Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:dziura:

siema Przemo :hi:

gdzies ty tam wlazł ???

Siema :good:

Nerowo tu dzisiaj :kox:

Siedzę i obserwuję :przebiegly:

Opublikowano

Siedzę i obserwuję :przebiegly:

tam bedziesz siedział i obserwował , jebnij po kropku i sie towarzystwo uspokoi , z racji tego ze Ragga ma juz kropka to jego nagrode przydziel Pixi-emu , powiemy staruchowi ze tak miało być i koniec :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

A PIXI powie:

"Achaa.. Nie no spoko.. Jak tak ma być to niech będzie.. Nosfer luzik, Ja to wieeszzz. stary już jestem i z tymi internetowymi rzeczami to nie za bardzo.. Jak coś to syna wołam i mi tak coś ustawia.. Nie no spoko stary, ja tam się o kropka obrażał nie będę :hi: "

:polew:

Opublikowano

słabe :thumbdown:

zakończę to jako ten mądrzejszy :takiego:

:hi::bag:

z racji tego ze Ragga ma juz kropka to jego nagrode przydziel Pixi-emu , powiemy staruchowi ze tak miało być i koniec :gwizdanie: :kox:

:D:kox:

Opublikowano

A PIXI powie:

"Achaa.. Nie no spoko.. Jak tak ma być to niech będzie.. Nosfer luzik, Ja to wieeszzz. stary już jestem i z tymi internetowymi rzeczami to nie za bardzo.. Jak coś to syna wołam i mi tak coś ustawia.. Nie no spoko stary, ja tam się o kropka obrażał nie będę :hi: "

eee , a on nie siedzi gdzieś koło ciebie i ci nie dyktuje ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przecież Nosfer ma dwa konta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Pany..co myślita o tym kondonie ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10792302 :wink4:

Wyglada calkiem calkiem, trzeba zobaczyć z bliska.. Wiesz.. Photoshop robi cuda.. :naughty: :naughty:

Kolorek rzuca sie w oczy.. Wydaje mi sie czy Twoja poprzednia :audi: miala ten sam kolor? [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 14:53_________________________________________________

Wysłał mi kwiaty kurierem :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:bag:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wydaje mi sie czy Twoja poprzednia :audi: miala ten sam kolor?

Niet..to jest jakiś akryl :wink4:

Opublikowano

Miszcze

Opublikowano

Miszcze

Film z serii..dać bananowemu dziecku zabawkę :wink4:

Opublikowano

Miszcze

Film z serii..dać bananowemu dziecku zabawkę :wink4:

:polew:

Bylo kilka dobrych momentów..

Opublikowano

Siedzę i obserwuję :przebiegly:

tam bedziesz siedział i obserwował , jebnij po kropku i sie towarzystwo uspokoi , z racji tego ze Ragga ma juz kropka to jego nagrode przydziel Pixi-emu , powiemy staruchowi ze tak miało być i koniec :gwizdanie: :kox:

A Ty to nie możesz na d*pie usiedzieć :rant: bez zadymy ...[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 17:19_________________________________________________

A PIXI powie:

"Achaa.. Nie no spoko.. Jak tak ma być to niech będzie.. Nosfer luzik, Ja to wieeszzz. stary już jestem i z tymi internetowymi rzeczami to nie za bardzo.. Jak coś to syna wołam i mi tak coś ustawia.. Nie no spoko stary, ja tam się o kropka obrażał nie będę :hi: "

:polew:

Przemo , a Ty Moderator ...wstydż się ...

A tak po za tym :ssij: - cie i :takiego:

Opublikowano

A tak po za tym :ssij: - cie i :takiego:

:bag:

Opublikowano

Pixi - Moskal 1:0 :radocha:

A tak po za tym :ssij: - cie i :takiego:

:bag:

:nabijasie::sesese:

Czekam na drugiego ananaska ( Pana Moderatora ) ... co powie :polew:

Opublikowano

:nabijasie::sesese:

Czekam na drugiego ananaska ( Pana Moderatora ) ... co powie :polew:

ja pier**le , myślałem ze sie naprawde wkurwiłeś

przez chwile zrobiło mi sie ciebie szkoda

:bag:

Opublikowano

Miszcze

uwielbiam oglądać takich "bananowych" dzieciaków :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.