Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:good: :good:

:notworthy: :notworthy:

Ale to tak jak piszesz na wiosnę :kox::hi:

Wcześniej napiszę PW :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemano dziewuchy :naughty:PIXI kiedy demontaż listewek :D

Opublikowano

Siema Musti przyjedz jutro na spota to pomogę zdemontować listwy ...za free :kox:

Opublikowano

Adaś jutro nie da rady bo robię do 22 na weekend się zgadamy najwyżej w WPR :D TEL <

Opublikowano

Adaś jutro nie da rady bo robię do 22 na weekend się zgadamy najwyżej w WPR :D TEL <

Ok :good:

Opublikowano

siema dziewuszki :hi:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 06:35_________________________________________________

kumuś wp***dol spuszcze jak do jutra nie dostanę PW co i jak z wyjazdem do Piczki z Lubartowa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja bym pojechał ale mi nikt nie proponował :gwizdanie:

Pany..przyjdzie wiosna..rozłożę namioty na kostce przed domem i zapraszam śmiało :kox: :kox: Bo w sezonie zimowym jedna para to max :disgust::kwasny:

Będzie można zrobić jakieś mocno zakrapiane barbekju or bonfajer :naughty: :naughty: :naughty:

Taka agroturystyka, że się posracie ze szczęścia we wszystkich kolorach tęczy ( od odbitej kostki brukowej ) :lol1::polew:

:bag:

Opublikowano

Pany ..mata coś na przeziębienie ??

Bo w łikend mam fajnych gości :kox: :kox: :kox: :kox:

Tami Flu, na receptę, kosztuje stówkę ale to jedyny lek, który na 100% wyleczy Cię w 3-4 dni.

Opublikowano

sie nauczyli chowac glowe w piasek :bag:

Opublikowano

kumuś wp***dol spuszcze jak do jutra nie dostanę PW co i jak z wyjazdem do Piczki z Lubartowa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jakie PW. :mysli:

Co za okazja ? :gwizdanie:

Opublikowano

:bag:

Że co ..że nie podoba Ci się pomysł agroturystyki ? :decayed:

Tami Flu, na receptę, kosztuje stówkę ale to jedyny lek, który na 100% wyleczy Cię w 3-4 dni.

Podjechałem wczoraj do Thera Flu i jak ręką odjął ..tfu tfu :kox:

kumuś wp***dol spuszcze jak do jutra nie dostanę PW co i jak z wyjazdem do Piczki z Lubartowa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jakie PW. :mysli:

Co za okazja ? :gwizdanie:

To już chyba można oznajmić publicznie.. Michał P. poprosił Krystynę o rękę..po 5 latach i wielkich namowach ze strony kolegów :)

Gratuluję Michaś :kox::naughty:

Opublikowano

To już chyba można oznajmić publicznie.. Michał P. poprosił Krystynę o rękę..po 5 latach i wielkich namowach ze strony kolegów :)

Gratuluję Michaś :kox::naughty:

Ja też Gratuluję !! :kox:

Podobno ogoliłeś nawet mordę i zdjąłeś dresy :good: 100% kultury :D

Opublikowano

To już chyba można oznajmić publicznie.. Michał P. poprosił Krystynę o rękę..po 5 latach i wielkich namowach ze strony kolegów :)

Gratuluję Michaś :kox: :naughty

No no gratulacje :)

To już chyba można oznajmić publicznie.. Michał P. poprosił Krystynę o rękę..po 5 latach i wielkich namowach ze strony kolegów :)

Gratuluję Michaś :kox::naughty:

Ja też Gratuluję !! :kox:

Podobno ogoliłeś nawet mordę i zdjąłeś dresy :good: 100% kultury :D

No to jednak prawda ze sie zeni :kox:
Opublikowano

To już chyba można oznajmić publicznie.. Michał P. poprosił Krystynę o rękę..po 5 latach i wielkich namowach ze strony kolegów :)

Gratuluję Michaś :kox::naughty:

Ja nic o tym nie wiem, a K. w ciąży na pewno nie jest ... jeszcze :naughty: :naughty: :naughty:

Podobno ogoliłeś nawet mordę i zdjąłeś dresy :good: 100% kultury :D

Kłamiesz ... morda dalej zarośnięta, a dres to jego symbol rozpoznawczy, z którym się nie rozstaje (ciemny kolor na pon-sob, a biały na niedzielę) :kox::naughty::polew:

Opublikowano

:bag:

Że co ..że nie podoba Ci się pomysł agroturystyki ? :decayed:

podoba :wink4:

Opublikowano

Dementuję plotki o jakimś tam giejowskim ślubie :gwizdanie:

I hamować mi tu bajere, kozie bobki :naughty:

Opublikowano

Ja nic o tym nie wiem, a K. w ciąży na pewno nie jest ... jeszcze :naughty: :naughty: :naughty:

A kto wiedział :disgust:

Jak zwykle powiedział po fakcie... zaręczyny odbyły się w restauracji " Galeon" :wink4:

Oficjalnie Krycha oblała go sokiem pomarańczowym, strzelił soczystego liścia w Twarz...a pierścionek wrzuciła do puszki z napiwkami bo podobno Poziek kupił ....

Syrkonięę :bag:

Opublikowano

Starcy głoszą, że Echo tego Plaskacza do dzisiaj unosi się gdzieś w Nadarzyńskich Lasach.. I biada temu kto go usłyszy :polew: :polew:

Opublikowano

Starcy głoszą, że Echo tego Plaskacza do dzisiaj unosi się gdzieś w Nadarzyńskich Lasach.. I biada temu kto go usłyszy :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.