh1: :nose:

Opublikowano
  • Autor

Traktory :gwizdanie:

nie wszyscy mają służbowe auta :gwizdanie:

gdybyś robił 200km dziennie, inaczej inaczej byś śpiewał :nose:

Opublikowano

Jakby te kible były dobre to auta z tymi silnikami nie leciały by na łeb na szyję..na ryj cenowo :naughty:

Tyle w temacie :hi:

Bo Pyrlandia to nie jest normalny kraj :nose:

Tyle w temacie II :decayed:

Opublikowano

Traktory :gwizdanie:

nie wszyscy mają służbowe auta :gwizdanie:

gdybyś robił 200km dziennie, inaczej inaczej byś śpiewał :nose:

Na benzynie czy elpedzi?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Traktory :gwizdanie:

nie wszyscy mają służbowe auta :gwizdanie:

gdybyś robił 200km dziennie, inaczej inaczej byś śpiewał :nose:

Na benzynie czy elpedzi?? :gwizdanie:

obojętnie, bo nie wyobrażam sobie tankować co drugi dzień, jeszcze biorąc pod uwagę pojemność bagażnika (która ma w moim przypadku dość istotne znaczenie) to eLPeGe wchodzi w rachubę tylko i wyłącznie w A6 :wink4:

Opublikowano

Ale o so k**wa chodzi :decayed:

Opublikowano

Traktory :gwizdanie:

nie wszyscy mają służbowe auta :gwizdanie:

gdybyś robił 200km dziennie, inaczej inaczej byś śpiewał :nose:

na gazie? w trasie? 13 litrow gazu przy zapierdalaniu

[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 22:59_________________________________________________

Traktory :gwizdanie:

nie wszyscy mają służbowe auta :gwizdanie:

gdybyś robił 200km dziennie, inaczej inaczej byś śpiewał :nose:

Na benzynie czy elpedzi?? :gwizdanie:

obojętnie, bo nie wyobrażam sobie tankować co drugi dzień, jeszcze biorąc pod uwagę pojemność bagażnika (która ma w moim przypadku dość istotne znaczenie) to eLPeGe wchodzi w rachubę tylko i wyłącznie w A6 :wink4:

butla w dojazdówce, zapasu nie wożę bo po co

Opublikowano

Traktory :gwizdanie:

nie wszyscy mają służbowe auta :gwizdanie:

gdybyś robił 200km dziennie, inaczej inaczej byś śpiewał :nose:

Na benzynie czy elpedzi?? :gwizdanie:

obojętnie, bo nie wyobrażam sobie tankować co drugi dzień, jeszcze biorąc pod uwagę pojemność bagażnika (która ma w moim przypadku dość istotne znaczenie) to eLPeGe wchodzi w rachubę tylko i wyłącznie w A6 :wink4:

:thumbup:

Kurfa..koleś oglądał moją furmankę w czwartek..i dziś dowiedziałem się, że kupił se dżakondę...ale w dyzlu :blink:

Opublikowano

a wogóle osłona silnika w drobny mak :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.