Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na jakich stronach szukasz??

www.makarony.pl :naughty:

ewentualnie www.redtube.com

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na jakich stronach szukasz??

www.makarony.pl :naughty:

ewentualnie www.redtube.com

Twoje upodobania juz znam. Teraz czekam co ragga napisze :naughty:

Opublikowano

Twoje upodobania juz znam. Teraz czekam co ragga napisze :naughty:

Odezwał się zoofil.. :naughty:

Opublikowano

na jakich stronach szukasz??

W gassecie :decayed:

Opublikowano

ciekawe zestawienie :kox:

Opublikowano

Ta szkoda, że ni c**ja nie rozmiem :kox:

Opublikowano

Ta szkoda, że ni c**ja nie rozmiem :kox:

to obejrzyj bez dzwięku :wink4::decayed:

Opublikowano

Ta szkoda, że ni c**ja nie rozmiem :kox:

to obejrzyj bez dzwięku :wink4::decayed:

:mysli:

Opublikowano

Wyszło szydło z worka

tak na marginesie Elb, to zamiast śmigać u Wróbla wolę się na salsie z kolegami popląsać ;)

Tu nie chodzi o koleżanki, tu chodzi o kolegów :shocked:

:kox::lol1:

====

Nie żebym miał coś przeciwko. Ale żyć w takim zakłamaniu? "Giejnia" itp?

Opublikowano

Odezwał się ten co ma w swojej furze Q :polew:

Q to stan umysłu a nie zawieszenia :cool1:

+20 do szaleństwa i ogień do przodu :evil: ..albo do rowu :polew:

JaroD

Opublikowano

..ale się opierdalacie..włażę tu 3 raz i tylko jeden post przybył :kwasny:

..a myślałem, że się pośmieje z jakichś wrzutów :lol1:

Opublikowano
:hi: bry brymowicze
Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa:
Opublikowano

doBRY :hi:

macie wrzuta na dobry początek dnia :polew::decayed:

Spotyka się dwóch gości w barze. Nie widzieli się parę lat. Siedli przy ladzie i piją piwka. Po paru przychodzi czas na zwierzenia:

- Słuchaj stary. Widzę, że Ty nie masz problemu z podrywaniem dziewczyn, ja to nawet jak jakaś mi się spodoba, to nie wiem co mam do niej powiedzieć.

- A widzisz tą blondynę co wchodzi do kibla?

- No widzę.

- Fajna?

- No za@@@ista.

- To podejdź pod kibel, jak wyjdzie powiedz "cześć", a potem pierwsze co Ci przyjdzie do głowy i rozmowa jakoś się sklei.

Tak też zrobił. Wychodzi blondyna, a gość ją zatrzymuje:

- Cześć.

- No hej - Odpowiada blondyna.

- Srałaś?

--

Mąż do żony:

-Kochanie powiedz mi coś takiego co mnie jednocześnie podbuduje i w***i.

Żona: - masz większego ku**sa niż twój brat...

--

Matka z Jasiem w sklepie. Jasiu woła do mamusi:

-Mamo, mamo, kup mi coś do jedzenia!

-Nie synku, zaraz będziemy w domu, to coś zjesz...

Po chwili synek próbuje ponownie:

-Mamo, mamo..Kup mi coś do picia!

-Nie Jasiu - zaraz będziemy w domu to się napijesz...

Na to odzywa się facet zza pleców matki:

-Niech mu pani kupi arbuza to się i naje i napije..

Na to matka szybko odpowiada

- A zwal se pan konia nogami to se i potańczysz i poru**asz...

--

Jasio przychodzi do domu:

-Mamo, ja chce ciastko.

-Weź sobie, leży na stole.

-Ale mamo! Ja nie mam rączek!

- Nie ma rączek, nie ma ciastek!

Opublikowano

ale suchary :decayed:

Opublikowano

:hi:

ale fajnie slisko jest. ASR OFF i ogien po poznanskiej :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Srebrny z Grodziska :mysli:

... nie.. To nie Ja.. :wink4:

Opublikowano

hejka

komu dzisiaj machałam na Al. Krakowskiej ok 8;30 - srebrny avant b6 z ramkami na nr WGR-czy coś takiego-

yy uważaj

mamy nowych modów

zaraz dostaniesz warnwarn.gif za OT :cool1: hihihihi :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.