Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wpada ktoś dzisiaj do mnie na wódke? :naughty:

ja bede całą noc pukał więc odpadam :gwizdanie:

Jak Ty to i Księgowy :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak Ty to i Księgowy :polew: :polew: :polew:

nie nie nie , dzisiaj jedziemy solówki :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja będę pukał jutro :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 14:38_________________________________________________

Jak Ty to i Księgowy :polew: :polew: :polew:

nie nie nie , dzisiaj jedziemy solówki :wink4: :gwizdanie:

już nie pier**l bo zazwyczaj jak robimy solówki to zawsze mamy skypa włączonego z kamerką :kox: :kox: :naughty:

Opublikowano

już nie pier**l bo zazwyczaj jak robimy solówki to zawsze mamy skypa włączonego z kamerką :kox: :kox: :naughty:

zgadzam sie z toba ale to nie to samo co "oko" w "oko" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no to ch*j to pije sam z laskami :naughty:

a potem uderzamy gdzies w miasto. Poziek po raz kolejny uznał, że z szarym człowiekiem jak ja pić nie będzie. Juz się wypłakałem z tego powodu i jest mi lepiej :polew:

Opublikowano

no to ch*j to pije sam z laskami :naughty:

jestem o 20:00

:bag:

Opublikowano

hehehe

Opublikowano

moskal nie widze Cie :P

Voucher - jutro Ci sprawdze na a3-club.net czy czegoś sensownego nie ma. dzisiaj juz pije to mi sie nie chce.

Wasze zdrowie.

Opublikowano

Spoko, dzięki. Zdrówko :drunk:

Opublikowano

Ja będę pukał jutro :decayed: :decayed: :decayed:

Pukasz zanim wejdziesz ? :decayed: Czy wbijasz bez pytania ? :polew::decayed::naughty::polew:

Opublikowano

Kali... Przeglądasz czasem pocztę? Czy nie chce Ci się odpisać :naughty:

Opublikowano

Yo znaleźli by się chętni na jakiś spot ? Jak tak to będę na parkingu przy kościele w Dolinie Służewieckiej o 15:40 :kox: :gwizdanie:

Daje fotkę o które miejsce mi chodzi jak by chciał się ktoś zjawić :kox:http://www.iv.pl/images/85622183341123507929.jpg

Opublikowano

Yo znaleźli by się chętni na jakiś spot ? Jak tak to będę na parkingu przy kościele w Dolinie Służewieckiej o 15:40 :kox: :gwizdanie:

Daje fotkę o które miejsce mi chodzi jak by chciał się ktoś zjawić :kox:http://www.iv.pl/images/85622183341123507929.jpg

:kox:

Opublikowano

Yo znaleźli by się chętni na jakiś spot ? Jak tak to będę na parkingu przy kościele w Dolinie Służewieckiej o 15:40 :kox: :gwizdanie:

Daje fotkę o które miejsce mi chodzi jak by chciał się ktoś zjawić :kox:http://www.iv.pl/images/85622183341123507929.jpg

Na bank będzie Adamoo, ono, ja i Norbi :decayed:

Opublikowano

Yo znaleźli by się chętni na jakiś spot ? Jak tak to będę na parkingu przy kościele w Dolinie Służewieckiej o 15:40 :kox: :gwizdanie:

Daje fotkę o które miejsce mi chodzi jak by chciał się ktoś zjawić :kox:http://www.iv.pl/images/85622183341123507929.jpg

Na bank będzie Adamoo, ono, ja i Norbi :decayed:

Same VIPy :naughty:

Opublikowano

Yo znaleźli by się chętni na jakiś spot ? Jak tak to będę na parkingu przy kościele w Dolinie Służewieckiej o 15:40 :kox: :gwizdanie:

Daje fotkę o które miejsce mi chodzi jak by chciał się ktoś zjawić :kox:http://www.iv.pl/images/85622183341123507929.jpg

Na bank będzie Adamoo, ono, ja i Norbi :decayed:

Same VIPy :naughty:

Norbi nie chciał VIPa...powiedział, że pier***i jak ja mam VIPa to on nie chce :naughty:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Yo znaleźli by się chętni na jakiś spot ? Jak tak to będę na parkingu przy kościele w Dolinie Służewieckiej o 15:40 :kox: :gwizdanie:

Daje fotkę o które miejsce mi chodzi jak by chciał się ktoś zjawić :kox:http://www.iv.pl/images/85622183341123507929.jpg

Na bank będzie Adamoo, ono, ja i Norbi :decayed:

Też wpadnę. Nowym RS4.

:polew:

Opublikowano

stały skład :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.