Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dekory założone :oklaski:

niezle niezle :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dekory założone :oklaski:

niezle niezle :good:

byś zajechał jak sie nudzisz , siedze do 13:00 na cargo :wink4:

Opublikowano

Dekory założone :oklaski:

niezle niezle :good:

byś zajechał jak sie nudzisz , siedze do 13:00 na cargo :wink4:

ja jestem w lodzi :wink4: rowery do sezonu musze przygotowac :naughty:

Opublikowano

ja jestem w lodzi :wink4: rowery do sezonu musze przygotowac :naughty:

aaa , no to w takim razie nie przyjeżdżaj :kox:

Opublikowano

Dekory założone :oklaski:

To wpadnij powiesisz u nas jeszcze firanki :polew:

Opublikowano

Dekory założone :oklaski:

niezle niezle :good:

byś zajechał jak sie nudzisz , siedze do 13:00 na cargo :wink4:

ja jestem w lodzi :wink4: rowery do sezonu musze przygotowac :naughty:

jeździsz coś?

Opublikowano

raczej rekreacyjnie :wink4:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 15:12_________________________________________________poszedlem do auta z mysla ze cos w nim pogrzebie.... zaczalem sie zastanawiac co sie ostatnio rozjebalo.

wypalilem fajke i wrocilem do domu bo wszystko dziala...

totalnie bezproduktywny dzien :wallbash:

Opublikowano

Weź coś rozpie*dol :decayed:

Opublikowano

wypalilem fajke i wrocilem do domu bo wszystko dziala...

Jedno słowo komentarza...

AUDI

...i wszystko jasne :good:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 19:50_________________________________________________moskal, mówiłeś coś o dekorach...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

łoooo je...baniutki :polew: :polew: :decayed: :decayed:

Opublikowano

siema , ale gollob cieniuje :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

poszedlem do auta z mysla ze cos w nim pogrzebie.... zaczalem sie zastanawiac co sie ostatnio rozjebalo.

wypalilem fajke i wrocilem do domu bo wszystko dziala...

totalnie bezproduktywny dzien :wallbash:

jak chcesz to możesz u mnie coś podłubać, bo ja nie mam czasu :kwasny:

muszę podpicować furmankę bo czas się z nią pożegnać...

Opublikowano

poszedlem do auta z mysla ze cos w nim pogrzebie.... zaczalem sie zastanawiac co sie ostatnio rozjebalo.

wypalilem fajke i wrocilem do domu bo wszystko dziala...

totalnie bezproduktywny dzien :wallbash:

jak chcesz to możesz u mnie coś podłubać, bo ja nie mam czasu :kwasny:

muszę podpicować furmankę bo czas się z nią pożegnać...

a co bedzie??

Opublikowano
  • Autor

a co bedzie??

jeszcze nie wiem, bo szukam czegoś z homologacją na ciężarowe żeby VAT odpisać, a na allegówno nie ma tego zbyt wiele :kwasny: jakiś swój typ mam, ale jeszcze nie powiem :gwizdanie:

znalazłem B6 1.8T za 28k ale golas totalny, nawet kur... radia nie miał :wallbash:

Opublikowano

zakladaj kratke i bedzie jak TIR :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zakladaj kratke i bedzie jak TIR :naughty:

hehehe żebyś wiedział :gwizdanie:

już mnie powoli moja A4 zaczęła wkur... ale zrobiłem ten magiel i nic już nie cieknie :decayed:

Opublikowano

zakladaj kratke i bedzie jak TIR :naughty:

hehehe żebyś wiedział :gwizdanie:

już mnie powoli moja A4 zaczęła wkur... ale zrobiłem ten magiel i nic już nie cieknie :decayed:

mnie tez moja wk***ia ale nie dlatego ze sie psuje tylko ze nie mozna nia zrobic np tego co Poziek EVO. Totalnie brak jakiegokolwiek fun :confused4:

Opublikowano
  • Autor

przez te codzienne dojazdy, zbrzydła mi trochę jazda samochodem :kwasny:

co innego jak miałem na weekenda do upalania Lagunę III 2.0dCi 150KM :evil: z Władka do Wyszkowa ok 380km ciachnąłem w 3h40min z tankowaniem i hodźdogiem w Ostródzie :decayed:

Opublikowano

przez te codzienne dojazdy, zbrzydła mi trochę jazda samochodem :kwasny:

co innego jak miałem na weekenda do upalania Lagunę III 2.0dCi 150KM :evil: z Władka do Wyszkowa ok 380km ciachnąłem w 3h40min z tankowaniem i hodźdogiem w Ostródzie :decayed:

No no służbowy pojazd :przebiegly: ..... i 380km /3h.40 min ........ :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

poszedlem do auta z mysla ze cos w nim pogrzebie.... zaczalem sie zastanawiac co sie ostatnio rozjebalo.

wypalilem fajke i wrocilem do domu bo wszystko dziala...

totalnie bezproduktywny dzien :wallbash:

jak chcesz to możesz u mnie coś podłubać, bo ja nie mam czasu :kwasny:

muszę podpicować furmankę bo czas się z nią pożegnać...

Pamiętaj, że lampy masz przemontować do mnie, bo nabywca i tak ich nie doceni.

A tak, na spotach będzie mógł przynajmniej część swojej furki pooglądać :decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

znowu pierwszy , ludzie obudźcie sie do chója :kox: :kox: :kox:

poszedlem do auta z mysla ze cos w nim pogrzebie.... zaczalem sie zastanawiac co sie ostatnio rozjebalo.

wypalilem fajke i wrocilem do domu bo wszystko dziala...

totalnie bezproduktywny dzien :wallbash:

jak chcesz to możesz u mnie coś podłubać, bo ja nie mam czasu :kwasny:

muszę podpicować furmankę bo czas się z nią pożegnać...

Pamiętaj, że lampy masz przemontować do mnie, bo nabywca i tak ich nie doceni.

taaa , a kierunek przyklei na kropelke :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.