Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek, kiedy jedziesz do Wróbla?

Ale rozetę ? Czy Ułęż ?

3.03 jedziemy...

trochę zaspałeś przez ten bilans :naughty::polew:

Nie, chłopak ma zaplanowane na rok do przodu :cool1:

Taki zawód, taki charakter .... :lol1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fakać się sunie :naughty::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

najpierw wchodzi moskal, rozgrzewa :dziura: a potem ja :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :kox:

masz coś do nadziania na rożen ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

najpierw wchodzi moskal, rozgrzewa :dziura: a potem ja :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :kox:

masz coś do nadziania na rożen ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pogadamy jak się obaczym :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

pogadamy jak się obaczym :cool1: :gwizdanie:

bede w piątek pod wieczór :cool1:

Opublikowano

Ale rozetę ? Czy Ułęż ?

3.03 jedziemy do Lublina ale wiem, że wróbel robi Ułęż własnie 3.03.

Jak coś to przeglądaj forum subaru :wink4:

Ułęż.

3go nie dam rady, ale jak podremontuję zawieszenie to w końcu będę musiał się wybrać. :kox:

Opublikowano

najpierw wchodzi moskal, rozgrzewa :dziura: a potem ja :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :kox:

sloppy seconds .... :naughty:

Opublikowano

najpierw wchodzi moskal, rozgrzewa :dziura: a potem ja :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :kox:

sloppy seconds .... :naughty:

pękło ? :decayed:

Opublikowano

najpierw wchodzi moskal, rozgrzewa :dziura: a potem ja :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :kox:

sloppy seconds .... :naughty:

pękło ? :decayed:

:evil2:

Opublikowano

siema dziewuchy :hi:

kórwa od wczoraj 15:50 nikt nic nie napisał ??? co jest kórwa grane ???? :no:

Opublikowano
:hi: rzekomo wiosna :wink4:
Opublikowano
:hi: wiosna wiosna, rowerki, motorki się ruszyły :naughty:
Opublikowano

ale akcja była przed chwilą :polew: :polew: :polew: :polew:

kierowca podwykonawcy który odwozi od nas z budowy ziemie , po rozładunku nie opuścił kipra i jadąc wirażową zajebał kiprem w wiadukt ul.Poleczki :kox: :kox: :kox: :kox:

W aucie pękła rama , wygięła sie w banana , siłownik i przód kipra w harmonijke , kierowca złamany nos :decayed:

tak wygląda auto :

autoc.th.jpg

a w to zayebał :

wiadukt.th.jpg

Opublikowano

No to niezle :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Siema z rana :hi:

Opublikowano

pełen kox :decayed:

Opublikowano

Dawno tu tego nie było :naughty:

230620.jpg

Opublikowano

ee nie rozj...bał wiaduktu .... lipa. Do poprawki :disgust:

Opublikowano

ee nie rozj...bał wiaduktu .... lipa. Do poprawki :disgust:

zeby konstrukcje wiaduktu naruszyć to by musiał conajmniej Tupolewem za***ać :naughty: :naughty:

Opublikowano

zeby konstrukcje wiaduktu naruszyć to by musiał conajmniej Tupolewem za***ać :naughty: :naughty:

ponoć strasznie miętttkie maszyny te tupolewy :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.