Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

co to na fis-ie się pali?

dokładany xenon i sie pali spalona zarówka :decayed:

jak jest spalona to jak sie pali :mysli:

po prostu pali sie spalona :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby Wam się rzuciło w oczy B6 1.8T BEX QUATTRO S-LINE SEDAN najlepiej po czerwcu 2003 to dajcie cynka. Ale musi być bex, q i s-line. Bez tego auta nie kupie.

Jebłem z kszesła :polew: :polew: :decayed:

Bo chce mieć coś nie tak popularnego jak reszta 1.8T, po za tym już sobie wbiłem go do głowy i nie da rady tego zmienić. Wiem, że zejdzie mi się troche czasu z szukaniem ale już sie na to nastawiłem.

Jebłem znowu :polew: :polew:

Kali twoje B6, czy Sti, czy Porshe nigdy nie będzie tak popularne jak inne auta :naughty: :naughty:

Bo przecież Ty będziesz za kierownicą, a z boku będzie siedzieć jakaś blond c.ipka :kox:

daj cynk , wezme JD i wpadne sie poprzyglądać jak pracują fachowcy :kox: :kox: :kox:

Zajedziesz po mnie ... szydera w kilka osób zawsze jest fajniejsza :kox: :kox: :kox:

Tylko gaśnicy nie zapomnij :naughty:

Obecny :good::D

No co ty , zawsze czekam godzinę aż sie olej nagrzeje a na koniec pól godziny nie gasze żeby sie turbo wystudzilo , :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ma ktos konto na PayPalu? jak płacę na eBayu niemcowi to jest jakaś dodatkowa opłata za tranzakcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeresR32 , jeśli odradzasz BKN to napisz czemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeresR32 , jeśli odradzasz BKN to napisz czemu ?

temat byl sto razy walkowany na tym forum i na forum a6... kazdy chwali swoje auto ja odradzam kupic taki silnik z glownie z powodu rozrzadu ktory jest niedopracowany w tym silniku oczywiscie ASB tez nie jest taki rewelacyjny ale pozbawiony wielu wad BKN... gdy kupywalem a4 mialem mozliwosc kupienia BKN dokladnie byl 5 tys drozszy wiec to nie byla taka wielka roznica jakos wybralem BDG i nie zaluje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ma ktos konto na PayPalu? jak płacę na eBayu niemcowi to jest jakaś dodatkowa opłata za tranzakcję?

Ty nie, on płaci prowizję od otrzymanego przekazu. Rok temu było to 3% teraz ztcw 4,7%

Jak coś to mam konto na paypal :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heres , ja mam 200 tyś km i z rozrządem jest oki , napinacz nie stuka , wtryski tak samo padają w BKN jak i w ASB i innych 3.0 po 200 tyś . Ja rozumiem że piszą na forach , ale który z tych opisywanych ma prawdziwy przebieg , który nie był rozjebany , który dobrze serwisowany tego nikt sie nie dowie . Ja mam BKN od nowości , 200 tyś po PL z modem na 275 KM i poza wymianą wtrysków nic sie nie dzieje , podnieś moc w swoim o 70 KM/100Nm zrób 200 tyś km na pełnej pipie to zobaczymy czy dobrze wybrałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty jestes zadowolony to ja tym bardziej :naughty: inna sprawa jest jak masz auto od nowosci a inna jak kupujesz z drugiej reki powiem szczerze ze mi szkoda by bylo wylozyc ok 200 tys na auto bo pewnie cos kolo tego nowa sztuka kosztowala, nie mam firmy i nie wezme w lising jak wiekszosc takich aut. Co do moda mysle ze na 40-50 Ps zrobie sobie i nie bedzie z tym problemu tylko na poczatku wymienie rozrzad juz mam 205 tys dojade do ok 220 i cos sie pomysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa jest jak masz auto od nowosci a inna jak kupujesz z drugiej reki

Więc ASB z drugiej ręki będzie oki ? Może masz racje :P

Ile u ciebie w ASO wymiana rozrządu kosztuje ? To jest pasek tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa jest jak masz auto od nowosci a inna jak kupujesz z drugiej reki

Więc ASB z drugiej ręki będzie oki ? Może masz racje :P

Ile u ciebie w ASO wymiana rozrządu kosztuje ?

nie mam pojecia nigdy nie robilem, rozrzad byl wymieniony w de przed sprzedaza :) mysle ze cos kolo 3 mnie wyniesie oczywiscie nie w aso, mam znajomego z aso ktory mi to zrobi

tak pasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do 200 tys przebiegu trzeba wymienić dwa razy , 6 tyś . Dobrze wybrałeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Co do moda mysle ze na 40-50 Ps zrobie sobie i nie bedzie z tym problemu (...)

200 PS to max jaki możesz wycisnąć z tego padła :decayed:

A tak w ogóle to 2.5 tdi to ZUO :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do 200 tys przebiegu trzeba wymienić dwa razy , 6 tyś . Dobrze wybrałeś :polew:

nie 200 tylko 240 jak cos ale lepiej bedzie wymienic wczesniej, kolego zobaczymy jak pojdzie Ci jeden napinacz ile zaplacisz a z rewgoly ida dwa wiec nie bylbym taki radosny :polew: :polew: takze sa plusy i minusy jak w kazdym aucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym wszystkim co ludzie przeżywają z tymi 2,5tdi nie wiem, kto jest w stanie zdecydować się na takie padło... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Co do moda mysle ze na 40-50 Ps zrobie sobie i nie bedzie z tym problemu (...)

200 PS to max jaki możesz wycisnąć z tego padła :decayed:

A tak w ogóle to 2.5 tdi to ZUO :evil:

jak bede robil to na 193 Ps sprawdzone i wystarczy, ale to jest wielka niewiadoma bo tak naprawde to nie potrzebuje niewiadomo czego, jakbym chcial miec potwora to kupilbym benzyne :cool1: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 19:15_________________________________________________

po tym wszystkim co ludzie przeżywają z tymi 2,5tdi nie wiem, kto jest w stanie zdecydować się na takie padło... :przebiegly:

ja i mam w pupie twoja opinie na temat tego silnika :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym wszystkim co ludzie przeżywają z tymi 2,5tdi nie wiem, kto jest w stanie zdecydować się na takie padło... :przebiegly:

:good:

:decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym wszystkim co ludzie przeżywają z tymi 2,5tdi nie wiem, kto jest w stanie zdecydować się na takie padło... :przebiegly:

:good:

:decayed::kox:

twoja tez :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja tez :polew:

Co moja?

Już dawno zrobiony przeszczep na ekonomiczne 1,9. Sig dla niepoznaki jest

Poziek pomagał we słapie. Jeszcze montaż TT został :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...