Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie proszę o pomoc w doprowadzeniu mojej A4 do porządku. Wydaje mi się, że samochód słabo się zbiera za słabo jak na tą moc. Jakiś czas temu boberek podłączał sie pod komp na spocie ale wszystko było ok. Niestety logów sie nie podjął bo nie zna sie na benzynach. Możecie mi polecić kogos z wawy lub okolic najlepiej na spocie zrobić logi oczywiście niebezinteresownie.

Kto najlepiej ożywi mego parcha. Spec od 1,8T potrzebny.

Opublikowano

w maju mogę zerknąć

teraz mam bilans :decayed:

Opublikowano

w maju mogę zerknąć

teraz mam bilans :decayed:

Bardzo chętnie bym go oddał w Twoje ręce więc jak masz czas w maju to mam Cię nękac sysyematycznie czy czekac na odpowiedź z Twojej strony?

Opublikowano

ale spot za***isty był dzisiaj .... piździ, mojito bez % i kurczak jakiś do d*py :decayed:

Opublikowano

w maju mogę zerknąć

teraz mam bilans :decayed:

Bardzo chętnie bym go oddał w Twoje ręce więc jak masz czas w maju to mam Cię nękac sysyematycznie czy czekac na odpowiedź z Twojej strony?

odzywaj się od 3.05 :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:siema: kuciapki :kawa:
Opublikowano

Siema :hi:

mam Cię nękac sysyematycznie czy czekac na odpowiedź z Twojej strony?

musisz robić tak jak ja : zajeżdżasz pod "Castle del Poziek" i dzwonisz na kom ze jestes pod domem i ma wyjść , inaczej jest nie do ruszenia , bedzie sie wymigiwał ze go nie ma , ze ma salse i takie tam popierdółki :kox:

BTW Poziek bede potrzebował twojej pomocy pewnego wieczoru :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś.

Ten pierwszy oznajmia:

- wk***ia mnie to "ś" na końcu. Takie "ś" jest pedalskie, ciotowate i w ogóle. Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź!!! Bo powiadam wam: kto ma "ś" na końcu, ten fujara i gej. Amen.

Łoś zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nic nie poradzisz, w panice szarpie za ramię Rysia.

- Ej, k**wa, powiedz coś. Przecież my nie pedały, prawda?! No powiedz coś! Ryś!

- Ryszard…

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Panowie proszę o pomoc w doprowadzeniu mojej A4 do porządku. Wydaje mi się, że samochód słabo się zbiera za słabo jak na tą moc. Jakiś czas temu boberek podłączał sie pod komp na spocie ale wszystko było ok. Niestety logów sie nie podjął bo nie zna sie na benzynach. Możecie mi polecić kogos z wawy lub okolic najlepiej na spocie zrobić logi oczywiście niebezinteresownie.

Kto najlepiej ożywi mego parcha. Spec od 1,8T potrzebny.

a masz laptopa? jak masz to dawaj PW[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 08:19_________________________________________________A tak wogole to :siema: dziewczynki :wink4:

Opublikowano

BTW Poziek bede potrzebował twojej pomocy pewnego wieczoru :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

znów będziecie jedną dy.... :gwizdanie: :polew: :polew:
Opublikowano

siema :decayed:

Opublikowano

BTW Poziek bede potrzebował twojej pomocy pewnego wieczoru :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

znów będziecie jedną dy.... :gwizdanie: :polew: :polew:

:naughty:

najpierw wchodzi moskal, rozgrzewa :dziura: a potem ja :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

Poziek, kiedy jedziesz do Wróbla?

Opublikowano

Poziek, kiedy jedziesz do Wróbla?

Ale rozetę ? Czy Ułęż ?

3.03 jedziemy do Lublina ale wiem, że wróbel robi Ułęż własnie 3.03.

Jak coś to przeglądaj forum subaru :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Poziek, kiedy jedziesz do Wróbla?

Ale rozetę ? Czy Ułęż ?

3.03 jedziemy...

trochę zaspałeś przez ten bilans :naughty::polew:

Opublikowano

w marcu jedziesz :blink:

Opublikowano

kurfa

3.05 :cool1:

Opublikowano

Poziek, kiedy jedziesz do Wróbla?

Ale rozetę ? Czy Ułęż ?

3.03 jedziemy...

trochę zaspałeś przez ten bilans :naughty::polew:

:decayed: sprawdź raz jeszcze czy za 2008 rok nie zrobiłeś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.