Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: dziewczynki
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Doobry :hi:

Opublikowano

Chciał to ma :)

ale to był twój pierwszy raz ????

Opublikowano

Chciał to ma :)

ale to był twój pierwszy raz ????

Ale czyj "pierwszy raz"?

Jego czy mój?

Opublikowano

Jedziesz, Nosferski :naughty::decayed:

Dawaj nagrodę :kox:

warnwarn.gifOT

za to ????

zapomnial tylko wrzucic co bylo wczesniej :gwizdanie:

Opublikowano

Chciał to ma :)

ale to był twój pierwszy raz ????

Ale czyj "pierwszy raz"?

Jego czy mój?

Pana moderatora naturalnie

Opublikowano

Jedziesz, Nosferski :naughty::decayed:

Dawaj nagrodę :kox:

warnwarn.gifOT

za to ????

zapomnial tylko wrzucic co bylo wczesniej :gwizdanie:

Co wcześniej ?

Chciał to ma :)

ale to był twój pierwszy raz ????

Ale czyj "pierwszy raz"?

Jego czy mój?

Pana moderatora naturalnie

Naturalnie - NIE :tongue4:

Opublikowano

Naturalnie - NIE :tongue4:

no nie pierd.ol że ostatnio Ragusiowi kropka tez wsadziłeś :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Jedziesz, Nosferski :naughty::decayed:

Dawaj nagrodę :kox:

warnwarn.gifOT

jaki post byl wczesniej :gwizdanie:

Opublikowano

Naturalnie - NIE :tongue4:

no nie pierd.ol że ostatnio Ragusiowi kropka tez wsadziłeś :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Zwariowałeś. :kox:

Jedziesz, Nosferski :naughty::decayed:

Dawaj nagrodę :kox:

warnwarn.gifOT

jaki post byl wczesniej :gwizdanie:

A po co ? :)

Opublikowano

mam dylemat apropo silnika 2.5, myślę że ktoś pomoże?? :gwizdanie

Pogadaj z Flyerem :decayed:

Ps. Nie kupuj tego :wink4:

Zależy który rocznik

Ragga się nie zna, jeździ jakimś cifem :naughty::decayed:

..ale co To ma do rzeczy ?

Andrzejku asie połączeń w systemie Double BT, oraz specu od wszelkich 2.5 Tdi..którego się chwali..bo się go niestety ma :decayed::tongue4:

Naturalnie - NIE :tongue4:

no nie pierd.ol że ostatnio Ragusiowi kropka tez wsadziłeś :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Co Ty..to taki jeden nietutejszy służbista :decayed::tongue4:

Opublikowano

Co Ty..to taki jeden nietutejszy służbista :decayed::tongue4:

Wihajster ????

Opublikowano

Co Ty..to taki jeden nietutejszy służbista :decayed::tongue4:

Wihajster ????

Gdzie tam.. Chudineziak :tongue4:

Opublikowano

Nadgorliwiec :decayed:

Opublikowano

Gdzie tam.. Chudineziak :tongue4:

Jak to sie w wojsku mówiło na kociarstwo po obcince które lekko zaczeło kozaczyć : NAJEBAŁO PRĄDU W KITE ????

Opublikowano

Gdzie tam.. Chudineziak :tongue4:

Jak to sie w wojsku mówiło na kociarstwo po obcince które lekko zaczeło kozaczyć : NAJEBAŁO PRĄDU W KITE ????

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dostałem coś takiego :angry:

mandat.jpg

Czy to jest słuszne z prawem?

A tak a propo to znalazłem to:

http://moto.money.pl/taryfikator-mandatow/

punkt 139, według tego dostałem mandat.

Opublikowano

Andrzejku asie połączeń w systemie Double BT, oraz specu od wszelkich 2.5 Tdi..którego się chwali..bo się go niestety ma :decayed::tongue4:

Pitolenie i tyle

Do jednego wora pod nazwą "2,5 tdi" wrzuca się kilka modeli silnika. I zazwyczaj robią to osoby, które same nie miały V6 ale na forum o tym czytały :tongue4:

Wiedziałeś o tym, że pierwsze V6 AFB produkować zaczęto w 1997 roku? I jest to niby to samo co BAU/BCZ/BDG/BDH z 2003 roku?

EOT

Opublikowano

Dostałem coś takiego :angry:

Ale Ci przyjebali :blink:

Nie rozumiem dlaczego podpięli Ci art. 97KW.

(Kto wykracza przeciwko innym przepisom o bezpieczeństwie lub o porządku ruchu na drogach publicznych,

podlega karze grzywny do 3.000 złotych albo karze nagany.) :mysli:

A nie tylko art. 47 ? :mysli: - mandat z taryfikatora 100zł.

Opublikowano

... które same nie miały V6 ale na forum o tym czytały :tongue4:

Gdzie tam czytały... słyszały od kolegi kolegi, który chyba gdzieś czytał na jakimś forum o przypadłościach zaniedbywanego 2.5 w jakiejś B5. Czy ze zrozumieniem? Wątpię.

Ja swoje BFC 2.5 wspominam bardzo dobrze. Podczas ponad 2 lat użytkowania nie miałem absolutnie żadnych problemów. W życiu nie zamieniłbym na 4 cylindrowego 1.9.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.