Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 12:12_________________________________________________

Buba dawaj tą swoją niewiastę do Pałacu Miłości Poziomka w Nadarzynie :good:

A ty sobie pojedziesz na spotkanie z moskalem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie starczylo by ci sil witalnych :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 12:13_________________________________________________Poziu prawie jak w jankach :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yrB :hi:

:good:

Ogarniałem Q7 jakiś czas temu.. :kox:

[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 13:47_________________________________________________profile-photo-442835.untitled..jpg

profile-photo-442694.martyna2..jpg

[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 13:53_________________________________________________837241

5.jpg

profile-photo-401266.DSC00008..jpg[img][/img]

Opublikowano

gramy w skojarzenia??

Bardzo zły pies

Opublikowano

PIXI

:decayed:

Opublikowano

jestem nowy i chciałbym wpaść w ten wtorek i pogadać jeśli można oczywiście?? bo chciałbym kupić sobie b6 w TDI i mam dylemat apropo silnika 2.5, myślę że ktoś pomoże?? :gwizdanie:

Opublikowano

mam dylemat apropo silnika 2.5, myślę że ktoś pomoże?? :gwizdanie

Pogadaj z Flyerem :decayed:

Ps. Nie kupuj tego :wink4:

Opublikowano

PIXI

:decayed:

:baseball::takiego::ssij:

Opublikowano

jestem nowy i chciałbym wpaść w ten wtorek i pogadać jeśli można oczywiście?? bo chciałbym kupić sobie b6 w TDI i mam dylemat apropo silnika 2.5, myślę że ktoś pomoże?? :gwizdanie:

Do czego potrzebujesz te autko?

Opublikowano

jestem nowy i chciałbym wpaść w ten wtorek i pogadać jeśli można oczywiście?? bo chciałbym kupić sobie b6 w TDI i mam dylemat apropo silnika 2.5, myślę że ktoś pomoże?? :gwizdanie:

Do czego potrzebujesz te autko?

podobno chce wozić towar na powązki :kox: :kox: :kox::polew:

Opublikowano

jestem nowy i chciałbym wpaść w ten wtorek i pogadać jeśli można oczywiście?? bo chciałbym kupić sobie b6 w TDI i mam dylemat apropo silnika 2.5, myślę że ktoś pomoże?? :gwizdanie:

Do czego potrzebujesz te autko?

podobno chce wozić towar na powązki :kox: :kox: :kox::polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: bry [br]Dopisany: 15 Luty 2010, 06:52_________________________________________________

bo chciałbym kupić sobie b6 w TDI i mam dylemat apropo silnika 2.5, myślę że ktoś pomoże?? :gwizdanie:

są dwa warunki które trzeba spełnić kupując audi. po pierwsze nie kupuje sie dizli , no a jak juz popełnisz nie daj boże ten karygodny błąd to nigdy z silnikiem 2,5 , brak mocy , mała możliwość rozwoju jednostki. pogadaj z flajerem on chce sprzedać swoje auto , ciebie jeszcze w sumie nie zna więc na bank bedzie chciał ci go wcisnąć jako bezwypadkowy i wogóle och ach :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

:hi:

Byłem na Torwarze, były kiełbaski i ognicho

Tylko Poźka nie było :mysli: Gdzieś Ty był w tym czasie...

depilacjaporosyjsku.jpg

Opublikowano

mam dylemat apropo silnika 2.5, myślę że ktoś pomoże?? :gwizdanie

Pogadaj z Flyerem :decayed:

Ps. Nie kupuj tego :wink4:

Zależy który rocznik

Ragga się nie zna, jeździ jakimś cifem :naughty::decayed:

Opublikowano

yo

Andy - a Ty za co kropa wyłapałeś :naughty:

Opublikowano

a właśnie Andy rozbójniku :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

yo

Andy - a Ty za co kropa wyłapałeś :naughty:

Moderator na "N" jesta jakiś taki nerwowy .... :naughty::lol1:

Oczywiście za niewinność :decayed:

Opublikowano

Jedziesz, Nosferski :naughty::decayed:

Dawaj nagrodę :kox:

warnwarn.gifOT

za to ????

Opublikowano

Chciał to ma :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.